آکاایران: شما لوازم و وسایل بسیاری برای منزلتان می خرید. گرانقیمت و شیک و یا ساده ومدرن ولی شاید هرگز به وسایل منزلی که هر خانه باید آن را داشته باشد توجهی نمی کنید.مبلمان جزو اصلی ترین وسایل منزل محسوب میشود که مدل های مختلفی دارد و هرکس با توجه به سلیقه مدل مبلمان منزل شان را انتخاب میکند. اما هیچگاه احتیاج به تهیه کردن سرویس مبلمان کامل برای خانه های نیست. دکوراسیون خانه با نکات ریز و درشت بسیاری تکمیل می شود که یکی از انها داشتن لوازم مورد نیازی است. در ادامه این مقاله از آکاایران، به شما میگوییم که وجود چه مبلمانی برای خانه واجب و ضروری میباشد. با ما همراه باشید.

صندلی راحتی بی دسته

صندلی های راحتی و بدون دسته بسیار پرکاربرد و پرطرفدار هستند، در هر بخش از خانه که فکرش را بکنید میتوانید این نوع صندلی را قرار دهید مثلا کنار تخت خواب، کنار اوپن و هر جای دیگری که احساس میکنید لازم است یک صندلی قرار دهید.

کاناپه راحتی

کاناپه راحتی مبلمان مورد نیاز و ضروری اتاق نشیمن است که اگر شما هم با مشکل کمبود جا مواجه هستید میتوانید یک کاناپه راحتی دو نفره تهیه کنید و روبروی تلویزیون قرار دهید. کاناپه های راحتی دونفره باید در هر خانه ای وجود داشته باشند هرچقدر هم که خانه تان کوچک باشد قطعا جا برای یک کاناپه دونفره هست.

Image result for ‫کاناپه راحتی‬‎

نیمکت

نیمکت ها یکی از بهترین مدل های مبلمان هستند زیرا جای بسیار کمی اشغال میکنند، نیمکت ها را هم میتوانید برای میز ناهار خوری مورد استفاده قرار دهید و هم در نشیمن یا پذیرایی از آن ها استفاده کنید. نیمکت ها بهترین گزینه برای خانه های کوچک هستند زیرا جای زیادی را اشغال نیمکنند.

Image result for ‫نیمکت برای خانه‬‎

صندلی راک

به نظر من وجود صندلی راک در هر خانه ای لازم است زیرا میتوانید آن را کنار پنجره, کنار شومینه، در بالکن و... قرار دهید برای وقت هایی که نیاز دارید کتاب بخوانید و با خود خلوت کنید. صندلی های راک آرامش خاصی به شما میدهند پس از آن ها در دکوراسیون منزل تان استفاده کنید.

Image result for ‫صندلی راک‬‎