آکاایران: برای چه چیزهایی در دکور خانه بیشتر هزینه کنیم؟

شما کمی بودجه کنار گذاشته اید تا تغییراتی در خانه تان اعمال کنید، اما زمانی که نوبت به اجرای پروژه می رسد، متوجه می شوید هنوز نمی دانید این پول را باید در کدام قسمت های خانه هزینه کنید. آیا می خواهید یک آشپزخانه با چهره ای کاملا نوین داشته باشید یا از کفپوش و دیوارها خسته شده اید ؟ فاقد در نظر گرفتن اینکه با این تغییرات می خواهید خانه تان را با قیمت مناسب تری به فروش برسانید یا فقط دنبال یک تغییر در منزل هستید، مکانهایی در دکور خانه هستند که می توانند تغییر چشمگیرتری در آن ایجاد کنند، این مساله شاید بتواند به شما کمک کند بهتر و درست تر برای دکور منزل هزینه کنید.

۱ ) آشپزخانه

خلاقانه ترین جا در دکور خانه که می توان برای تغییر آن سرمایه گذاری کرد، آشپزخانه است. این فضا جای مانور زیادی دارد. می توانید جای سینک ظرفشویی را تغییر دهید و آشپزخانه خود را به یک آشپزخانه جزیره ای تبدیل کنید. آشپزخانه قلب هر خانه ای است و با تغییر دکوراسیون آن روی کل خانه تغییر ایجاد کرده اید.

۲ ) کفپوش

اگر می خواهید برای تغییر بعدی در خانه از چیزی الهام بگیرید، کافیست به پایین نگاه کنید. ایده تغییر کفپوش ها بسیار کارساز است و با این تغییر ساده می توانید تاثیر بسزایی در دکور خانه ایجاد کنید. حتی اگر همه وسایل هم همان باشند، یک تغییر ساده در کفپوش خانه می تواند باعث شود تمامی وسایل طور دیگری دیده شوند. معمولا کفپوش های چوبی طرفداران بیشتری دارند و جذابیت خاصی نیز به فضای خانه می دهند.

۳ ) مبلمان

هر کسی دوست دارد وسایل خانه اش به ارزش آن بیفزاید. می توانید از مبلمان با کیفیت تری برای دکور اتاق پذیرایی کمک بگیرید، مبلمان نو و نوین همیشه فضای خانه را شادتر و سرزنده تر می کنند و میهمانان شما نیز از بودن در خانه شما احساس راحتی بیشتری خواهند داشت. شاید نیاز باشد هر چند سال یکبار مبلمان منزل را تغییر دهید تا چهره اتاق پذیرایی عوض شود.

۴ ) فضای خارج از خانه

وقتی کسی از بیرون به خانه شما نگاه می کند، مهم است که چه چیزی ببیند. وقتی فضای خارج از خانه خود را دلپذیر کنید، هر بار که به خانه می رسید حس بهتری خواهید داشت، و زمانیکه میهمانان به خانه شما می رسند بی اختیار لبخند به لبشان خواهد آمد. این را در نظر داشته باشید که اگر تصمیم دارید خانه را بفروشید، تغییر دکور فضای خارج از خانه نیز تاثیرگذار است. می توانید در را عوض کنید و یا رنگی جذاب برای در انتخاب کنید. گلدان های دلپذیر یا تابلوهای نقاشی در کنار در قرار دهید. محیط خارج از خانه خود را حتی اگر در یک آپارتمان هستید زیباتر کنید.

۵ ) حمام و دستشویی

حمام و دستشویی از آن مکانهاییست که گاهی کم اهمیت در نظر گرفته می شود. اما اگر می خواهید هر بار که یکی از میهمانان از دستشویی استفاده می کند احساس غرور کنید، می توانید بخشی از سرمایه را روی دکور این قسمت از خانه هزینه کنید. برای مثال رنگ دکور آن را تغییر دهید، اگر آینه آن مدتهاست که یک شکل مانده شاید نوبت آن رسیده تا آینه ای نوین خریداری کنید. اگر تا به امروز از رنگ آبی در دستشویی و حمام استفاده کرده اید این رنگ را تغییر دهید تا چهره حمام و دستشویی نیز نوین تر شود

۶ ) نور

ور در دکور خانه نقش بسزایی دارد و باعث می شود آنچه که با دقت خریداری کرده و در اتاق ها چیده اید زیباتر دیده شوند. برای تکمیل این زیبایی می توانید لوستری دلپذیر بخرید و در اتاق پذیرایی بیاویزید تا دکور آن تکمیل شده و هماهنگی در دکور خانه ایجاد شود. لوسترهای متنوع و زیبایی در بازار وجود دارند که قیمت های آنها نیز متفاوت است. شما می توانید با توجه به بودجه ای که دارید لوستری دلپذیر و شیک برای اتاقتان تهیه کنید..

منبع : datees.ir