آکاآپ: لذت چیدمان اتاق کودک برای پدر و مادر هایی که شوق کودک داری را دارند بسیار دلنشین خواهد بود. در نتیجه باید دقت لازم در این زمینه را داشته باشید. یکی از لوازم مورد نیاز اتاق خواب کودک سرویس خواب کودک می باشد که فضای زیاد را به خود و زیبایی خاصی را به فضا می دهد. در این بین گاها شما فضای خیلی زیادی را جهت چیدمان در اختیار نخواهید داشت ولی جای نگرانی نیست ما به شما مدل ها و ایده هایی جالب از سرویس خواب کودک را معرفی می کنیم که به راحتی با استفاده از آن مدل ها مشکل کمبود جا را بر طرف نمائید.

میز کودک و میز مطالعه متصل به تخت

کودکان شما برای مطالعه، نقاشی و برخی بازی ها به میز نیاز دارند. اما تهیه میز و صندلی کودک برای اتاق خواب های کوچک جاگیر است اما امروزه میزهای کوچکی که با تختخواب ترکیب شده اند به بازار آمده که برای اتاق خواب های کوچک مناسبند . می توانید برای استفاده بهینه از فضا از این میز استفاده کنید.

سرویس خواب کودک برای فضای کوچک

کمد و کشوی متصل به تخت

اگر فضای اتاق شما کافی نیست می توانید از کمد و کشوهای توکار تخت بهره ببرد.در برخی از سرویس های خواب پله های تختخواب هرکدام یک کشو هستند. دنیای مد نمناک اشاره کرده است که در برخی دیگر کمد ها و کشوها به صورت یکپارچه با سرویس خواب کار گذاشته شده اند و یک تختخواب دو طبقه را ایجاد کرده اند.

ایده های جدید سرویس چوب

ترکیب کمد با قفسه

اگر فضای اتاق کودکتان کوچک است می توانید از کمد های استفاده نمایید که به آنها قفسه های محکم و با دوامی را برای لوازم کودکان وصل است . زیر قفسه های سوار بر کمد، گزینه خوبی برای گذاشتن لوازم و اسباب بازی کودک است.

تخت خواب کودک برای فضای کوچک

تخت تاشو برای دکوراسیون اتاق خواب

اگر اتاق کودک شما کوچک است می توانید از تخت تاشو استفاده کنید زیرا تخت تاشو فضای بسیار کمی را اشغال میکند وبا داشتن کشوها این امکان را به شما میدهدکه بتوانید وسایل اضافه را درون آن قرار دهید.

سرویس ها خواب های کودک برای فضای سبز

تخت چند منظوره نوزاد

در طراحی تخت چندمنظوره نوزاد ، میز تعویض پوشک و کمد به این مدل تخت ها متصل می شوند اما برای جلوگیری از اشغال فضای اتاق، تکه های وصل شده به این تخت کوچک تر از حد معمول هستند.

ایده سرویس خواب کودک

تختخواب های چند طبقه

تختخواب های چند طبقه برای کسانی که دو کودک یا بیشتر دارند بسیار مناسب هستند و فضای کمی را در اتاق اشغال می کنند . مدل های بسیار متنوعی از این تختخواب های چند طبقه ام وجود دارند که شما می توانید متناسب با شکل اتاق خواب کودکانتان آنها را سفارش بدهید تا برایتان بسازند.

ایده های جدید برای سرویس خواب کودک در فضاهای کوچک

بهترین گزینه برای سرویس خواب کودک

بهترین گزینه انتخاب از میان طرح هایی است که با خلاقیت فضاسازی طراحی شده اند، سرویس تخت و کمدی که در یک نگاه فقط جای خواب است اما کشوهای لباس ، قفسه های اسباب بازی ، میز تحریر و جای بازی را در یک فضای کوچک جای داده است.

سرویس چوب های جمع جور برای اتاق کودک ایده های جدید برای سرویس چوب کودک