آکاایران: یکی از مشکلاتی که خیلی‌ها بعد از خریدن عطر با آن مواجه می‌شوند این است که متوجه می‌شوند بوی عطر آن قدری که انتظارش را داشتند ماندگاری ندارد. سوال این جاست که با چنین مشکلی چگونه برخورد می‌کنید؟ از آن جا که دوست ندارید زیاد از عطر گران قیمتی که دارید استفاده کنید عطر مناسب تری می‌خرید، اما بهترین کار این است برای طولانی کردن بوی عطر اقدام کنید. 

به طور حتم این راز به یک عطر گرانقیمت محدود نمی شود ، چون در میان این افراد خوشبو هستند کسانی که چندان به دنبال خرید عطرهای گرانقیمت نیستند و از طرف دیگر افرادی هم هستند که فقط عطرهای گران قیمت می خرند ولی هیچ گاه چنین خوشبو نیستند. هر چند نمی توان تاثیر نوع عطر را هم در این ماندگاری انکار کرد البته نوع خوب عطر لزوما به معنای گران بودن آن نیست؛ اما جدا از نوع عطر روش هایی هم وجود دارد که می تواند ماندگاری و پایداری عطر را افزایش دهد و نگذارد که رایحه مطبوع شما به زودی و در عرض چند ساعت از بین برود. بهترین روش برای ماندگار بوی عطر این است که عطر را به موها اسپری کنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد. برای مطالعه جزییات بیشتر از این روش ماندگاری بوی عطر , در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اسپری کردن عطر به مو برای ماندگار بیشتر

اما خوب سوالی که مطرح میشود که اکثر خانم ها دوست دارند بدانند این است که عطر یا الکل داخل عطر آیا به موها آسیب نمیزند؟ در واقع این سوال کاملا صحیح است زیر اکثر عطر ها برای اسپری کردن به موها طراحی نشده اند و توصیه آکاایران به شما عزیزان این است که از یک متخصص مو این سوال را بپرسید که آیا عطری که میخواهید استفاده کنید و اسپری کنید با موهای شما سازگار میباشد یا خیر.

 

روش اسپری کردن عطر به موها

Image result for ‫اسپری کردن عطر به مو‬‎

- روش دیگر اسپری کردن عطر به موها این است که به برس تان عطر اسپری کنید و سپس با آن موهایتان را شانه کنید با این کار بدون آسیب رسیدن به موها میتوانید موهایتان را خوشبو کنید.

نکات مهم اسپری کردن عطر روی مو

- به جای استفاده از عطر های مخصوص بدن میتوانید عطر های مخصوص موها را بخرید، عطر های مختلفی مخصوص اسپری کردن روی موها در بازار وجود دارند که میتوانید با آن ها بدون نگرانی موهایتان را خوشبو کنید.

Image result for ‫اسپری کردن عطر به مو‬‎

- اگر موهایتان را تازه رنگ کرده اید بهتر است روی آن ها عطر اسپری نکنید زیرا عطر باعث میشود رنگ موهایتان خیلی زود از بین برود.

- برای جلوگیری از آسیب های احتمالی عطر به موها میتوانید از روغن مو و نرم کننده های با کیفیت استفاده کنید.