آکاایران: طراحی ویلا برای یک تعطیلات استثنایی!

فضاهای مسکونی: ساختمان رو به خلیجی که در عکس می بینید در منطقه اُشن سیتی (Ocean City) در شهر ورسستر کانتی (Worcester County) ایالات متحده واقع شده است و دارای یک معماری جذاب، هفت اتاق خواب، و مناظر بسیار زیباست. با آکا ایران همراه شوید تا طراحی دکوراسیون داخلی ویلا را با هم ببینیم.

این خانه به دلیل داشتن توفال های سنتی از جنس درخت سرو، بام سنگی، و جزئیات ظریف نمای خارجی معروف است. این خانه ۲۲۵۰ متر مربعی دارای منطقه ای خصوصی برای قایق سواری و ایوان های مختلف برای گذراندن وقت های آزاد در فضای بیرونی است.  

دکوراسیون کلاسیک

اگر به درون خانه قدم بگذارید متوجه طراحی مجلل آن می شوید. احساس روشنی و درخشندگی که هنگام ورود به این خانه می کنید در اتاق های دیگر حتی با شدت بیش تری نیز وجود دارد.

مطلب پیشنهادی: بهترین هتل های ایران برای سفر

جزئیات کلاسیک در این خانه به وفور دیده می شود و زیبایی و ظرافت در طراحی داخلی آن به چشم می آید. مرکز عمومی این خانه یک اتاق نشیمن وسیع، اتاق غذاخوری، و آشپزخانه است که در نور طبیعی غرق است و از منظره دریا بهره می برد.

یک لوستر باابهت در فضای غذاخوری وجود دارد و منتظر مهمانان برای صرف غذا است.

 کلاسیک

دکوراسیون داخلی ویلا باید همیشه یک نشیمن راحت و صمیمی داشته باشد.

طراحی ویلا برای یک تعطیلات استثنایی! فضاهای مسکونی

در آشپزخانه از جزیره ای قهوه ای که کنتراست زیادی با کابینت های سفید چوبی دارند استفاده شده  و از این طریق زیبایی منحصر به فردی به وجود آمده است.

 ویلا

در فضای سرگرمی  همه آنچه لازم است دور هم جمع شده اند.یک میز بیلیارد، یک آبدارخانه جمع و جور و یک نشیمن و تلویزیون دارد و به آسانی با فضای بالکن در ارتباط است.

 نمای بیرونی ویلا

اتاق خواب ویلای ساحلی برای تعطیلات قطعا باید پر از آرامش باشد و استفاده از رنگ های روشن در ترکیب با رنگ آبی و قهوه ای آرامش را به این اتاق خواب دلپذیر آورده است.

 طراحی ویلا

ورودی بزرگ و زیبای این ویلا سادگی و شکوه را هم زمان داراست.

دکوراسیون کلاسیک

از بالای راه پله های مار پیچ بر فضای ناهار خوری تسلط دارید.

سرویس بهداشتی و حمام نیز دارای فضایی لوکس اما راحت است و یک شومینه فوق العاده نیز در کنار وان حمام دارد.

تماشای منظره امواج دریا از روی بالکن ویلا در غروب و طلوع آفتاب بسیار رویایی است.

 کلاسیک

آیا این ویلا شبیه ویلای رویایی شما بود؟ سوالات خود را برای ساخت ویلای رویاییتان در قسمت بحث و گفتگو آکا ایران مطرح کنید تا اهالی فن این حوزه و علاقه مندان به شما پاسخ گویند.

مطالب بیشتر: ویلای رویایی شکیرا در میامی!

طبیعت و زیبایی ایرانی در خانه حقیقی

خانه جنیفر لوپز ، طراحی داخلی پر از لطافت

تبلیغات
میز ناهار خوری چوبی ،متناسب با هرسبک از دکوراسیون
هنری ماندگار از جنس چوب
<>
.

منبع : chidaneh.com