آکاایران: هم نشینی چشم نواز کلاسیک و مدرن در طراحی داخلی!

کار با اهالی فن: همه ما خوب می دانیم که برای طراحی دکوراسیون داخلی اصولی به اهالی فن متخصص، طراحان و دکوراتورهای حرفه ای نیاز داریم، اما تا وقتی که این دکوراتورها را نشناسیم و با متدهای کاری آن ها آشنا نشویم نمی توانیم تصمیم درستی در رابطه با انتخاب آن ها بگیریم و مطمئنا نتیجه این کار به دکوراسیونی که باب سلیقه ما نیست ختم می شود، بنابراین انتخاب اهالی فن درست، اولین قدم برای تغییر دکوراسیون داخلی مورد علاقه تان است، در این مطلب قصد داریم تا شما را با یکی از این طراحان حرفه ای و زبر دست به نام مهشید رئیسی آشنا کنیم و متدهای طراحی او را مورد بررسی قرار دهیم، پس تا انتهای این مطلب با آکا ایران همراه باشید.

 مهشید رئیسی
دکوراسیون داخلی...

مهندس مهشید رییسی لیسانس خود را از دانشگاه تهران مرکز و فوق لیسانس خود را از دانشگاه آزاد اسلامی اخذ نموده است و به مدت ۵ سال به صورت حرفه ای در زمینه معماری داخلی فعالیت داشته همچنین در کارنامه ی خود تدریس معماری و دکوراسیون داخلی در مجتمع فنی به مدت ۲ سال را نیز دارا است.

 طراحی دکوراسیون داخلی
 مهشید رئیسی
دکوراسیون داخلی...

شعبه ی چهار مزون عروس تاج محل در منظقه ی فرمانیه (بلوار اندرزگو) به دست خانم مهندس مهشید رییسی در تابستان ۹۴ به صورت کارآمد و ارگونومی طراحی و اجرا شد.

 طراحی داخلی مزون
 مهشید رئیسی
دکوراسیون داخلی...

هارمونی رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی مزون 

رنگ قالب این فضا به دلیل ماهیتی که داشت سفید انتخاب شد و از المان طلایی نیز به دلیل سبک سنگین نیو کلاسیکی که در این فضا به اجرا گذاشته شده است استفاده گردید. مهم ترین خصوصیت این فضا استفاده از پارچه کوبی های خاص به رنگ قرمز ریال برای اجاد کنتراست در رنگ خنثی آن و از بین بردن یکنواختی و خسته کنندگی فضا و ایجاد هیجان بصری می باشد.

دکوراسیون داخلی
 مهشید رئیسی
دکوراسیون داخلی...

آشنایی با بخش های مختلف مزون و طراحی دکوراسیون داخلی آن

فضای مزون تاج محل دارای سه بخش است که در ادامه با این سه بخش و انواع ترفندهای دکوراسیونی که خانوم مهشید رئیسی برای این فضا در نظر گرفته اند آشنا می شویم: 

 مهشید رئیسی
دکوراسیون داخلی...

۱. فضای ورودی مزون 

فضای ورودی که دارای پلان کِرو (منحنی) می باشد، به صورت کامل برای استقبال و دعوت کنندگی در نظر گرفته شده است و نشیمن اصلی و فضای اکسسوری در این مکان واقع شده است. دیزاین این فضا به سبک نیو کلاسیک می باشد. همچنین در این فضا به صورت نمادین ویترینی تعبیه شده است که با هر بار جدیدی که برای مزون می رسد،لباس مانکن های درون آن تغییر خواهد کرد و در واقع این ویترین نمونه ی کوچکی از ویترین مغازه های بازار است.

 مهشید رئیسی
 مهشید رئیسی
دکوراسیون داخلی...

۲. سالن اصلی 

بخش اصلی سالن که برای کمد های لباس عروس تعبیه و طراحی شده است و دارای دو المان خاص می باشد:

  • نقاشی عروس روی دیوار که نمادی از عروس ساده ی ایرانی می باشد.
  • همچنین این فضا دارای یک اتاق پرو با طراحی خاص می باشد. در این اتاق پرو، دیوارها جایشان را په پرده ی متحرک داده اند و همچنین با دادن اختلاف ارتفاع برای اتاق پرو این اتاق  به فضایی دو کاربردی تبدیل شده است.

 طراحی دکوراسیون
 مهشید رئیسی
دکوراسیون داخلی...

کاربرد اول آن اتاق پرو بودنش است و کاربرد دوم آن استیجی است که همراهان عروس می توانند لیباس عروس را به صورت کامل شاهده نمایند. اجزای تشکیل دهنده ی این اتاق عبارت اند از شاسی کشی آهنی مدور که بر روی شاسی ها شیشه های سنت پلاس شده و لمینت شده قرار گرفته است و در دو بخش دیوار های آن آینه کاری های ابزار خورده با قاب های تمام استیل مشاهده می شود.

 رپورتاژ آگهی
 مهشید رئیسی
دکوراسیون داخلی...

همچنین با انتخاب کف پوش مناسب حسی صمیمی به مراجعه کنندگان داده می شود. کفپوش های این مزون نیز به گونه ای انتخاب شده اند که بر آرامش حاکم بر طراحی دکوراسیون داخل این مزون می افزایند. 

 مهشید رئیسی
دکوراسیون داخلی...

اتاق پرو مزون 

سومین فضا کوچکترین بخش این سالن می باشد که هم دارای کمد برای فروش لباس عروس باشد و هم به عنوان اتاق پرو دوم لباس عروس استفاده می باشد.

برای به دست اوردن اطلاعات تماس و همچنین دیدن نمونه کارهای بیشتر می توانید به صفحه اینستاگرام مهشید رئیسی مراجعه کنید. 

تبلیغات
کیفیت بالا،قیمت مناسب!
خانه ای دلپذیر با مبلمانی متفاوت
<>
.

منبع : chidaneh.com