آکاایران: توالت فرنگی در دکوراسیون مدرن سرویس بهداشتی!

تجهیزات سرویس بهداشتی: شاید بیشتر ما در خانه های مان از توالت فرنگی ها استفاده می کنیم اما در مورد آن ها اطلاعات دقیقی نداریم، امروز قصد داریم به کمک گروه تجهیزات بهداشتی کارنو با نسل نوین سرویس های بهداشتی بیشتر آشنا شویم انواع آن ها را بهتر بشناسیم، نحوه دسته بندی آن ها را ببینیم و بدانیم مزیت ها و معایب ان ها چیست، این مطلب جذابو کاربردی را از دست ندهید و تا انتهای آن با آکا ایران همراه باشید. 

آکاایران: توالت فرنگی در دکوراسیون مدرن سرویس بهداشتی!

 توالت فرنگی
تجهیزات بهداشتی...

توالت فرنگی چیست؟ 

توالت فرنگی در واقع به آن دسته از توالت هایی گفته می شود که کمی از سطح زمین فاصله دارند و عمل تخلیه در آن ها به صورت مکانیزه صورت می گیرد، این نوع از توالت ها برای افرادی که دارای پادرد و کمر درد هستند بهترین گزینه محسوب می شود اما همانند دیگر وسایل و تجهیزات سرویس بهداشتی این توالت ها نیز از معایب و مزایای زیادی برخوردار هستند. در ادامه مطلب می خواهیم به بررسی انواع توالت های فرنگی بپردازیم. 

تجهیزات سرویس بهداشتی

توالت فرنگی هایی با تجهیزات یکسره و جدا 

به گفته کارشناسان گروه تجهیزات بهداشتی کارنو ساختار برخی از توالت های فرنگی به صورت یکسره است، یعنی فلاش تانک ها و نشیمن گاه به یکدیگر متصل هستند و ساختاری یکپارچه را به وجود می آورند، اما در برخی دیگر از آن ها این تجهیزات به صورت مجزا هستند یعنی شما می توانید کاملا این دو قسمت را از یکدیگر تفکیک کنید. انتخاب این نوع از توالت ها کاملا به سلیقه شما وابسته است و نمی توان یکی را به دیگری برتری داد. اما استفاده از توالت دو تکه رواج بیشتری دارد. البته به این نکته توجه داشته باشید که درز بین دو قسمت در توالت های فرنگی دو تکه باعث می شود تا کمی با مشکل برای تمیز کردن آن ها مواجه باشید. 

توالت فرنگی هایی با فلاش تانک ها مرتفع 

برخی از توالت فرنگی ها دارای فلاش تانک ها مرتفع هستند و فلاش تانک برخی دیگر از توالت فرنگی ها کوتاه است. در انواع بلند زنجیرهایی برای تخلیه سیفون تعبیه می شود و در فلاش تانک های کوتاه زنجیرها تبدیل به دکمه هایی در بغل توالت فرنگی ها می شود. البته توالت فرنگی هایی که دارای فلاش تانک کوتاه هستند کمی گران تر هستند. 

توالت فرنگی های دیواری وال هنگ

این نوع توالت فرنگی ها را می توان مدل های مدرن تری به نسبت دیگر مدل های این توالت ها در نظر گرفت. در این نوع از توالت فرنگی ها فلاش تانک ها کاملا در داخل دیوار کار می شوند و شما فقط ساختار نشیمن توالت های فرنگی را می بینید. توالت فرنگی دیواری در واقع می توان چهره آراسته تری را به سرویس بهداشتی شما ببخشند باعث شوند تا شما فضای منظم تری را در سرویس بهداشتی تان تجربه کنید. 

توالت فرنگی در دکوراسیون مدرن سرویس بهداشتی! تجهیزات سرویس بهداشتی
 توالت فرنگی
تجهیزات بهداشتی...

مزایای استفاده از وال هنگ:

  1.  افزایش زیبایی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام
  2. افزایش فضای سرویس بهداشتی به دلیل قرار داشتن مخزن فلاش تانک داخل دیوار 
  3. عملکرد بی صدا در انواع مرغوب و مارک های معتبر به دلیل عایق بودن مخزن و استفاده از شناورهای مخصوص
  4. نظافت آسان و افزایش بهداشت در محیط سرویس بهداشتی
  5. صرفه جویی در مصرف آب به دلیل استفاده از کلیدهای تخلیه دو ظرفیته
  6. یده آل برای اجرا در دیوارهای پیش ساخته Dry-Wall , 3D-Wall 
  7. نظافت آسان و بهداشتی سرویس؛ به دلیل نصب سرویس روی دیوار و ایجاد فضای خالی در زیر آن
  8. صرفه جویی در مصرف آب به دلیل استفاده از کلیدهای تخلیه دو ظرفیته که این عمل به خاطر افزایش ارتفاع مخزن آب صورت می گیرد

 

 وال هنگ

توالت فرنگی هایی با نشیمن ها مرتفع 

گونه دیگری از توالت فرنگی ها هستند که دارای نشیمن های مرتفع هستند، افرادی که دچار کمردرد و زانو درد هستند باید از این نوع از توالت فرنگی ها استفاده کنند. معمولا ارتفاع این توالت فرنگی ها بین ۴۰ تا ۵۰ سانتی متر متغییر است. ارتفاع ۴۰ برای افراد معمولی و ارتفاع ۵۰ برای افراد مسن تر و افرادی که دچار بیماری ها مفصلی هستند؛ مناسب تر است. 

 سرویس بهداشتی

لوله های پیدا یا پنهان در توالت های فرنگی 

در برخی توالت های فرنگی لوله ها و اتصالات کاملا مشخص هستند و در واقع می توان به آن ها لقب صنعتی را اتلاق کرد، اما در برخی دیگر به وسیله پوشاننده ها این لوله ها از دید پنهان شده اند. در واقع بیشتر توالت های فرنگی به وسیله ظاهرشان دسته بندی می شوند ولی کارآیی آن ها کاملا یکی است و شما باید در انتخاب آن ها شرایط محیطی سرویس بهداشتی تان و سلیقه تان را در نظر بگیرید. 

 رپورتاژ آگهی
 توالت فرنگی
تجهیزات بهداشتی...

توالت فرنگی ها، تجهیزات انعطاف پذیر 

شاید باورش کمی سخت باشد اما توالت فرنگی ها تجهیزات انعطاف پذیری هستند. آن ها به قدری دارای انواع مختلفی هستند که بی شک می توانید یکی از آن ها را مناسب با شرایط سرویس بهداشتی خودتان پیدا کنید. ابعاد و اندازه های این توالت فرنگی ها به قدری متنوع است که جای هیچ گونه نگرانی را برای شما باقی نمی گذارد. 

 توالت فرنگی
 توالت فرنگی
تجهیزات بهداشتی...

رنگ بندی توالت های فرنگی 

در بیشتر تجهیزات سرویس بهداشتی این رنگ سفید است که به چشم می خورد، چرا که رنگ سفید حالص کثیفی ها را زودتر نمایان می کند، بنابراین می توان سریع تر برای رفع آن ها اقدام کرد. اما برخی از شرکت ها و تامین کننده ها هستند که برای این تجهیزات از رنگ های دیگری نیز استفاده می کنند، اما پیشنهاد گروه تجهیزات بهداشتی کارنو این است که شما از همان رنگ سفید استفاده کنید.

 توالت فرنگی
تجهیزات بهداشتی...

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و همچنین به دست آوردن اطلاعات تماس این گروه می توانید به پروفایل اهالی فن گروه تجهیزات بهداشتی کارنو در وبسایت آکا ایران مراجعه نمایید. 

نویسنده: شمیم آقازاده| تحریریه آکا ایران 

تبلیغات
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
<>
.

منبع : chidaneh.com