آکاایران: خانه خود را با محبوب ترین خانه های دنیا مقایسه کنید!

سبک تلفیقی: طراحی تلفیقی به دلیل ماهیتش تعریف روشن و مشخصی ندارد. این سبک مانند سبک های مدرن، مزرعه ای، و ویکتوریایی به سرعت قابل تشخیص نیست. در عوض این سبک، تلفیقی از سبک های ذکر شده و گاهی تعدادی از آن ها است. به عبارت دیگر، فضاهای تلفیقی دارای شخصیتی هستند که نمی توان به راحتی آن ها را توصیف کرد. این حس همیشه وجود دارد که مبلمان و آثار هنری توسط شخصی که هیچ قضاوتی در مورد این که آن وسیله دارای هماهنگی با دیگر اجزای خانه است یا خیر جمع آوری شده است.
 یک فضای تلفیقی کاملا منحصربه فرد است. فضایی که می توان صدای مالک آن را شنید که می گوید: «این فقط من هستم.» گاهی پیچیده است و گاهی صرفا نامتعارف؛ اما در اکثر مواقع یک فضای تلفیقی مفرح و پرانرژی است. به افتخار این سبک پرطرف دار ما ۱۵ عکس پرطرف دار در اینترنت از فضاهای تلفیقی را گرد هم جمع کرده ایم.

 

آکاایران: خانه خود را با محبوب ترین خانه های دنیا مقایسه کنید!

۱. عکس شماره ۱ بیش ترین عکسی است که در عکس فضاهای تلفیقی ذخیره شده است،  بی شک دلیل محبوبیت این عکس به دلیل چیدمان تلفیقی مبلمان است که توسط طراح داخلی معروف کریستین پیک انجام شده است. او حتی آدامس های گرد صورتی زیادی را امتحان کرد تا بهترین آن ها را برای استفاده در آباژور انتخاب کند.

 

خانه خود را با محبوب ترین خانه های دنیا مقایسه کنید! تلفیقی

۲. طراحی تلفیقی تماما تلفیق ماهرانه سبک ها و دوره هاست و این حمام همین گونه است. کاشی های سفید کلاسیک هستند، اما به دلیل داشتن دوغاب خاکستری- زغالی جلوه ای مدرن پیدا کرده اند. یک میز آینه استیل و سینک برنزی و دوش خاص جلوه ای کلاسیک دارند اما کفپوش ها همچنان جنبه مدرن این حمام را حفظ کرده اند. 

 

 پرطرفدارترین عکس های دنیا

۳. گاهی طراحی تلفیقی تماما در مورد شخصیت است. این خانه درختی در دالاس نمونه روشن این مسئله است. این خانه برای نوه های یک زوج در طی ۹ سال ساخته شده است و توجه به جزئیات در آن شگفت انگیز است. یکی از کاربران در زیر این عکس نوشته است: «این خانه بسیار بهتر از خانه من است.» کاربر دیگر پا را فراتر گذاشته و نوشته است: «اگرچه من ۵۷ سال سن دارم، اما لطفا از مالکان این خانه بخواهید من را به فرزند خواندگی قبول کنند.»

 

 سبک تلفیقی

 

زیباترین عکس های دکوراسیون

۵. لایه هایی مختلف از طرح و پارچه عنصر اصلی این عکس هستند. اکثر کاربران می خواستند بدانند که این پتو یا لوستر از کجا خریداری شده اند. هم چنین رنگ دیوار و خود تخت خواب نیز جزء عناصر پرطرف دار این عکس بودند.

 

۶. اجاق گاز این آشپزخانه در نظر کاربران بسیار جلب توجه کرد. علاوه بر این، کابینت های سبزرنگ در مقابل دیوارهای سفید و یک قالیچه شگفت انگیز این آشپزخانه را واقعا منحصربه فرد کرده اند.

 

 

۷. لایه هایی از رنگ و بافت در این اتاق کودک به شدت به چشم می آیند. در پشت تخت خواب طرح دار کاغذدیواری هایی دلپذیر در بین گچ بری ها قرار گرفته است و در عین حال بالشتک هایی رنگی بر روی یک نشیمن فیروزه ای در جلوی پنجره قرار گرفته اند. برای برجسته کردن لایه های رنگی و بافت دار این اتاق، طراح از یک آباژور ساده استفاده کرده است. او هم چنین یک لوستر پوشیده از پَر را نیز در این اتاق قرار داده است.

 

 ترفندهای دکوراسیون

۸. در یک فضای تلفیقی وسایلی که از کنار جاده پیدا می شوند و وسایل ساخته شده به شدت یافت می شوند. طراح این اتاق، شانون کوئیمبی، صندلی آبی را از کنار جاده پیدا کرده است و سه صندلی سفید رنگ را از یک حراجی، و صندلی قهوه ای را از یک سمساری خریده است. او پایه های میز دسته دوم را با استفاده از تلفیق رنگ های سبز مختلفی که در انباری پیدا کرده است رنگ کرده است. او هم چنین چراغ ها را با بریدن قسمت انتهایی بطری های چند نوشیدنی ساخته و سپس آن ها را رنگ کرده است.

 

خانه خود را با محبوب ترین خانه های دنیا مقایسه کنید! تلفیقی

۹. در طراحی این اتاق خواب از تلفیقی از تابلوهای عکس با سبک ها، رنگ ها، و قاب های مختلف استفاده شده است.

 

 پرطرفدارترین عکس های دنیا

۱۰. کابینت هایی سنتی با رنگی مدرن مانند فیروزه ای با دیواره های آینه ای آنتیک ترکیب شده و فضایی تلفیقی را به وجود آورده اند. اما اگر به دقت به این عکس نگاه کنید متوجه ترکیبی از دستگیره های کابینت ها می شوید که به این آشپزخانه شخصیتی منحصربه فرد داده اند. 

 

 سبک تلفیقی

۱۱. در این اتاق خواب تماما از عناصر متضاد استفاده شده است: سنتی و مدرن؛ رنگ های روشن و رنگ های خنثی؛ سطوح بافت دار و سطوح نرم؛ قدیمی و نوین.

 

زیباترین عکس های دکوراسیون

۱۲. محبوب بودن این عکس تعجبی ندارد: دیوار روبه رو ترکیبی از تابلوهای نقاشی و اسکیس است که رد پای آن ها را در مبلمان و مجسمه ها می توان دید.

 

۱۳. رنگ های اصلی مقدس. تمام وعده های غذایی در این اتاق غذاخوری و اتاق کناری آن که در آن از همه رنگ های چرخه رنگ استفاده شده است لذت بخش خواهند بود. من عاشق ترکیب دیوار زردرنگ و نیمکت روشن به سبک مزرعه ای و درعین حال میز و لوستر مدرن این اتاق هستم.

 

۱۴. مدرن، صنعتی، و مزرعه ای. این خانه تمامی این سبک ها را در خود جای داده است. یک در کشویی چوبی در طبقه دوم و رنگ های روشن جزیره فلزی، چهارپایه های فلزی، و چراغ ها یا قاب های فلزی را متعادل کرده اند. هم چنین دیوار کنار راه پله نقش یک تخته سیاه را بازی می کند که یادآور خانه های مدرن است.

 

 ترفندهای دکوراسیون

۱۵. انگار در این عکس طراح یک اتاق کودک سنتی را انتخاب کرده و در آن از سطوح مدرن استفاده کرده است. اگر این عکس سیاه و سفید بود در نگاه اول به نظر مربوط به یک دوره قدیمی می رسید. اما با استفاده از رنگ های بنفش و خاکستری مدرن و طرح های جذاب این اتاق تبدیل به اتاقی امروزی شده است.

نوبت شما: آیا شما هم یکی از طرفداران سبک تلفیقی هستید؟ لطفا عکس های فضاهای تلفیقی خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.
 

تبلیغات
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
کیفیت بالا،قیمت مناسب!
<>
.

منبع : chidaneh.com