آکاایران: صبحانه ساده  صبحانههمیشه یکی از ارکان اساسی و بنیادی یک روز خوب را تشکیل می دهد و با خوردن آن بدن شما به جای انباشته کردن کالری، سوخت و ساز خود را افزایش می دهد. برای کنترل وزن، بهتر است همیشه صبحانه ای سالم بخورید، چون علاوه بر اینکه تمرکز و کارایی شما بالا می رود خلق و خوی […]

صبحانه ساده

 صبحانههمیشه یکی از ارکان اساسی و بنیادی یک روز خوب را تشکیل می دهد و با خوردن آن بدن شما به جای انباشته کردن کالری، سوخت و ساز خود را افزایش می دهد. برای کنترل وزن، بهتر است همیشه صبحانه ای سالم بخورید، چون علاوه بر اینکه تمرکز و کارایی شما بالا می رود خلق و خوی بهتری هم در طول روز خواهید داشت.

این بار ما برای شما یک صبحانهساده و در عین حال مقوی و مناسب فصل پیشنهاد می کنیم. درواقع برای آن دسته از کسانی که دوست دارند صبحانههر روزشان متنوع باشد، یک پیشنهاد ایده آل است. فقط کافی است صبح روز زمستانی خود را با یک لیوان آب هویج و پرتقال تازه همراه این نان های تست خوشمزه شروع کنید.

مواد لازم

روش تهیه :

1. برای این صبحانه خوشمزه می توانید نان های تست را از وسط به صورت مثلثی برش بزنید و بعد آنها را گریل یا در دستگاه مخصوص، تست کنید. 

2. حالا مقداری پنیرخامه ای یا پنیر ماسکارپونه روی نان ها بکشید. ما پنیر ماسکارپونه را به شما پیشنهاد می کنیم چون تقریبا بدون نمک است و مزه فوق العاده ای به این صبحانهمی دهد.

3. روی نان و پنیر را با پرتقال و انار دانه شده تزئین کنید. حالا نوبت یک آب میوه تازه است، برای این منظور، چهار عدد هویج و چهار پرتقال بزرگ را آب بگیرید و همراه این صبحانهمیل کنید

آکاایران: تست با پنیر و میوه , یک صبحانه ساده و در عین حال مقوی

سیب سبز

اخبارمرتبط :

اگر با خوردن صبحانه کسل می شوید، بخوانید

طرز تهیه نان شیرین مخصوص صبحانه و عصرانه! +عکس

چهار باور غلط درباره صبحانه که باید بدانید

.

منبع :