آکاایران:  میز آرایش یکی از اصلی ترین ملزومات اتاق خانم ها است که وسایل آرایش و زیبایی شان از جمله لوازم آرایش, عطر و ادکلن, سشوار, اتو مو , لاک و .... را روی آن قرار میدهند به همین دلیل میز آرایش خانم ها معمولا شلوغ و ریخت و پاش است طوری که پیدا کردن هرچیزی برای آن ها دشوار است.دیزاین میز آرایششما با لوازم ساده و کم هزینه ایی که به راحتی می توانید آن ها را تهیه کنید قادر خواهید بود فضاهایی برای نگهداری و مرتب کردن لوازم آرایشی خود در منزل ایجاد کنید.با آکاایران همراه باشید تا شما را با ایده هایی برای نظم بخشیدن و چیدن لوازم آرایشی آشنا کنیم.

باکس لوازم آرایش به وسیله سبدهای پلاستیکی

محل نگهداری لوازم آرایش

سبدهای پلاستیکی در ابعاد مختلف که در منزل دارید را داخل کشو خود کنار هم بچینید

فضای مخفی پشت در کمد برای نگهداری لوازم آرایش

از فضای مخفی پشت در کمد می توانید برای مرتب کردن لوازم آرایشی خود استفاده کنید. با نصب یک آهنربا پشت در کمد تمامی گیره های فلزی خود را می توانید روی آن بچسبانید. استندهای کوچک لوازم آرایشی را داخل کمد خود نصب کنید و لوازم آرایش خود را داخل آن ها قرار دهید.

نگهداری لوازم آرایشی

از فضای مخفی پشت در کمد می توانید برای مرتب کردن لوازم آرایشی خود استفاده کنید

قلاب های چسبی داخل کمد برای لوازم برقی آرایشی

با نصب قلاب های چسبی داخل کمد می توانید فضای مناسبی برای آویزان کردن لوازم جانبی برقی مثل اتوی مو ایجاد کنید. 

نگهداری از لوازم آرایش

با نصب قلاب داخل کمد فضای مناسبی برای آویزان کردن لوازم برقی آرایشی ایجاد کنید

نظم دهی به لوازم آرایشی در سبد روی میز

چیدن لوازم آرایشی روی میز که ظاهر خوشایندی ندارد و نامرتب به نظر می رسد بهتر است یک سبد انتخاب کرده و داخل آن را به وسیله پارچه کاور کنید و لوازم آرایشی خود را داخل آن قرار دهید.

نگهداری لوازم آرایشی در یخچال

یک سبد انتخاب کرده و آن را با پارچه کاور کنید و لوازم های آرایشی را در آن قرار دهید

ساخت استند لوازم آرایشی برای مرتب نمودن لوازم

داشتن استندهای لوازم آرایشی در مرتب شدن و نظم دادن به لوازم آرایشی کمک بزرگی می کند. این استندها را می توانید از بازار تهیه کنید. در غیر اینصورت خودتان هم می توانید با استفاده از گلدان های کوچک و یا لیوان های کوچک و یک پایه این استندها را درست کنید. به این صورت شما می توانید هر دسته از لوازم را داخل یکی از قسمت ها گذاشته و نظم خاصی به لوازم خود بدهید.

مدت نگهداری لوازم آرایشی

داشتن استندهای لوازم آرایشی در مرتب شدن و نظم دادن به لوازم آرایشی کمک بزرگی می کند

قلاب و چنگه برای آویزان کردن لوازم جانبی آرایشی

با نصب قلاب از دیوار و یا سقف کمد و ... می توانید لوازم جانبی آرایشی خود مثل برس، گردنبند و ... را از آن آویزان کنید. این روش باعث می شود فضای کمتری روی میز آرایش شما اشغال شود و لوازم شما نظم داده شود.

نگهداری از لوازم آرایشی

با نصب قلاب از دیوار و یا سقف کمد می توانید لوازم جانبی آرایشی خود را از آن آویزان کنید

چیدن وسایل برقی آرایشی در سبد فلزی

لوازم برقی مربوط به آرایش را باید در جایی امن و مطمئن قرار داد. چرا که برخی وسایل همچون اتوی مو در جای نامناسب می تواند خطرناک باشد. پس همواره برای نگهداری وسایل این چنینی به دنبال مکانی مناسب و امن باشید. به این منظور می توانید سبد فلزی را در کنار روشویی و یا مکانی که نزدیک پریز برق است نصب نموده و این گونه وسایل را در آن قرار دهید.

روش نگهداری لوازم آرایشی

 می توانید سبد فلزی را در کنار روشویی نصب نموده و از وسایل برقی آرایشی تان نگه داری کنید

استند چرخشی لوازم آرایشی

استندهایی که دارای چندین سبد و چند طبقه هستند گزینه بسیار مناسبی برای مرتب کردن و سروسامان دادن به لوازم آرایشی محسوب می شوند. لوازم آرایشی خود را طبقه بندی کرده و هر سبد را به یک سری لوازم اختصاص دهید.

شرایط نگهداری لوازم آرایشی

استندهایی که چند سبد و طبقه دارند گزینه مناسبی برای مرتب کردن لوازم آرایشی هستند

قاب مغناطیسی چیدمان لوازم آرایش

شاید با دیدن این تصویر کمی تعجب کنید. شما هم می توانید قاب عکسی از لوازم آرایشی خود در منزل داشته باشید. تنها کافیست یک قاب را با صفحه ی فلزی مغناطیسی بپوشانید. سپس روی آن را با پارچه نازک در طرح دلخواه کاور کنید. لوازم آرایشی آهنربایی به راحتی روی این صفحه می چسبند.

نگهداری لوازم آرایش

یک قاب مغناطیسی برای چیدمان لوازم آرایشی خود بسازید