آکاایران: برای خیلی ها، حدود نیم یا دو سوم فعالیت های روزانه، در خانه سپری می شود و یک سوم یا نیمی از فعالیت های روزانه در بیرون خانه انجام می شود. پس ناگفته پیداست که محل زندگی ما که بیش ترین زمان را در آن سپری می کنیم، نقش بسیاری در سبک زندگی ما و عادات و رفتار و گفتار ما دارد. مبلمان و تزئیناتی که برای دکوراسیون منزل انتخاب می‌کنید در تعیین انرژی خانه نقش به سزایی دارد.
رنگ، رنگ و باز هم رنگ.این بار هم به سراغ رنگ در منازل می رویم.چه کارکنیم تا فضایی شادتر و متنوع تر داشته باشیم؟تحقیقات شگفت انگیز جدید نشان می دهد که رنگ در خانه و در قسمت های مختلف آن کمک می کند تا محیطی سالم تر و شادابتر داشته باشیم.معمولا در دکوراسیون منزل ما ایرانی ها مبلمان های کرمی، قهوه ای، آبی نفتی دیده میشود اما یک لحظه دکوراسیون منزل تان را با مبلمان زرد یا قرمز تصور کنید میبینید که منزل تان دوبرابر زیباتر خواهد شد پس بهترین کار این است که از رنگ مورد علاقه تان برای انتخاب مبلمان استفاده کنید و باور داشته باشید رنگ های شاد دکوراسیون منزل را زیباتر میکنند
.

مبلمان قرمز

قرمز یک رنگ هیجان انگیز و عاشقانه است پس اگر خواهان عشق و هیجان در دکوراسیون منزل تان هستید بهتر است از این رنگ در فضای منزل استفاده کنید، مبلمان قرمز رنگ میتواند انتخاب شاد و انرژی بخشی برای منزل های مدرن باشد و با مشکی به خوبی ست میشود.

Image result for ‫مبلمان قرمز‬‎

مبلمان نارنجی

رنگ نارنجی جزو رنگ های گرم محسوب میشود پس اگر در دکوراسیون منزل از این رنگ استفاده کنید با خاصیت گرما بخشی آن مواجه میشوید، مبلمان نارنجی رنگ میتوانید انتخاب ایده آلی برای دکوراسیون پاییزی و زمستانی باشد.

Image result for ‫مبلمان نارنجی‬‎

مبلمان صورتی

شاید شما هم جزو افرادی باشید که رنگ صورتی را فقط برای کودکان مناسب میدانید و فکر میکنید این رنگ برای اتاق خواب دختربچه ها مناسب است اما در حقیقت صورتی یکی از بهترین رنگ ها برای دکوراسیون منزل است زیرا رنگی شاد و در عین حال ملایم است. مبلمان صورتی رنگ بیشتر برای جهیزیه منزل عروس انتخاب میشود و با رنگ سفید به خوبی ست و هماهنگ است.

Image result for ‫مبلمان صورتی‬‎

مبلمان زرد

مبلمان زرد رنگ فضای منزل را روشن و دلباز جلوه میدهد همچنین باعث میشود منزلی گرم و صمیمانه داشته باشید، برای ست کردن مبلمان زرد میتوانید از رنگ های آبی کاربنی و قهوه ای استفاده کنید.

Related image