آکاایران: میز ناهارخوری نه تنها مکانی برای جمع شدن اعضای خانواده و میل غذا بلکه یک نقطه کانونی مهم در دکوراسیون منزل است. و این موضوع اهمیت انتخاب درست آن را دوچندان میکند.انتخاب و خرید میز ناهار خوری باب میل، یک خرید ساده نیست، علاوه بر دقت زیاد به موارد متعدد باید اطلاعات زیادی هم داشت که در هنگام خرید میز ناهار خوری جدید با مشکل روبه رو نشویم.در این مطلب از آکاایران, مجموعه ای از جدیدترین مدل های میز ناهار خوری 4 الی 8 نفره 2019 را گردآوری کرده ایم که در ادامه میتوانید تمام نمونه ها را مشاهده کنید.با ما همراه باشید.

 

میز ناهارخوری گرد 8 نفره

یکی از اولین چیزهایی که شما باید به هنگام انتخاب نوع میز ناهارخوری از خودتان بپرسید، محل قرارگیری و فضای موجودتان است. واقعیت این است که میز گرد فضای بیشتری را اشغال می‌کند و همه چیز در اتاق باید پیرامون آن قرار بگیرد. میز گرد شما باید در مرکز اتاق قرار بگیرد و مجاورت دیوار یا گوشه‎های اتاق برای قرارگیری آن زیاد مناسب نیست. همین ویژگی میزهای گرد باعث می‎شود که هر فرد به راحتی بتواند میز را ترک کند. به طور کلی میزهای گرد برای فضاهای کوچک و طراحی‎های پلان باز گزینه‎ی خوبی نیستند و فضاهای پرت زیادی را می‎سازند.

میز ناهار خوری

مدل میز ناهارخوری گرد مدرن

میز ناهارخوری های گرد چون گوشه ندارند کم خطر هستند و برای خانواده های بچه دار بسیار مناسب تر اند. میز ناهارخوری های مستطیلی که گوشه دار هستند احتمال آسیب و صدمه را بیشتر میکنند.

میز ناهار خوری چوبی

میز ناهار خوری گرد 2019

میز ناهار خوری دست دوم دیوار

میز ناهار خوری گرد و شیک

میز ناهار خوری تاشو استقبال

میز ناهار خوری گرد باکلاس

میز ناهار خوری گرد

میز غذاخوری 4 نفره کم جا

میز ناهار خوری تبدیلی

میز ناهار خوری مدرن گرد

میز ناهار خوری کوچک

میز ناهار خوری گرد ساده و شیک