آکاآپ : تابستان زمان مناسب برای دادن یک چهره جدید به خانه شما است. از رنگ های پرجاذبه تا ایده های تابستانی، چند به روز رسانی ساده دکوراسیون می تواند خانه شما را مانند ساحل گرمسیری و یا کلبه دریاچه آرامش کاج جلوه دهد.برای مطالعه و مشاهده ایده های جزئی و جالب برای تغییر تم دکوراسیون به تم تابستانی در ادامه مطلب با آکا همراه باشید. 

گلها هم اکنون بسیار ضروری هستند در دکوراسیون، اگر شما در نظر دارید گلها را وارد خانه تان کنید تابستان زمان مناسب برای ایجاد جهش است. کوسن و بالش های گل گلی را وارد منزل تان کنید حتی میتوانید کاغذ دیواری گل گلی انتخاب کنید .

تم تابستانی دکور

کوسن های گلدار در دکوراسیون تابستانی

گلهای صورتی تازه را در یک گلدان روشن تر تنظیم کنید و در هر قسمتی از خانه که دوست دارید قرار دهید. شما می توانید از بیش از یک گلدان گل استفاده کنید و یک اثر تک رنگ نیز ایجاد کنید.

سبز، رنگ طراوت و نوآوری را به ارمغان می آورد و می تواند به راحتی باعث شود که خانه تان کاملا جدید و تابستانی باشد پس از گیاهان غافل نشوید و آن ها را وارد دکوراسیون منزل تان کنید، گیاهان سبز رنگ و مارپیچ که میتوانند دکوراتیو هم باشند.

دکوراسیون تابستانی برای خانه

فقط با تغییر تم، شما در واقع می توانید مقدار زیادی از پول را که ممکن است در طراحی مجدد خانه خود صرف کرده اید صرفه جویی کنید. دیوارهای اتاق نشیمن خود را با برخی از رنگ های خاکستری یا سفید به روز کنید. یک رنگ خنثی یک زمینه ایده آل برای یک دکور کامل در تابستان مضمون ایجاد می کند. از بعضی از مبلمان رنگی با برخی از بالش های لهستانی استفاده کنید، با انتخاب هر یک از این هنرهای دیواری مضمون ساحلی یا نقاشی انتزاعی از انتخاب خود، برخی از رنگ های پررنگ را به دیوار اضافه کنید.

دکور اتاق مطالعه خود را در رنگ سفید و قفسه کتاب کتابخانه سفید را انتخاب کنید. بعضی از گل های شیک را برای برجسته کردن قفسه ها اضافه کنید. شما می توانید گل های تازه در گلدان شیشه ای روشن استفاده کنید. سبک دکور کمرنگ بسیار تمیز است.

دکوراسیون منزل در تابستانی

شما همچنین می توانید گل های زیبا را به شکل حلقه گل برای دکوراسیون تابستانی خود نیز استفاده کنید، اگر شما عاشق رنگ هستید گلهایی از رنگ ها و اندازه های مختلف را اضافه کنید گل های زرد روشن و شکوفه های تابستانه برای حلقه گل پشت درب ورودی عالی هستند.

بالش های تزئینی می توانند تم تابستانی خانه و طراحی خانه را برجسته کنند، یک بالش یا کوسن با طراحی گل سه بعدی مانند تصویر زیر میتواند زیبایی اتاق نشیمن را چندین برابر کند.

دکوراسیون تابستانی