آکاایران:  زیبایی فضای اتاق کودک تاثیر بسیار زیادی در روحیه و هوش کودک دارد.پس باید همه ی بخش های اتاق کودک مناسب و هماهنگ باشد استفاده از فرش های زیبا و طرح دار فرش های فانتزی یک اصل مهم در زیبایی اتاق کودک دارد.انتخاب یک فرش ویا لوازمی برای اتاق کودک ممکن است برای بیشتر والدین کار سختی باشد.در همه ی بخش های خانه هماهنگی همه ی وسایل های داخل آن تاثیر بسیار زیادی در زیبایی آن دارد پس در دکوراسیون اتاق کودک نیز  هماهنگ لوازم اتاق کودک باهم یک اصل مهم در زیبایی محیط است همچنین استفاده از فرش های زیبا و با لطافت کف اتاق را فضایی مناسب برای بازی کردن کودکان تبدیل میکند.در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران , نمونه های جدید از فرش های فانتزی اتاق کودک را برایتان گردآوری کرده ایم. امیدواریم از این طرح ها برای انتخاب طرح فرش اتاق کودکتان استفاده کنید. برای مشاهده تمامی تصاویر در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

 

 

مدل فرش اتاق کودک با طرح های فانتزی و جدید

مدل فرش برای اتاق کودک علاوه بر اینکه می تواند در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق تاثیرگذار باشد می تواند روی سلامت پاها و سلامت کودک شما نیز تاثیر زیادی داشته باشد بنابراین بهتر است علاوه بر توجه به طرح و رنگ فرش به جنس آن نیز توجه داشته باشید تا بتوانیدفرش فانتزی با کیفیت و زیبا را برای اتاق کودکتان انتخاب نمایید.

فرش اتاق کودک ساوین

فرش اتاق کودک پسرانه

فرش اتاق کودک سه بعدی

فرش اتاق کودک دخترانه

فرش اتاق کودک پاتریس

فرش دخترانه برای اتاق کودک

فرش کودک ساوین

مدل فرش اتاق نوزاد دختر

طرح حیوانات و شخصیت های کارتونی برای فرش اتاق کودک مناسب اند و میتوانند اتاقی پر از انرژی مثبت برای خواب و بازی بچه ها فراهم کنند. در این بخش از دنیای مد نمناک نمونه هایی از مدل فرش های اتاق کودک را مشاهده میکنید که بسیار زیبا و دوست داشتنی هستند.

فرش کودک دیجی کالا

 

فرش کودک مدرن

فرش کودک عروسکی

این مدل فرش طرفداران بسیار زیادی داشته و در عین حال تنوع بالایی نیز دارد.

 فرش اتاق بچه با طرح حیوانات

فرش کودک مرینوس

فرش کودک زیبا

این فرش کودک خوشرنگ و زیبا سراسر نوستالژی بوده و قطعا مورد پسند کودک و حتی بزرگسالان نیز قرار خواهد گرفت.

فرش کودک پسرانه

مدلهای فرش کودک عروسکی در بین کودکان طرفداران فراوانی دارد، با دکوراسیونهای متفاوت نیز به راحتی قابل ست کردن می باشد.

فرش کودک برش خورده

این مدل فرش در عین زیبایی، جلوه خاصی نیز به دکوراسیون می بخشد.

مدل فرش فانتزی برای اتاق کودک

فرش کودک ترک

مدل فرش اتاق خواب عروسکی

فرش کودک پاتریس

فرش اتاق کودک طرح باغ وحش