آکاایران: مدت هاست که در کلان شهرها به خصوص کلان شهرهایی مثل تهران خبری از خانه های بزرگ و حیاط دار نیست و خانه های بزرگ جای خود را به آپارتمان های کوچک و جمع و جور داده اند که دکوراسیون و چیدمان مخصوص خود را می خواهد؛بسیاری از افراد که خانه های کوچک دارند، دغدغه چیدمان وسایل و دکوراسیون همیشه ذهن آنها را درگیر می کند. دکوراسیون کامل خانه ها و آپارتمان های نقلی و کوچک راز و رمز هایی دارند .

با تصاویری از دکوراسیون خانه های نقلی که ما در این مقاله نشان داده ایم شما میتوانید برای چیدمان و رنگ آمیزی دکوراسیون خانه ی نقلی خود ایده بگیرید تا بتوانید از فضاهای کوچک آپارتمان ها نهایت استفاده را  ببرید. هیچ کاری نشد ندارد. اگر باوری غیر از این دارید، عکس های ادامه مطلب این مقاله از دکوراسیون آکاایران، را ببینید تا متوجه شوید در آپارتمان ها و فضاهای کوچک نیز می توان همه چیز را در کنار یکدیگر داشت و از چیدمان و هنرنمایی خود لذت هم برد.

نورپزدازی را جدی بگیرید!

نورپردازی یکی از ارکان اصلی بزرگنمایی دیزاین خانه های کوچک است، چراکه فضاهای تاریک و کم نور کوچک تر از فضاهای پر نور دیده می شود. اگر سعادت استفاده از نور طبیعی را ندارید حتما از نورهای مختلف مصنوعی برای فضای داخلی تان استفاده کنید.

نهایت زیبایی در آپارتمان نقلی

مهم ترین راز طراحی دکوراسیون خانه های کوچک این است که از شلوغی و نق شو نگارهای درهم برهم تا حد امکان در لوازم خود استفاده نکنید.

 دکوراسیون خانه نقلی

مبلمان راحتی انتخاب کنید.

وقتی بنا به دلایلی آپارتمان کوچک انتخاب می کنید، پس باید قید مبلمان استیل و کلاسیک را بزنید، چرا که نه تنها برای شما کارایی نخواهد داشت بلکه فقط فضای شما را کوچک تر جلوه می دهد. بهترین مبلمان برای چیدمان خانه های کوچک، مبلمان راحتی، نیم ست، تاشو و ال شکل است که علاوه بر کارایی مطلوب فضای شما محدود نمی کند.

فرش در دکوراسیون خانه های کوچک

دکوراسیون کامل خانه - دکوراسیون آپارتمان های کوچک

عکس دکوراسیون خانه نقلی

چیدمان و دکوراسیون شیک خانه 

دکوراسیون خانه های نقلی و کوچک

 رنگهای شاد و ملایم برای آپارتمان نقلی

برای اینکه به خانه تان روح ببخشید و سادگی در مبل ها و کابینت های آشپزخانه خانه شما را یکدست و خسته کننده نکند باید در انتخاب رنگ ها بسیار دقت کنید. دکوراتورهای ماهر دنیا بهترین رنگ ها برای زیبایی دکوراسیون خانه های کوچک را رنگهای کرم و قهوه ای ملایم - بنفش ملایم - سبز آبی - آبی کهربایی - سفید و نارنجی که مرعورف به نارنجی کدو حلوایی است معرفی کرده اند.

دکور خانه های نقلی

دکوراسیون رنگارنگ آپارتمان

دکوراسیون خانه نقلی ایرانی

از دیوارها در آپارتمان نقلی استفاده کنید

یک تابلو و یا طرح زیبای کامپوزیت و یا کاغذ دیواری روی یک دیوار خانه نمای فوق العاده ای به منزل شما خواهد داد.

 دکوراسیون خانه ی نقلی

از سطوح عمودی فضا استفاده کنید.

وقتی آپارتمان کوچک دارید پس شما باید از تمام بخش های موجود در فضا به خصوص فضاهای عمودی نهایت استفاده را داشته باشید. برای این منظور می توانید از شلف ها و طبقات عمودی روی دیوار کمک بگیرید و به لوازم و وسایل خود نظم ببخشید.

دکوراسیون خانه های کوچک