آکایران :یخچال فریزر ال جی
/section>

یخچال فریزر ال جی با صرفه جویی در انرژی، ویژگی های ارگونومیک و عیب یابی هوشمند مجهز به کمپرسور خطی اینورتر است.

بنا به گزارش آکاایران : ال جی اولین یخچال پایین-فریزر عریض ۷۰۰ میلی متری خود را در ایران رونمایی می کند. این مدل جدید دارای قابلیت هایی نظیر کمپرسور خطی اینورتر ال جی، المان های طراحی ارگونومیک نظیر دستگیره مخفی و سیستم عیب یابی هوشمند (Smart Diagnosis) است. به منظور پاسخ به نیاز بازار ایران، یخچال کم مصرف ال جی مطابق با استاندارد برچسب انرژی ++A طراحی شده است.

سئونگ جین جو، رئیس و مدیر اجرایی بخش لوازم خانگی شرکت ال جی می گوید:

یخچال پایین-فریزر عریض ال جی با کمپرسور اینورتر خطی انحصاری شرکت ال جی تجهیز شده است که تازه نگه داشتن غذاها، میزان سر و صدای کم و دوام بالا را همراه با بیشترین بهره وری در مصرف انرژی ارائه می کند. با سایش درونی کمتر و کنترل دقیق خنک کنندگی، کمپرسور اینورتر خطی مصرف کمتر انرژی را تضمین می کند که به صرفه جویی در هزینه های مصرف کنندگان کمک شایانی می کند. این مدل مقرون به صرفه برچسب انرژی ++A دریافت کرده است. این کمپرسور با ۱۰ سال گارانتی پشتیبانی می شود.

به لطف قفسه تاشو و سینی کشویی، مصرف کنندگان قادرند به آسانی به خوراکی ها دسترسی داشته باشند و اقلام مختلف با اندازه های متفاوت را در یخچال جای دهند. قفسه تاشو می تواند روی خودش جمع شود و باعث شود آیتم های بلندتر نظیر کیک های بزرگ، ظروف غذای بزرگ و یا بطری های نوشیدنی به راحتی در یخچال جا بگیرند. در ضمن، سینی کشویی دسترسی آسان به خوراکی هایی که در قسمت عقبی یخچال قرار دارند را ممکن می سازد. این بدان معنی است که دیگر برداشتن غذا از قسمت انتهایی یخچال دردسری نخواهد داشت.

با نورپردازی Dual Tower LED که در دو طرف اصلی بدنه نصب شده است، تمامی اقلام درون یخچال به آسانی قابل رویت است. پوشش استیل ضدزنگ ظاهر یکدستی را بهاین محصول داده که کاملاً مدرن و مجلل است.

چنانچه ایراد فنی در این یخچال پیدا شود، قابلیت عیب یابی هوشمند Smart Diagnosis به مراکز خدمات ال جی کمک می کند تا به سرعت از پشت تلفن ایراد را پیدا کنند.

همچنین Hygiene+ Fresh، سیستم تصفیه هوای منحصربه فرد ال جی، مورد استقبال مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت. به منظور اطمینان از نگهداری طولانی تر و تازه تر خوراکی ها در یخچال، قابلیت Hygiene+ Fresh، فن قدرتمند انحصاری را به کار گرفته تا به طور مداوم هوای آلوده را بمکد، با عبور از ۴ لایه فیلتر و لامپ فرابنفش تصفیه و بوزدایی کند و هوای تازه را به درون یخچال بدمد.

این یخچال فریزر با ضمانت گلدیران در بازار ایران عرضه می شود.

سیامک احدی

منبع :