آکاایراندکور بالای تخت از جمله روش های بسیار تاثیر گذار در زیباسازی دکوراسیون اتاق خواب است که توسط بسیاری از افراد نادیده گرفته می شود. به طور کلی دیوار پشت تخت خواب یا سقف بالای آنرا می شود به روش های بسیار گوناگونی تزیین کرد که قبلا هم نمونه های عکس های زیادی از آنها را در سایت اتاق منتشر کردیم. اما در این پست می خواهم به معرفی روش های ساده ای بپردازم که اجرایشان برای همه امکان پذیر است.در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

 

 تزیین دیوار پشت تخت خواب یکی از بهترین ایده ها برای داشتن یه اتاق جذاب و دلنشینه. فراموش نکنین که این دیوار میتونه یه نقطه ی عطف در طراحی داخلی اتاقتون باشه و به فضای اتاقتون روح و شخصیت میبخشه. معمولا یه دیوار خالی بالای تخت حس خوبی رو به آدم منتقل نمیکنه و همیشه یه خلائی احساس میشه.روش های ساده و زیادی برای تزیین دیوار بالای تخت وجود داره اگر جزو افراد علاقمند به کتاب هستید یکی از بهترین ایده ها برای شما این است که دیوار پشت تخت خواب را به کتابخانه تبدیل کنید، یک کتابخانه بزرگ که پر از کتاب های رنگارنگ است.

دکوراسیون پذیرایی

آینه های زیبا برای تزیین دکور بالای تخت مناسب هستند، میتوانید سه آینه شیک را بسیار با سلیقه به دیوار پشت تخت خواب نصب کنید با این کار اگر اتاق خواب تان کوچک باشد بزرگتر دیده میشود.

دکوراسیون بالای تخت

وسایل قدیمی و عتیقه هم میتوانند برای تزیین دکور بالای تخت خواب مورد استفاده قرار بگیرند، این ایده برای اتاق خواب های کلاسیک و سنتی بسیار مناسب است.