آکاایران: تغییر دکوراسیون منزل با ۸ ایده پرطرفدار در آکا ایران!

ترفندهای دکوراسیون: شاید برای شما هم پیش آمده باشد که صبح یک روز تعطیل از خواب بیدار شوید و احساس کنید دکوراسیون منزلتان کسل کننده است و دلتان بخواهد در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه جلوه ی منحصر به فردی و تازه ای به فضای دکوراسیون خود ببخشید، به همین منظور امروز در آکا ایران می خواهیم گزیده ای از تغییرات دکوراسیون منحصر به فرد و کم هزینه را برای شما بازگو کنیم با این مطلب از آکا ایران همراه باشید تا با این تغییرات کم هزینه و سریع برای دکوراسیون منزل آشنا شویم. 

آکاایران: تغییر دکوراسیون منزل با 8 ایده پرطرفدار در !

تغییر دکوراسیون منزل با 8 ایده پرطرفدار در ! ترفندهای دکوراسیون
معین صالحی
عکاس: 
معین صالحی

تغییر دکوراسیون نشیمن

در تغییر دکوراسیون نشیمن گاهی فضا حس راکد بودن پیدا می کند، اما اگر بودجه ی کافی نداشته باشید، بهترین راه حل چیست؟ پاسخ، تغییر چیدمان مبلمان است. به سادگی با کشاندن مبل ها به مکان های نوین، می توانید یک ظاهر کاملا نو به فضا دهید.نظرتان درباره ی لباس مبل، مقرون به صرفه ترین راه تغییر دکوراسیون منزل چیست؟ این ایده نیز می تواند دکوراسیون شما را متحول کند.

 تغییر دکوراسیون منزل
تغییر دکوراسیون
امیر صادقی

در تغییر دکوراسیون منزلتان هرگز به این بهانه که منزل تان اجاره ای و موقتی است و متعلق به خودتان نیست، از تبدیل کردن آن به فضای محبوب خود دست نکشید و حداکثر بهره را از محل زندگی کنونی تان ببرید. ایده های بی شماری وجود دارد که می توانند فاقد ایجاد خللی در خانه اجاره ای شما، آن را به فضای خاص خودتان تبدیل کنند؛ مثل کاغذدیواری های موقتی، استیکرهای دیواری، قالیچه های کوچک، گیاهان خانگی و پرده ها. برای تبدیل فضای زندگی تان به فضایی فوق العاده که همیشه آرزویش را داشته اید، منتظر خانه ای که خودتان صاحبش هستید، نباشید. همین حالا دست به کار شوید و آنچه دوست دارید را مهمان دکوراسیون ساده منزل تان کنید. مطلب: تغییر دکوراسیون منزل با ۷ ترفند کم هزینه! را در این زمینه مطالعه کنید.

تغییر دکوراسیون
امیر صادقی

تغییر دکوراسیون غذاخوری

تغییر دکوراسیون غذا خوری شما لیاقتش را دارید؛ اشیای کوچک مانند گل های تازه، یک کاسه سوپ داغ، یک فنجان چای یا یک نان بربری تازه از نانوایی محبوب تان می توانند اتفاقات هیجان انگیزی در روزهای معمولی شما باشند. اما به همین ها اکتفا نکنید و خود را به اتفاقات بزرگ تری نیز مهمان کنید. برای مثال اگر عاشق کارهای هنری هستید، می توانید حساب پس انداز مخصوصی برای خرید تابلویی که مدت هاست چشم تان را گرفته داشته باشید. برنامه ریزی و پس انداز برای چیزهایی که واقعا دوست دارید، روش خوبی برای ایجاد خانه ای از جنس ذائقه های شماست. مطلب: ۸ تغییر ساده که دکوراسیون منزل تان را زیر و رو می کنند! در این زمینه به شما کمک بسیاری خواهد کرد.

تغییر دکوراسیون منزل با 8 ایده پرطرفدار در ! ترفندهای دکوراسیون
 تغییر دکوراسیون منزل
مرکز طراحی کوثر

تغییر دکوراسیون اتاق خواب 

در تغییر دکوراسیون منزل وقتش رسیده فکری به حال تغییر سیستم نورپردازی اتاق خواب تان بکنید. این روزها بازار پر است از لوسترهایی با سبک های مناسب برای فضای خواب؛ فقط هنگام خرید حتما در ذهن تان تصویرسازی کنید که آیا مدلی که پسندیده اید به سبک اتاق خواب شما هم می آید یا فقط در ویترین مغازه جذاب به نظر می رسد! سعی کنید حتما لامپی برای لوستر انتخاب کنید که ال ای دی با نور طبیعی باشد. خرید یک روتختی خوش رنگ گزینه دیگری است که قطعا حال و هوای اتاق شما را تغییر خواهد داد.

تغییر دکوراسیون
مبلمان اتاق کود...

تغییر دکوراسیون اتاق کودک 

هیجان انگیزترین بخش خانه اتاق خواب کودک است. شاید تاثیرگذارترین تغییر در دکوراسیون اتاق کودک مربوط به تعویض کاغذدیواری یا تغییر رنگ دیوارها باشد اما قطعا پرکاربردترین چیزی که در هر زمانی به آن احتیاج پیدا خواهید کرد، قفسه هایی برای قرار دادن وسایل بازی است. بهتر است این قفسه ها را در ابعاد مختلف بسته به فضای دیوار و ابعاد وسایل بازی سفارش دهید تا برای تان بسازند. چون خیلی باید خوش شانس باشید تا دقیقا همان چیزی را که می خواهید از فروشگاه های عرضه این قفسه ها و مبلمان کودک پیدا کنید!

تغییر دکوراسیون منزل با 8 ایده پرطرفدار در ! ترفندهای دکوراسیون
مانی فرم

تغییر دکوراسیون آشپزخانه 

شاید تغییر دکوراسیون آشپزخانه کمی سخت و پرهزینه باشد اما اگر دوست دارید فضای دکوراسیون آشپزخانه ی خود را تغییر دهید با تغییر دیوار بین کابینت خود می توانید ظاهر آشپزخانه تان را تغییر دهید حتی برای این تغییر می توانید از برچسب  های تزئینی نیز استفاده نمایید و ظاهر منحصر به فردی به آشپزخانه ی خود ببخشید. مطلب تغییر دکوراسیون آشپزخانه اجاره ای، ۸ ایده کم هزینه! در این باره به شما کمک بسیاری خواهد کرد.

 تغییر دکوراسیون منزل
تغییر دکوراسیون
عرفان شریف

تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی 

قطعا مناسب ترین گزینه برای تغییر سرویس بهداشتی، تعویض آینه و جاصابونی است. این تعویض از آن تغییراتی است که بهتر است سالی یک بار انجام شود. وسایل تزیینی کوچک هم فضای سرویس بهداشتی را متفاوت خواهد کرد اما به خاطر داشته باشید هر چه تعداد این وسایل بیشتر و کوچک تر باشد، فضا شلوغ تر خواهد شد. مطلب: هرگز برای تغییر دکوراسیون منزل دیر نیست! را در زمینه تغییر دکوراسیون از دست ندهید.

آتلیه طراحی چشم...

تغییر دکوراسیون حمام 

در تغییر دکوراسیون حمام قفسه بندی کنجی از دیوار حمام به شما کمک می کند تا هم سروسامانی به حمام بدهید و هم رنگی به این فضا ببخشید. حضور وسایل بهداشتی با ظرف های رنگی در یک قفسه سفید حسی از تمیزی را در فضای حمام به وجود می آورد. مناسب ترین رنگ برای حمام سفید است؛ چرا که این رنگ بیش از سایر رنگ ها آلودگی ها را نشان می دهد. یکی از دیگر وسایل جانبی حمام پرده های ضد آب است. چه بهتر که این پرده ها هر شش ماه یک بار تعویض یا ضدعفونی شوند.

اگر به دنبال طراحان متخصص در این حوزه می گردید، می توانید به بخش اهالی فن آکا ایران سری بزنید و در لیست شرکت ها و فعالین به دنبال اطلاعات تماس آنها باشید. اهالی فن آکا ایران شما را برای طراحی و اجرای این پروژه همراهی خواهند کرد.

گردآوری شده در تحریریه آکا ایران

تبلیغات
الان چی می چسبه !
هنری ماندگار از جنس چوب
<>
.

منبع : chidaneh.com