آکاایران: گاهی محیط خانه برای ما خسته کننده و تکراری می شود و دوست داریم یک تغییر اساسی در آن ایجاد کنیم . در این گونه مواقع به یاد تغییر دکوراسیون خانه می افتیم اما به علت هزینه گزاف این تغییرات از آن صرفه نظر می کنیم .

اگر دوست دارید خانه ای متفاوت از روزهای قبل داشته باشید لازم نیست که هزینه فراوان برای این کار بپردازید بلکه می توانید با روش های که در این مقاله از اکاایران برای شما آورده ایم ، بدون خرج کردن دکوراسیون خانه تان را تغییر دهید و یک خانه شیک و زیبا داشته باشید.

برای تغییر دکوراسیون خانه چیدمان وسایل خانه را تغییر بدهید

جابه جا کردن مبلمان خانه می تواند به طور شگفت انگیزی تغییر ایجاد کنید. برای این کار لازم است یکی از وسایل خانه را به عنوان نقطه کانونی در نظر بگیرید سپس مبلمان را حول محور آن بچینید و یا وسایل دیگری از اتاق های دیگر بیاورید و اضافه کنید.

رنگ آمیزی درب نیز موجب تغییر دکوراسیون می شود

تغییر دکوراسیون با درخشش شومینه

Image result for ‫درخشش شومینه‬‎

برای تغییر دکوراسیون خانه لازم نیست حتما وسایل نو بخرید شما می توانید وسایل تان را رنگ کنید مثلا اگر از شومینه قدیمی تان خسته شده اید یک یا دو دست رنگ روشن شومینه را کاملا نو می سازد .

تغییر دکوراسیون با تاثیر گذاری پنجره ها

دکور خلاقانه مغازه

رنگ آمیزی چارچوب داخلی پنجره ها به منظره بیرون و روشنایی زیبای روز می افزاید اما باید دقت داشته باشید این رنگآمیزی از چارچوب در بیرون نزند.

تغییر دکوراسیون با رنگ کردن میز و دراور قدیمی

به جا تعویض میز یا دراور قدیمی تان آن ها را رنگ کنید و با این کار با صرف هزینه بسیار کم جلوه جدید و جذابی به دراور و میز خود ببخشید .

تغییر دکوراسیون منزل با عوض کردن پارچه کوسن ها

دکور خلاقانه اتاق خواب

اگر هزینه تغییر پارچه های رو مبلی را ندارید می توانید کوسن هایتان را عوض کنید و با این کار ظاهر مبلمان و دکوراسیونتان را تغییر دهید.

تغییر دکوراسیون خانه با تعویض وسایل کوچک

راهکار دیگر برای یک تغییر دکوراسیون ارزان قیمت، تغییر جزئیات در خانه مانند تعویض دستگیره کابینت ها، دستگیره در اتاق ها و یا تعویض کلید پریزها است که می توانند تحولی چشمگیر در فضای خانه ایجاد کنند و خانه را شیک و زیبا کنند.

دکور خلاقانه منزل

تغییر دکوراسیون با اضافه کردن یک قالیچه

دکور اتاق خلاقانه

 

می توانید با پهن کردن یک قالیچه از کنف یا یک قالیچه پرزدار دکوراسیون خانه را بدون پرداخت هزینه اضافی مدرن و شیک کنید.

تغییر دکوراسیون خانه با رنگ کردن وسایل قدیمی

آیا وسایل منزلتان قدیمی و کهنه شده است و دیگر برایتان مثل سابق جذاب نیست؟ چاره کار اینجاست ، شما می توانید با رنگ کردن وسایل قدیمی تان آن ها را بهسازی و نو کنید و جلوه خاصی به منزلتان بخشید.

دیوارهای خانه را خلاقانه رنگ کنید

دکور خلاقانه اتاق کودک

اگر دیوارهای منزلتان ساده و بدون رنگ است کارتان آسان تر است ، می توانید با رنگ زدن و کشیدن طرح های متفاوت روی دیوارها با پرداخت هزینه اندک یک تغییر اساسی در دکوراسیون منزلتان ایجاد کنید.