زیباترین دکوراسیون بالکن و پاسیو
در اینجا شما را برای طراحی و مدل دکوراسیون ایوان ها و پاسیوها و در کل فضاهای باز خانه اتان راهنمایی کرده ایم.

اسباب و وسایل
استفاده از وسایل سنتی و قدیمی به جای استفاده از وسایل و لوازم کلاسیک و مدرن پیشنهاد می شود.
 

مبلمان راحت
روی مبلمانی که برای پاسیو یا همان ایوان ها در نظر گرفته ایم باید بالش های بسیار نرم و راحتی را قرار دهیم تا هنگامی که روی آنها می نشینیم کاملا احساس راحتی کرده و بتوان روی آنها لم داد و استراحت کرد و مطالعه نمود. 
عکس دکوراسیون بالکن
 
میزهای اضافی
باید در ایوان به غیر از مبلمان ضروری و میزها چند عدد میز اضافی هم بگذاریم تا بتوان از آنها برای گذاشتن انواع وسایل اضافی مان استفاده کنیم و بهتر است این وسایل تا حد امکان سبک وزن باشند تا این طرف و آن طرف بردن آنها هم راحت باشد.
 دکوراسیون بالکن

زمان های تاریکی 
باید ایوان را به انواع وسایل روشنایی مانند شمع یا لامپ و...مجهز کرد تا به هنگام تاریکی و شب نشینی بتوان از آنها استفاده کرد.
دکوراسیون بالکن و تراس
 
استفاده از رنگ های خاص
به هنگام تهیه فرش ها و صندلی ها و نیمکت ها و ....باید توجه داشت که برای تجهیزات آنها مانند بالش ها  از رنگ های خاصی استفاده کرد و بهتر است این کار با توجه به فصلی که در آن هستیم صورت گیرد . مثلا در فصل تابستان بهتر است رنگ چند بالش را بنفش یا صورتی در نظر بگیریم تا به حال و هوای روزهای تابستانی نزدیک تر باشد.
 دکوراسیون بالکن منزل

سایه بان
ممکن است در ساعاتی از روز که می خواهیم در ایوان بنشینیم نور خورشید و آفتاب ما را اذیت کند و برای حل این مشکل بهتر است از قبل یک سایه بان زیبا را در ایوان تعبیه کرده تا در زمان احتیاج از آن استفاده شود.
دکوراسیون بالکن اپارتمان
 
میز تک و صندلی های اضافی
یک میز بزرگ را در گوشه ای از ایوان قرار داده تا به هنگام داشتن مهمان بتوان بر روی آن وسایل پذیرایی مانند انواع نوشیدنی ها و ...را قرار داد و بهتر است این میز هم چوبی باشد تا فضای باز ما به حالت سنتی نزدیک تر شود.هم چنین چند عدد مبلمان اضافی هم باید قرار داد تا اگر مهمانی وارد شد جای کافی وجود داشته باشد.
دکوراسیون بالکن و تراس 

موسیقی
باید امکانات لازم برای پخش موسیقی در ایوان ها و فضاهای باز در نظر گرفته شده باشد و بتوان در مواقعی خاص از گوش دادن به موسیقی مورد علاقه لذت برد.
دکوراسیون بالکن
 
وسایل پخت و پز
در فضای باز باید وسایلی که ممکن است زمانی احتیاج شود مانند یک فر کوچک برای آماده کردن عصرانه ای مختصر را قرار داد و بهتر است این وسایل دقیقا کنار مبلمان و جایی که می نشینیم نباشد و در گوشه و کنارها قرار گیرد.
دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون

گل ها و گیاهان
بهتر است در ایوان ها و پاسیوها انواع گلدان ها و گیاهان طبیعی و سبز قرار داد تا به ایجاد فضایی پر از آرامش کمک بیشتری کرده باشیم و باید بدانید که علاوه بر حیاط و رشد گیاهان در آن ، گلدان ها هم محل مناسبی برای رشد گیاهان می باشند.
 
 
گوشه ای دنج
در گوشه ای دنج از ایوان دو عدد میز و صندلی قرار داده تا از آن برای سرو کردن وعده های غذایی کوتاه مانند خوردن یک عصرانه ی دلپذیر و یا برای نشستن روی آن و تفکر کردن وپیدا کردن آرامش استفاده کرد.
مدل دکوراسیون

 

تصاویر دکوراسیون بالکن

شیک ترین دکوراسیون و چیدمان پاسیو

دکوراسیون داخلی بالکن

شیک ترین چیدمان و دکوراسیون پاسیو

عکس دکوراسیون بالکن

شیک ترین مدل چیدمان و دکوراسیون پاسیو

دکوراسیون بالکن

شیک ترین چیدمان و دکوراسیون پاسیو

دکوراسیون بالکن و تراس

شیک ترین چیدمان و دکوراسیون پاسیو

دکوراسیون بالکن منزل

شیک ترین چیدمان و دکوراسیون پاسیو

دکوراسیون بالکن اپارتمان

 شیک ترین چیدمان و دکوراسیون پاسیو

دکوراسیون بالکن کوچک

سیمرغ