آکاایران: قیمت تشک های یک نفره رویا (خرید تشک یک نفره رویا)

قیمت تشک های یک نفره رویا

برای خرید یک تشک یک نفره رویا بین حدود 300 تا 900 هزار تومان باید هزینه کنید.

برای تشک های یک نفره برای وزن متوسط تشک های رویا بونل 2 ؛ بونل3 برای محدوده قیمت های متوسط پیشنهاد های خوبی هستند که حدود 500 هزار تومان قیمت دارند

در صورتی تشک بهتری بخواهید بخرید تشک رویا اولترا 1 و اولترا 2 پیشنهادهای بهتری هستند ولی ارتفاع آن ها را هم باید مدنظر داشته باشید چیزی حدود 32 سانتیمتر!!!

برای کسانی که وزن بالایی دارند هم تشک رویا اولترا 3 تشکی است که دوام خوبی دارد و میزان سفتی ان مناسب است که داخل ان فرو نروید. برای خرید تشک رویا اولترا 3 یک نفره 90*200 درحدود 700 هزارتومان باید هزینه کنید.

برای کسانیکه کمردرد های خاص دارند یا پزشک برای آن ها تجویز کرده تشک های سری مدیکال پیشنهادهای خوبی هستند. تشک رویا مدیکال 2 و مدیکال 3 که برای خرید تشک یک نفره باید حدود 600 هزار تومان بپردازید.

برای کسانیکه سن بالا و وزن کمی دارند و زمان زیادی روی تخت هستند پیشنهاد اول و آخر تشک رویا مدیکال 1 رویا هستش که حدود 800 هزار تومان برای تشک یک نفره باید بپردازید.


خرید مطمئن تشک رویا از سایت

marjankhab.ir

قیمت های ویژه | تحویل فوری در تهران | تضمین اصالت محصول


قیمت تشک های دو نفره رویا

قیمت های تشک های دو نفره رویا هم نسبتی از همان قیمت های تشک های یک نفره است. تشک های دو نفره طبق معمول 160*200 یا کویین هستند ولی سایز کینگ هم با ابعاد 180*200 از سایزهای متداول تشک های دو نفره است.

تشک های رویا بونل 4 و بونل 5 تشک هایی با قیمت حدود 600 هزار تومان برای سایز دونفره کویین 160*200 هستند.

اما برای تشک های دونفره اسکلت فنر منفصل بیشتر پیشنهاد می شود. زیرا تشک های فنر منفصل لرزش را منتقل نمی کنند. با نشستن و برخاستن یا غلت زدن کسیکه کنار شما خوابیده متوجه نخواهد شد. تشک های اولترا 4 رویا برای وزن های متوسط و کسانیکه می خواهند تخت متوسطی از لحاظ سفتی و نرمی دارا باشند مناسب است.

قیمت تشک رویا مدیکال 2 و مدیکال 3 برای سایز 160 در 200 سانتیمتر هم از حدود 1 میلیون تومان می باشد.

محافظ تشک رویا

نظافت و پاکیزگی یک مسئله برای سلامت خانواده ها است. تشک ها بدلیل تماس با بدن محلیو جذب رطوبت می توانند محل مناسبی برای رشد میکروب ها و باکتری ها باشند که ممکن است در استفاده طولانی مدتی که ما طبق معمول از تشک ها میکنیم برای ما آسیب زا شوند.

بدلیل غیر قابل شستشو بودن تشک های تختخواب، بهترین وسیله برای حفظ تمیزی و دوام بیشتر رویه تشک، استفاده از محافظ تشک است. محافظ های تشک ضد آب بدلیل استفاده از پارچه لمینت شده ؛ علاوه بر حفظ شکل ظاهری تشک، از نفوذ آب و هر گونه مایعات به سطح تشک پیشگیری میکند. نکته اصلی قابلیت شست و شوی محافظ است که طبق معمول محافظ های تشک به اسانی قابل شستشو هستند.

.

منبع : taknaz.ir