آکاایران: خانه زوج هاي جوان همیشه دیدنی است. انتخاب ترکیب رنگی و وسایل با سلیقه افراد مختلف میتواند ایده هاي خوبی را هم بشما بدهد تا درصورت لزوم بتوانید از این ایده ها در طراحی داخلی منزل خود استفاده کنید. طراحی دکوراسیون و دیزاین اتاق خواب همیشه یک چالش جالب برای زوج های جوان بوده است, بیشتر زوج ها برای اتاق خواب شان سراغ دکوراسیون های رمانتیک و ایده های عاشقانه میروند. برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب باید به نکات ریز مانند نورپردازی, رنگ ها, وسایل تزیینی و... توجه کرد تا بتوانید فضای رمانتیک ایجاد کنید. .

در این مقاله از مجموعه مقالات آکایران, تصاویر دکوراسیون مدرن و امروزی برای زوج های با سلیقه را گردآوری کرده ایم . امیدواریم از مشاهده این تصاویر دکور ایده بگیرید و خانه رویایی خودتان را به صورت مدرن تزیین کنید . برای مشاهده تمام تصاویر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

دکوراسیون مدرن آشپزخانه

 

دکوراسیون اتاق خواب رویایی

تبدیل یک خانه کهنه و قدیمی به مکانی مدرن کاری است که نیاز به دقت و فهم بالایی از طراحی داخلی دارد، خصوصا اگر این آپارتمان برای زوج جوان باشد. علاوه بر دقت و دانش بالا، طراح باید به سبک زندگی زوج و نیازهای آنها کاملا مشرف باشد. اولین و مهمترین نکته انتخاب رنگ است که بهتر است صورتی, قرمز, بنفش, زرشکی با ترکیب طوسی و سفید باشد. رنگ اتاق بیشترین تاثیر را در رمانتیک کردن فضا دارد پس با سلیقه خود و همسرتان بهترین رنگ را برای اتاق خواب انتخاب کنید.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب مدرن

اتاق خواب طوسی و صورتی مدرن

دکوراسیون اتاق خواب مدرن و شیک

نورپردازی اتاق خواب به سبک مدرن

نکته بعدی نورپردازی و تزیین اتاق خواب است, شمع و ریسه های ال ای دی فضای اتاق را بی نهایت رمانتیک و زیبا میکنند همانطور که در تصاویر مشاهده میکنید شمع و ریسه های تزیینی در همه آن ها استفاده شده است.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه مدرن

تزیینات و دیزاین اتاق خواب شیک

دکوراسیون اتاق خواب های مدرن

دکوراسیون اتاق خواب لاکچری

دکوراسیون اتاق خواب مدرن 2016

طراحی اتاق خواب آرامش بخش

دکوراسیون اتاق خواب مدرن

دکوراسیون اتاق خواب عروس

دکوراسیون مدرن خواب

اتاق خواب خوشرنگ و شیک

دکوراسیون اتاق خواب مدرن 2015

ترکیب رنگ حرفه ای اتاق خواب

دكوراسيون اتاق خواب مدرن

دکوراسیون و چیدمان شیک اتاق خواب