آکاایران: اغلب افراد تصور می کنند که در حمام ها با متراژهای کوچک نمی توانند طراحی دکوراسیون زیبایی داشته باشند که این تصور کاملا غلط است شما می توانید با استفاده بهینه از فضا طراحی زیبا و جذابی را برای دکوراسیون حمام کوچک داشته باشید.

در زمان های گذشته به طراحی دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی توجه زیادی نمی شد امروزه با پیشرفت تکنولوژی طراحی دکوراسیون برای این قسمت از منزل نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. برای طراحی دکوراسیون داخلی حمام های کوچک و بزرگ ایده های زیادی وجود دارد, در این مقاله از مجموعه مقالات خانه داری آکاایران, چندین تصویر از دکور حمام و سرویس های کوچک برایتان گردآوری کرده ایم تا از این تصاویر برای دکوراسیون حمام و سرویس کوچک خود ایده بگیرید. برای مشاهده تمامی تصاویر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اغلب حمام ها و سرویس های بهداشتی خانه های امروزی، فضاهایی با متراز کوچک می باشند که ممکن است، طراحی دکوراسیون داخلی آن به عقیده بسیاری از افراد کاری دشوار به نظر آید، در صورتی که با به کار بردن کمی خلاقیت و سلیقه می توان دکوراسیون حمام های کوچک را به مکانی شیک و متفاوت تبدیل نمود 

دکوراسیون دستشویی و حمام های کوچک

دکوراسیون دستشویی عروس

همیشه در طراحی حمام های کوچک چند چالش وجود دارد: محل قرارگیری توالت و سینک، ایجاد یک فضای مناسب برای دوش، و محل قرارگیری حوله‌ها.

دکوراسیون دستشویی شیک

دکوراسیون دستشویی وتوالت

دکور حمام کوچک
 
حمام کوچک
 

چیدمان حمام

چیدمان و دکور حمام

فضای داخلی حمام کوچک

دکوراسیون حمام کوچولو

دکوراسیون حمام کوچک