آکاایران: بوفه دکوری از انواع وسایلی است که در بیشتر دکوراسیون های داخلی پذیرایی ایرانی به چشم می خورد. مدل بوفه دکوری در انواع طرح های زیبا و شیک تولید می شود و شما می توانید با توجه به سبک دکوراسیون و وسایل پذیرایی تان طرح مناسبی از بوفه را انتخاب کنید.امروزه بوفه ها در انواع طرح های کاربردی و فانتزی تولید می شوند. مدل بوفه های چوبی و ام دی اف جزء پرطرفداترین و محبوب ترین طرح های بوفه هستند که از زمان گذشته تا به امروز توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جلب کرده اند.اینبار در این مقاله شیکترین مدل بوفه های فوق لاکچری و سلطنتی را برایتان گردآوری کرده ایم. که در ادامه میتوانید این مدل بوفه ها را مشاهده کنید. با ما همراه باشید.

 

بوفه سلطنتی مد سال 2019

از بوفه های دکوری در منازل ایرانی برای به نمایش گذاشتن ظروف عتیقه و گران قیمت استفاده می شود و معمولا بوفه دکوری را در درون پذیرایی قرار می دهند. برای زیبایی و جذابیت بیشتر دکوراسیون پذیرایی بهتر است طرح و رنگ بوفه دکوری با سایر وسایل موجود در دکوراسیون پذیرایی شما مطابقت و همخوانی داشته باشد.

بوفه های سلطنتی جدید

بعد از اینکه بوفه مناسبی را برای منزل خود خریدای کردید باید فضای مناسبی را به قرار دادن بوفه اختصاص دهید. بوفه های دکوری بخش زیادی از فضای پذیرایی را اشغال می کنند بنابراین بهتر است که بوفه را در مکانی قرار دهید که خلوت تر است.

بوفه سلطنتی سفید رنگ

جدیدترین بوفه های سلطنتی

بوفه تاج دار شیک مخصوص جهیزیه

بوفه های سلطنتی شیک

بوفه و پارتیشن سلطنتی جدید

علاوه بر طرح و رنگ بوفه مدل چیدمان ظروف و وسایل تزیینی درون بوفه نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر شما می خواهید طرح بوفه تان زیبا و متفاوت به نظر برسد باید ظروف و وسایل تزیینی زیبا و متفاوتی را برای بوفه خریدای کنید و هر یک از این وسایل را با دقت و وسواس زیادی در درون بوفه بچینید.

جدیدترین بوفه های عروس

بوفه منبت کاری شده لوکس

 

بوفه های عروس

مدل بوفه طلایی سلطنتی

عکس بوفه های جدید عروس

شیکترین مدل بوفه های عروس

مدل بوفه های شیک عروس

بوفه سلطنتی مدل جدید

جدیدترین مدل های بوفه عروس

مدل بوفه جهیزیه عروس