آکاایران: شیک ترین میز مدیریت و کنفرانس برای اتاق کار شما

مبلمان: در دکوراسیون فضاهای اداری یکی از بخش هایی که اغلب مورد توجه ویژه ای قرار می گیرد، اتاق مدیریت و اتاق کنفرانس است. گاه این دو فضا در هم ادغام می شوند و گاه با ترفندهای طراحی داخلی مثل پارتیشن ها از هم جدا می شوند. در این میان انتخاب میز مناسب به تعریف فضایی این بخش ها کمک بسیاری می کند. علاوه بر این میز مدیریت و کنفرانس باید دارای ویژگی هایی باشند که اسباب راحتی مدیران و کارمندان و از طرف دیگر مراجعه کنندگان را فراهم نمایند. از لحاظ پرستیژ کاری و جلب نظر ارباب رجوع نیز ظاهر میزها حائز اهمیت بسیاری است. در این مقاله آکا ایران با همکاری گروه مبلمان اداری فیلپا سیستم نمونه هایی را به شما نشان می دهد که پاسخ گوی نیاز شما در محیط کار می باشند. با ما همراه باشید...

آکاایران: شیک ترین میز مدیریت و کنفرانس برای اتاق کار شما

میز مدیریت یوگا کد ۵ فیلپا سیستم

۲,۱۰۰,۰۰۰تومان
 مبلمان

میز مدیریت فیلپا سیستم مدل امگا کد Omega 3

۴,۹۰۰,۰۰۰تومان
شیک ترین میز مدیریت و کنفرانس برای اتاق کار شما اتاق کار

میز مدیریت فیلپا سیستم مدل الگا کد olga 4

۴,۰۵۰,۰۰۰تومان

میز مدیریت ام دی اف

حضور چوب در فضاهای اداری تا حدی از خشکی فضا کم کرده و محیط را گرم تر و راحت تر می کند. ضمن اینکه به دلیل حضور لوازم اداری سنگین و گاه آسیب رسان بر روی میزهای اداری استفاده از جنس های مقاومی مانند ام دی اف که در عین حال ظاهر چوب را نیز دارند، هم مقرون به صرفه و هم برطرف کننده نیاز شما است.

 میز کنفرانس

میز مدیریت لونا luna فیلپا سیستم

۴,۹۰۰,۰۰۰تومان
 میز مدیریت و کنفرانس

میز مدیریت یوگا کد ۶ فیلپا سیستم

۲,۰۰۰,۰۰۰تومان
 میز مدیریت

میز مدیریت فیلپا سیستم مدل امگا کد Omega 7

۴,۴۸۰,۰۰۰تومان

میز مدیریت شیشه ای

در دکوراسیون اداری فضاهای کوچک استفاده از شیشه برای مبلمان انتخابی هوشمندانه تر است. زیرا عبور و انعکاس نور از شیشه، فضا را بزرگ تر و روشن تر نشان می دهد. به توصیه کارشناسان گروه مبلمان اداری فیلپا سیستم اگر اتاق مدیریت شما کوچک است، سعی کنید از میزهایی با سطح شیشه ای استفاده کنید و از رنگ های تیره چوب اجتناب نمایید. حتی برای صندلی ها و دراورها از جنس هایی که رنگی روشن دارند یا پرداخت رویی آن ها روشن است، استفاده کنید.

 مبلمان اداری

میز مدیریت یوگا کد ۹ فیلپا سیستم

۳,۰۹۰,۰۰۰تومان
 دکوراسیون اداری

میز مدیریت یوگا کد ۹ فیلپا سیستم

۳,۰۹۰,۰۰۰تومان
 دکوراسیون اتاق کنفرانس

میز مدیریت کارما کد ۸ فیلپا سیستم

۱,۷۰۰,۰۰۰تومان

میز مدیریت تی شکل

این نوع میز مدیریت برای فضاهایی مناسب است که بخش کنفرانس از مدیریت جدا نشده و جلسه های اداری در همان اتاق مدیریت برگزار می شود. علاوه بر این نکته این میزها چون به نسبت میزهای جدا فضای بسیار کمتری اشغال می کنند، برای فضاهای کوچک اداری بسیار مناسب هستند.

 دکوراسیون اتاق مدیریت

میز مدیریت فیلپا سیستم مدل الگا کد olga 3

۳,۸۰۰,۰۰۰تومان
 اتاق کنفرانس

میز مدیریت فیلپا سیستم مدل الگا کد olga 3

۳,۷۰۰,۰۰۰تومان
اتاق مدیریت

میز مدیریت فیلپا سیستم مدل الگا کد olga 4

۳,۹۵۰,۰۰۰تومان

میز مدیریت مدرن

در دنیای سبک مدرن، خطوط صاف و ساده هستند و منحنی ها جایی ندارند. میزهای اداری مدرن نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در عین شیک بودن و زیبایی، از جزییات زیادی برخوردار نیستند. اگر از آن دسته مدیران هستید که علاقه ای به شلوغی و تزیینات اضافی ندارید، میزهای مدیریت مدرن مانند این نمونه های تولید شده توسط گروه مبلمان اداری فیلپا سیستم بهترین گزینه برای شما هستند.

میز کنفرانس بیضی شکل یوگا c7 فیلپا سیستم

۳,۰۵۰,۰۰۰تومان

میز کنفرانس مدولار یوگا کد c8 فیلپا سیستم

۴,۱۳۰,۰۰۰تومان
 مبلمان

میز کنفرانس اداری فیلپا سیستم مدل ۳ تیکه امگا کد Omega c5

۵,۸۰۰,۰۰۰تومان

میز کنفرانس

 یکی از اتفاقات مهمی که در محیط های اداری رخ می دهد، برگزاری جلسات چه در بین کارمندان و چه با ارباب رجوع ها است که نیازمند فضایی مشخص می باشد. در نظر گرفتن مبلمان اداری مناسب برای این فضا بسیار مهم است تا زمانی که در این فضا صرف می شود زمان پربازده و در عین حال استرس زا نباشد. در این راستا شکل میز، ارتفاع استاندارد آن، صندلی ها و نشیمن های راحت و نحوه قرارگیری آن ها به شما در برگزاری جلسه ای مفید کمک بسیاری خواهند کرد.

آیا در حال ایجاد یا تغییر دکوراسیون محیط کار خود هستید؟ گروه مبلمان اداری فیلپا سیستم که ما را در گردآوری این مقاله یاری کردند، برای کمک به شما در انتخاب و خرید بهترین مبلمان آماده هستند. پیشنهاد ما این است ابتدا سری به وبسایت مبلمان اداری فیلپا سیستم بزنید و سپس برای خرید اقدام کنید.

نویسنده: فاطمه افشاریان | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
کیفیت بالا،قیمت مناسب!
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com