به نقل از آکاایران: قابلمه یکی از ظروف مهم و پر استفاده در آشپزخانه های ایرانی است که جنس و نوع و طرح های بسیار متفاوتی دارد. در خرید سرویس های قابلمه علاوه بر طرح و رنگ بسیاری از فاکتورهای دیگر مثل جنس . کیفیت را باید مد نظر گرفت. در این مطلب به نمونه هایی از سرویس های قابلمه مرغوب پرداخته ایم. با ما همراه شوید تا با این مدل ها آشنا شوید.

سرویس پخت و پز

آکاایران: تغذیه ی مناسب تغذیه ای است که در آماده کردن آن تمام جوانب رعایت شده باشد ، مواد غذایی مورد نیاز در تغذیه مقوله ی جدا است و اینکه این مواد را چگونه آماده کنیم مقوله ای دیگر. تا به حال به جنس ظرفی که در آن غذا می پزید توجه کرده اید؟ کارشناسان می گویند جنس ظرف و روکش آن در پخش گرما و سرعت پخت غذا تاثیر دارد. برخی از ظروف باعث پخت سریع تر غذا می شوند و در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند

سرویس قابلمه 8 پارچه

سرویس پخت و پز,سرویس قابلمه سرامیکی,سرویس قابلمه

انواع سرویس قابلمه

سرویس قابلمه نچسب تفال دارای چهار قابلمه با درب تمام استیل است که دارای سایزهای مختلف از 30 تا 18 می باشد این سرویس مناسب تمامی آشپزخانه ها است می توانید از آشپزی در ظروف نچسب و استاندارد و ساخت فرانسه تفال لذت ببرید. 

سرویس قابلمه 8 پارچه سنسوریل ردنوبل

سرویس چهار قابلمه

با درب استیل آینه ای

دارای کفی با قابلیت توزیع یکنواخت حرارت

دارای روکش نچسب داخلی با کیفیت و دوام زیاد که باعث می شود مواد غذایی به آن نچسبد و شستشو و تمیز کردن آسان شود. مواد اولیه ساخت این روکش نچسب عاری از مواد سمی و مضرمثل سرب، کادمیوم و ... می باشد.

سرویس قابلمه عرشیا 8 پارچه

سرویس پخت و پز,سرویس قابلمه سرامیکی,سرویس قابلمه

سرویس قابلمه

 وسایل آشپزی پوشیده با روکش الماس است تهیه شده از فن آوری های پیشرفته , از پنج لایه پوشش نچسب استفاده شده با حداقل ضخامت 35 میکرون. این باعث می شود وسایل آشپزی خود را راحت به طبخ و آسان تمیز است. ارشیا الماس پایه وسایل آشپزی از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است،دارای پایه قوی حرارتی برای پخت و پز با ویژگی های فوق العاده به دلیل توزیع حرارت بسیار خوب از پایین به بالا.

سرویس قابلمه 20 پارچه هاردستون

سرویس پخت و پز,سرویس قابلمه سرامیکی,سرویس قابلمه

انواع سرویس قابلمه

سرویس 20 پارچه هاردستون - ساخته شده از جنس چدن با جنس رویه پوشش دو لایه نچسب - قابلمه های 20، 24 و 28 سانتی متری با در - تابه گود دو دسته 28 سانتی متری با در - تابه تک دسته 24 سانتی متری بدون در - شیر جوش 14 سانتی متری با در - پیشبند پارچه ای - ست کفگیر و ملاقه 7 پارچه - یک جفت دستگیره پارچه ای

سرویس قابلمه گرانیتی 10 پارچه

سرویس پخت و پز,سرویس قابلمه سرامیکی,سرویس قابلمه

سرویس پخت و پز

سرویس گرانیتی رویالیتی لاین سری ماربل ، محصولی جدید با کیفیت و فوق العاده خوش ساخت می باشد. این محصول دارای بدنه ساخته شده از آلومینیوم 7 لایه و پوشش داخلی با 2 لایه گرانیت به ضخامت1.7 میلیمتر می باشد.
کف این محصول دارای شعله پخش کن می باشد که بهترین نحو ممکت گرما را در همه قسمت های آن پخش می کند. شما به راحتی می توانید در انواع اجاق گاز برقی از این سرویس استفاده نمایید. طراحی بدنه آن به نحوی است که گرما را بسیار عالی حفظ کرده و باعث می شود غذا دیرتر سرد شود.
این محصول دارای درب پیرکس بوده و رنگ بکار رفته در بدنه بیرونی آن دارای بهترین کیفیت ممکن بوده که تا سالیان سال بدون کوچکترین تغییری باقی می ماند.
این مجموعه بینظیر دارای موارد زیر است:

ماهیتابه 24 * 6.5 سانتی متری
ماهیتابه 28 * 6.5 سانتی متری
قابلمه 14 * 24 سانتیمتری
قابلمه 14 * 28 سانتیمتری
قابلمه 10 * 20 سانتیمتری
شیر جوش 16 * 8 سانتیمتری

بدنه بیرونی این سرویس به گونه ای طراحی گردیده است که دارای بالاترین مقاوت ممکن در برابر حرارت می باشد. سرویس رویالتی لاین در بلند مدت به هیچ عنوان تغییر شکل و تغییر رنگ نمی دهد.

گردآوری: بخش خانه داری آکاایران