آکاایران: تابلوها و قاب عکس های دیواری فضای منزل و اتاق ها را به زیبایی تغییر داده و با القای احساس هنری و رنگ به منزل حال و هوایی متفاوت به فضا می افزایند. تابلوهای دیواری یا نقاشی ها در سبک های متفاوت احساس و سبک متفاوتی را در فضا ایجاد کرده و به عنوان نقطه کانونی  دید در حین ورود به خانه جلب نظر می کنند و به همین سبب تاثیرات زیادی در منزل ایجاد کرده و  زیبایی را در فضا افزایش می دهند در ادامه برای مشاهده تابلو نقاشی های هنری و مدرن با آکاایران همراه باشید .

 

 

نقاشی های هنری از صورت

 

تابلو نقاشی گل برای منزل

تابلوهای نقاشی به این دلیل که هنر دست هستند بسیار با ارزش اند پس از آن ها به عنوان یک دکوری گرانقیمت در منزل تان استفاده کنید. رنگ هایی که در تابلو نقاشی به کار میرود باید با رنگ دکور منزل تان هارمونی داشته باشد و سعی کنید طرحی انتخاب کنید که با سبک دکوراسیون تان هماهنگ باشد.

دکوراسیون داخلی

مدل تابلو نقاشی هنری 

پرطرفدارترین تابلوهای نقاشی برای دکوراسیون منزل تابلوهایی با طرح گل هستند که شادابی و حس خوبی به فضای منزل میدهد، نمونه هایی از تابلوهای نقاشی مدرن و هنری را در نمناک ببینید و لذت ببرید.

دکوراسیون

تابلو نقاشی مدرن برای اتاق نشیمن

تابلوهای نقاشی حتما نباید به رنگ های جیغ و پررنگ باشند اتفاقا تابلوهایی که در آن ها رنگ های ملایم به کار رفته است اثرگذاری بهتری در فضای منزل دارند.

دکوراسیون اتاق خواب

تابلو نقاشی چند تکه در دکوراسیون منزل

دکوراسیون داخلی خانه

تابلو نقاشی زیبا برای اتاق خواب

دکوراسیون اتاق

مدل تابلو نقاشی کلاسیک

modern-wall-art-design-ideas (3)

دکوراسیون پذیرایی

تابلو نقاشی طرح گل زیبا

دکوراسیون داخلی منزل

تابلو نقاشی برای نشیمن

دکوزاسیون خونه

 

: