آکاایران: با سنگ آنتیک دکوراسیون نشیمن خود را زیباتر کنید!

مواد ومصالح: سنگ آنتیک یک از پر طرفدارترین لوازم دکوراتیو در دکوراسیون داخلی منزل می باشد، سنگ آنتیک نوعی سنگ است که از بقایا و خرده های سنگ های طبیعی و چسباندن آنها به یکدیگر توسط ملات و چسب تهیه می شوند و جلوه ی خاصی به فضای دکوراسیون شما می بخشد، با این مطلب از آکا ایران همراه باشد تا با هم بهترین بخش های دکوراسیون نشیمن برای استفاده از سنگ آنتیک را بشناسیم.

سنگ آنتیک
پارسیان دکور

سنگ آنتیک در نشیمن: دیوار پشت ال سی دی

یکی از پر طرفدارترین بخش ها برای استفاده از سنگ آنتیک در دکوراسیون نشیمن دیوار پشت ال سی دی است. فضای تلویزیون به دلیل اینکه به عنوان نقطه ی کانونی هر دکوراسیونی مورد استفاده قرار می گیرید معمولا با استفاده از کاغذ دیواری، رنگ یا سنگ آنتیک ها از سایر فضاهای دکوراسیون متمایز می شود.

گروه طراحان ونوس

سنگ آنتیک پشت تلویزیون می تواند به گونه های مختلف اجرا شود، ترکیب این سنگ با متریال های مختلف می تواند ظاهر دکوراسیون داخلی شما را منحصر به فرد تر نماید و جذابیت فضای تلویزیون شم را دو چندان کند.

با سنگ آنتیک دکوراسیون نشیمن خود را زیباتر کنید! مواد و مصالح
 سنگ آنتیک پشت تلویزیون
معماری و دکوراس...

سنگ آنتیک در نشیمن: دیوار شومینه

شومینه نیز همانند تلویزیون به عنوان نقطه ی کانونی هر دکوراسیونی مطرح می شود و غالبا به وسیله ی سنگ های دکوراتیو و سنگ آنتیک ها از سایر فضاها متمایز می شود و زیبایی خاصی را در فضای دکوراسیون نشیمن شما به وجود می آورد.

 سنگ آنتیک دکوراسیون داخلی
سنگ آنتیک
دکوراسیون داخلی...

برای دیوار شومینه نیز می توانید همانند دیوار پشت ال سی دی  از ترکیب سنگ آنتیک با سایر مواد و مصالح استفاده کنید و جلوه ی دکوراسیون خود را بیش از پیش خاص نمایید. 

گروه معماری آوید

سنگ آنتیک در نشیمن: دیوار پشت شلف ها

دیوارهای دکوراتیو می توانید به گونه های مختلف در فضای نشیمن شما ایجاد شود. گاهی می توانید داخل گچ بری هایتان را با سنگ آنتیک بپوشانید و ظاهر فضای داخلیتان را خاص تر کنید،یا حتی می توانید از این ایده برای دیوار پشت شلف های خود استفاده کنید و ظاهر فضای داخلیتان را منحصر به فرد تر کنید.

با سنگ آنتیک دکوراسیون نشیمن خود را زیباتر کنید! مواد و مصالح
گروه معماری آوید

سنگ آنتیک در نشیمن: دیوار دکوراتیو

از سنگ های آنتیک برای متمایز کردن دیوارهای دکوراسیون داخلی نیز استفاده می شود. این دیوارها معمولا با یک نورپردازی خاص همراه است و به ظاهر دکوراسیون نشیمن شما جلوه ی خاص و منحصر به فردی می بخشد و پویایی آن را دو چندان می کند.

 سنگ آنتیک دکوراسیون داخلی
سنگ آنتیک
دفتر معماری اکسپوز

دیوارهای دکوراتیو می تواند به گونه های مختلفی در فضای داخلی شما ایجاد شود، این دیوارها می تواند در غالب تک دیوار ایجاد شود، این تک دیوار ها می تواند همانند تصویر به صورت نیمه از سنگ آنتیک پوشیده شود و ظاهر خاصی به فضای دکوراسیون نشیمن شما ببخشد.

سنگ آنتیک در نشیمن: دیوار های جدا کننده

پارتیشن ها و دیوارهای جدا کننده ی خود را می توانید با کمک سنگ های آنتیک در فضای دکوراسیونتان متمایز کنید و آن ها را تبدیل به کی از نقاط کانونی فضای دکوراسیون خود نمایید. توجه نمایید که چنین دیوارهایی معمولا کوتاه هستند و با ظاهر دیوارهای اصلی بسیار متفاوت اند.

اگر قصد تغییر دکوراسیون داخلی منزل خود ، ساخت آپارتمان یا ویلا، بازسازی یا تغییر دکوراسیون خانه خود هستید یا به دنبال افراد حرفه ای برای انجام این کار می گردید به اهالی فن آکا ایران مراجعه کنید. در آنجا می توانید تصاویر مربوط به افراد یا شرکت های مختلف را ببینید و نمونه کارهای قبلی آنها را بررسی کنید. شرکت بازرگانی هلیا سنگ یکی از مناسب ترین افراد با توجه به بودجه و نیاز هایتان در اهالی فن آکا ایران است که می تواند در این زمینه شما را یاری کند.

نویسنده: ثمینا فراهانی | گردآوری شده در تحریریه آکا ایران

تبلیغات
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com