آکاایران: انواع چراغ روشنایی در دکوراسیون منزل، راهنمای خرید آسان!

روشنایی و چراغ های تزیینی: این روزها توجه به نورپردازی در خانه ها بیشتر شده و استفاده از روشنایی و منابع نوری مختلف در فضاهای زیادی دیده می شود. نورپردازی به شکل انواع چراغ روشنایی در دکوراسیون خانه وجود دارد. جذابیت و محاسن منابع نور دکوراتیو رواج چشمگیری یافته و در نتیجه طیف متنوعی از پایه چراغ ها در دسترس قرار گرفته اند. با راهنمایی گروه آورده های روشنایی تیسرا انواع چراغ روشنایی را بشناسید:

آکاایران: انواع چراغ روشنایی در دکوراسیون منزل، راهنمای خرید آسان!

لوستر سقفی تیسرا طرح آیورو

۱تومان
 تجهیزات روشنایی

لوستر تیسرا طرح زنیا

۱تومان
 انواع نورپردازی

لوستر تیسرا طرح کورتن

۱تومان

نورپردازی به شکل لوستر

لوستر را می توان شناخته شده ترین نوع نورپردازی و چراغ روشنایی در فضای داخلی دانست و در همه خانه های ایرانی لوستر به عنوان روشنایی سقفی به کار برده می شود. نسبت به تعداد لامپ و چراغ می توانید میزان نور مورد نیاز خود را تامین کنید. لوسترها تنوع بسیاری داشته و برای سبک های مختلف دکوراسیون و هماهنگ با رنگ و تم خانه قابل استفاده اند.
به ندرت می توان لوستر مدرنی را یافت که تنها منبع درون یک اتاق باشد و این دست منابع نوری در اشکال و قالب های متنوع و از جنس فلز، چوب، پلاستیک، کاغذ و یا پارچه در دسترس اند. یک لوستر ثابت شباهت بسیاری به یک چلچراغ دارد که تنها نقش توزیع کننده نور را در آرایش افه های نوری یک اتاق را بر عهده ندارد، بلکه در عین حال در تعیین حس و حال فضای داخلی نیز نقش مهمی ایفا می کند، یعنی بخشی از دکوراسیون فضا و بهبود دهنده ی منظره ی اتاق است.

 انواع روشنایی

آباژور Liza تیسرا

۱تومان

چراغ پایه آزاد 

حتما شما هم در فضاهای مختلفی از خانه کمبود نور را حس کرده اید. روشنایی های موجود در فضای داخلی خانه ممکن است نورپردازی کاملی را برای همه فضاها نداشته باشند. نوعی از چراغ وجود دارد که اغلب در جایی که به توده های نور در محل نیاز دارند، مورد استفاده قرارمی گیرند، این چراغ ها به عنوان یک مشخصه ی اصلی در اتاق های نشیمن شناخته می شوند. استفاده از آباژور ساده ترین راه است. آباژورها به شکل های مختلف وجود دارند. در بیشتر اتاق های نشیمن نور پس زمینه عمومی، حاصل چراغ های ایستاده و پایه آزاد است.

آورده های روشنایی تیسرا

آباژور تیسرا طرح گلادیس اِوری دی

۱تومان

آباژور تیسرا طرح مدوسا

۱تومان

آباژور تیسرا طرح مادیسون

۱تومان

آباژور رومیزی

آباژورهای رومیزی دارای پایه های کوتاهی هستند و برای اینکه بتوان از روشنایی آنها در ارتفاع مورد نظر استفاده کرد باید روی سطحی مشخص قرار گیرند. چراغ رومیزی (آباژور) در دو طرف یک کاناپه یا بر روی میز عسلی به کار گرفته می شود. آباژورها اغلب به علت تعداد محدود لامپی که دارند قادرند محدوده فضای مشخصی از اطراف خود را روشنایی ببخشند. به گفته گروه آورده های روشنایی تیسرا آباژور می تواند با طراحی منحصر به فردی که دارند جلوه ای نو به محیط ببخشند.

انواع چراغ روشنایی در دکوراسیون منزل، راهنمای خرید آسان! روشنایی وچراغ های تزئینی

آباژور ایستاده طرح Girafiore تیسرا

۱تومان
 چراغ های روشنایی

آباژور تیسرا طرح لیئلا

۱تومان
 رپورتاژآگهی

آباژور CLIZIA Floor Lamp تیسرا

۱تومان

چراغ پایه بلند 

در چراغ پایه بلند بر روی زمین به صورت ایستاده قرارداده می شوند. در محوطه های بیرونی نیز انواع این محصولات با توجه به طراحی محیط به کار گرفته می شوند. از چراغ پایه بلند و روشنایی ایستاده است. در این نوع از روشنایی که معمولا به شکل آباژور دیده می شود، می توان فضای نزدیک چراغ را به شکل نورپردازی صحیح کرد.

 رپورتاژ آگهی

چراغ مطالعه تیسرا طرح الوا

۱تومان
 رپورتاژ

چراغ مطالعه تیسرا طرح آکوآ

۱تومان
 تجهیزات روشنایی

چراغ مطالعه تیسرا طرح سوئیت

۱تومان

چراغ مطالعه

انجام امور کاری، درسی و مطالعه بر روی میز کار هم نیاز به نورپردازی مناسب دارد. ظرافی که در حین کار وجود دارد به حدی است که باید منبع نوری مناسبی روشنایی مورد نیاز میز مطالعه و کار را تامین کند. در مورد این نکته باید گفت که این فعالیت ها نیازمند نوری متفاوت از دیگر روشنایی های رومیزی و به شکل چراغ مطالعه است. چرا که به علت نزدیکی منبع نوری به چشم باید فیلتر شده باشد و چشم را آسیب نزند.

 انواع نورپردازی

لوستر دیواری تیسرا طرح آکوآ

۱تومان
 انواع روشنایی

لوستر دیواری تیسرا طرح آیورو

۱تومان
آورده های روشنایی تیسرا

چراغ دیواری تیسرا طرح تورینو

۱تومان

چراغ دیواری

در دکوراسیون منزل در بسیاری مواقع از ترکیب روشنایی لوستر و دیوارکوب استفاده می شود. چراغ های دیواری و یا دیوارکوب ها روشنایی ملایمی در خانه ایجاد می کنند و به خصوص در فضای نشیمن و دکوراسیون پذیرایی فضای دلنشینی را ایجاد می کنند. لوستر دیواری امکان این را به شما می دهد که بتوانید به نحوی متفاوت نورپردازی خانه خود را انجام دهید. امروزه کاملا به اثبات رسیده است که کیفیت نور حاصل از یک منبع تک ناکافی ست و حاصل آن در نور عمومی تخت و نچسب خواهد بود.

آورده های روشنا...

به پیشنهاد گروه آورده های روشنایی تیسرا می توان از چراغ های دیواری برای قاب گرفتن یک ورودی به عنوان چراغ خواب در مکان هایی که فضایی محدود دارند و جایی برای چراغ رومیزی موجود نیست، به منظور نور تکمیلی ملایم برای طبقات و سطوح سراسر یک کتابخانه و فاقد نورپردازی مستقیم، می توان چراغ دیواری را بر روی کتابخانه نصب کرد. چراغ های دیواری را می توان روش دیگری برای خلق مناطق نورانی به عنوان بخشی از لایه گذاری افه های نوری در الگوی کلی نورپردازی، به حساب آورد. 

برای داشتن اطلاعات تماس این گروه به پروفایل اهالی فن گروه آورده های روشنایی تیسرا در وبسایت آکا ایران مراجعه کنید و از نمونه محصولات آنها دیدن فرمایید.

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
خانه ای دلپذیر با مبلمانی متفاوت
مرکز آموزش های تخصصی معماری
<>
.

منبع : chidaneh.com