آکاایران: کانتر آشپزخانه به این زیبایی دیده اید؟

تجهیزات آشپزخانه: در این مطلب بیش از ۲۰ نوع مدل متنوع و دلپذیر برای کانتر آشپزخانه برایتان انتخاب کرده ایم که علاوه بر زیبایی، کارایی های جالبی هم دارند. برخی از آنها برای فضاهای کوچک بسیار مناسب هستند زیرا قابلیت تغییر یا جابه جایی دارند و به افراد کمک می کنند تا کوچکی آپارتمان خود را حس نکنند.

 طراحی این کانتر بسیار هوشمندانه است. علاوه بر اینکه بسیار شیک طراحی شده است، در زیر خود میز چوبی چرخشی دارد که به میز غذاخوری تبدیل می شود و فضایی کاملا کاربردی برای اعضای خانواده ایجاد می کند.

.

 

این کانتر آشپزخانه را هنرمندی به نام جولی تیبودئو طراحی کرده است که به طور کامل از شیشه بافت دار ساخته شده است. با تابش نور از زیر این کانتر، فضای میز همچون آب روان و آبشاری در انتها دیده می شود.

جزیره آشپزخانه


 این کانترها نیز با نورهای LED درونی طراحی شده اند که به رمانتیک شدن فضای خانه کمک می کند


 این کانتر آشپزخانه همچون فضاهای نورانی فیلم های علمی-تخیلی است و حس دراماتیکی به بیننده القا می کند


استفاده هوشمندانه از عناصر طبیعت و القای حس گرمای چوب در فضای خانه بهترین توصیفی است که می توان برای این کانتر بیان کرد.

 دکوراسیون و طراحی آشپزخانه | کابینت آشپزخانه


برخی طرح های ساده و کوچک می تواند تنوع خوبی در ظاهر کانتر ایجاد کند. به طور مثال، این سطل آشغال توکار ایده بسیار خوبی است.

کانتر آشپزخانه به این زیبایی دیده اید؟ فضاهای مسکونی

 

حتی ایجاد فضایی برای ساخت گلدان روی کانتر هم ایده جالب و متنوعی است که شمایل خاصی به آن می دهد.

 کانتر آشپزخانه

 

این کانتر دو بخش متفاوت دارد. یک فضای صبحانه خوری کوچک که جنس و رنگ آن با بخش های دیگر کانتر فرق دارد.

 دکوراسیون کابینت آشپزخانه

 

 این کانتر نیز طراحی خوبی دارد. بخشی از آن به صورت منحنی به سمت بالا آمده و فضایی برای غذاخوری ایجاد کرده است.

جزیره آشپزخانه

 

 شاید کمی عجیب باشد درست همان جایی که هویج خرد می کنید، اعضای خانواده با پاهای خود از روی آن عبور کنند.

 

 یکی از بهترین طراحی ها برای کانتر را می توان این مدل دانست. زیر طراحی کاملا چوبی دارد که با باز کردن فسمت های کشویی، انواع امکانات با جنس استیل ضدزنگ را مشاهده خواهید کرد.
 


 ارتفاع این کانتر را می توان برای استفاده های مختلف، تغییر داد

 دکوراسیون و طراحی آشپزخانه | کابینت آشپزخانه

 

این کانتر تلفیقی از فناوری و دکوراسیون است: موسسه هنری Corian با همکاری تیم PMA که در حوزه تولید وسایل برقی خانه فعال هستند، کانتری را طراحی کرده اند که برای گجت هایی همچون موبایل هوشمند، حکم شارژر دارد. می توانید گوشی را روی آن بگذارید تا شارژ شود.

کانتر آشپزخانه به این زیبایی دیده اید؟ فضاهای مسکونی

 

این آشپزخانه شبیه فیلم های تخیلی از سال های آینده بشر است. گویا در ۲۰ یا ۳۰ سال آینده زندگی می کنید که همه وسایل الکترونیک و دیجیتال شده اند. این کانتر با استفاده از ۲ هزار LED کار می کند و می تواند غذا را برای شما گرم نگه دارد. در صفحه نمایش سطحی آن نیز می توان تلویزیون تماشا یا وب گردی کرد.

 کانتر آشپزخانه


 در ساخت این کانتر از حجم گسترده ای سکه استفاده شده است.
 

 دکوراسیون کابینت آشپزخانه


 این کانتر توسط شرکت ایتالیایی Toncelli ساخته شده است و نه تنها فضایی برای انجام کارهای آشپزخانه است، بلکه گلکسی تبلت سامسونگ را نیز به طور داخلی در خود دارد و می توانید کارهای دیجیتال خود را روی آن انجام دهید.

جزیره آشپزخانه

 

 این مدل نیز نمونه دیگری از کانتر آشپزخانه با صفحه نمایش لمسی و قابلیت اتصال به اینترنت است که می تواند هنگام آشپزی، کارهای آنلاین خود را نیز انجام داد.


 این کانتر فقط یک ایده و فرضیه است که از طرف شرکت مشهور مایکروسافت مطرح شده است. این سطح هوشمند به طور هوشمندانه و با توجه به مواد غذایی موجود، به کاربر پیشنهاد غذا و طرز تهیه آن را ارایه می دهد.


 با دیدن این کانتر لمسی ابتدا تصور می کنید که نمی تواند هرگز رنگ واقعیت به خود بگیرد. اما این فرضیه هم قابل اجرا است. فناوری دایم در حال پیشرفت است و هیچ چیز در این حوزه ناممکن به نظر نمی رسد. روزی می رسد که روی همان سطحی که آشپزی می کنید، یادداشت بنویسید و با دوستان خود چت کنید و تعامل مجازی دایمی با آنها داشته باشید.

 دکوراسیون و طراحی آشپزخانه | کابینت آشپزخانه


تبلیغات
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
معماری را حرفه ای بیاموزید!
<>
.

منبع : chidaneh.com