آکاایران: طراحان داخلی با کمک یک فرش گرد و استفاده از آن در فضاهای کوچک می توانند دکوراسیون آن را کمی بزرگ تر جلوه دهند. منحنی موجود در فرش های گرد چشم شما را مجاب می کند تا به اطراف فضای اتاق خود توجه کنید. مزیت دیگری که استفاده از فرش های گرد در فضاهای کوچک دارد این است که نوعی نظم و ترتیب به دکوراسیون شما می بخشد و مانع از شلوغ و شلخته جلوه دادن آن می شود؛ بنابراین با استفاده از یک فرش گرد در دکوراسیون اتاق کوچک خود می توانید در بزرگ تر جلوه دادن آن تاثیرگذار باشید.در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران, جدیدترین طرح های فرش گرد را برایتان گردآوری کرده ایم که استفاده این طرح ها میتواند دکوراسیون خانه شما را خاص و یکتا کند. برای مشاهده تمامی تصاویر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

فرش های گرد از فرش های مستطیل خاص تر هستند و همین ویژگی خاص بودن باعث می شود که تجربه ی جدیدی در اتاق خود داشته باشیم.این نوع فرش عناصری مثل دیوار ها و مبلمان را تحت تاثیر قرار می دهد، به علاوه فرش های گرد در اتاق پذیرایی فضا را دنج تر می کنند

محل قرار گرفتن فرش گرد یا بیضی

  • برخی از مواقع که میخواهید با استفاده از فرش قسمتی از وسایل خانه را منحصر به فرد نمایش دهید زیر آن فرش گردی پهن کنید.
  • در بین مبلمان و زیر میز وسط مبل استفاده از فرش گرد کار مناسبی است.
  • در قسمتی از خانه که اضلاع مشخصی نداشته و نمیتوان از فرش مستطیل استفاده کرد و ممکن است نامنظم به نظر بیاید،بهتر است از فرش گرد یا دایره ای استفاده کرد.

فرش گرد تلگرام

فرش گرد شیک برای پذیرایی

فرش های گرد برای قسمت های مختلف خانه قابل استفاده اند از اتاق خواب ها تا راهرو و پذیرایی، رنگ فرش های گرد باید متناسب با دیگر وسایل منزل انتخاب شوند مثلا اگر دکوراسیون تان سرمه ای است میتوانید از مدل فرش گردی که در تصویر زیر مشاهده میکنید استفاده کنید.

فرش گرد اینستاگرام

فرش گرد برای اتاق نشیمن

فرش گرد

مدل فرش گرد طرح گل

فرش گرد برای اتاق کودک نیز کاربرد دارد، برای اتاق کودک فرش های گرد فانتزی با طرح های کودکانه وجود دارد که میتوانید از آن ها استفاده کنید. فرش را متناسب با تم اتاق کودک انتخاب کنید تا با دکوراسیون آن همخوانی داشته باشد.

فرش-گرد-اتاق-خواب-قالیشویی

فرش گرد وبسایت

مدل فرش گرد اتاق کودک

فرش گرد چیست

فرش گرد سه بعدی

فرش گرد بزرگ ماشینی

فرش گرد کرمی گلدار

فرشگرد رضا پهلوی

فرش گرد برای اتاق نوجوان

فرش گرد