آکاایران: کدام میز تلویزیون با دکوراسیون منزل شما ست می شود؟

مبلمان: یکی از عناصر پر طرفداری که ظاهر دکوراسیون شما را بسیار تغییر می دهد میز تلویزیون می باشد، میزهای تلویزیون را می توانید بر اساس سبک دکوراسیون و به خصوص مبلمان خود انتخاب کنید، به طور کلی چون فضای تلویزیون به عنوان نشیمن خصوصی مطرح می شود بنابراین باید میز تلویزیون خود را مناسب با سبک مبلمان تان انتخاب کنید. با آکا ایران همراه باشید تا با هم انواع میز تلویزیون ال سی دی در دکوراسیون منزل را بررسی کنیم.

میز ال سی دی کد۰۱ صنعت چوب بیرنگ

۴۲۰,۰۰۰تومان

میز ال سی دی کد۰۱۱ صنعت چوب بیرنگ

۹۵۰,۰۰۰تومان
 ترفندهای دکوراسیون

میز تلویزیون مدل ۱۴۰ ثابت

۳۴۰تومان

میز تلویزیون ال سی دی

با ظهور تکنولوژی های نوین و پیشرفت تلویزیون ها و پر طرفدار شدن ال سی دی ها ، میز تلویزیون ال سی دی هم کم کم جای خود را در دکوراسیون های امروزی باز کرده اند و با ظاهرهای خاص و دکوراتیو خود به سادگی می توانند فضای دکوراسیون شما را تغییر دهند.

کدام میز تلویزیون با دکوراسیون منزل شما ست می شود؟ مبلمان

میز تلویزیون کنترلی باسیس

قیمت نامشخص
 میز تلویزیون کلاسیک

میز تلویزیون R 221 ایران میز

۲۴۸,۰۰۰تومان
 میز تلویزیون چوبی

میز ال سی دی کد۰۱۳ صنعت چوب بیرنگ

۳۱۵,۰۰۰تومان

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون مدرن نسبت به سایر میز ها در دکوراسیون های امروزی طرفداران بیشتری دارد، توجه داشته باشید که میز تلویزیون شما باید هماهنگ با مبلمان شما انتخاب شود، این هماهنگی می تواند در غالب رنگ، جنس و... با مبلمان شما باشد.

 میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون مدل خفاشی ایران میز

۵۷۰,۰۰۰تومان
 میز تلویزیون دیواری

میز تلویزیون چوبی

قیمت نامشخص
 میز تلویزیون ام دی اف

میز تلویزیون مدرن HDF آیدا

۱تومان

میز تلویزیون چوبی

میز تلویزیون چوبی یکی از بهترین گزینه برای انواع سبک های دکوراسیونی مطرح می شود، می توانید میز تلویزیون چوبی را هماهنگ با چوب و یا رنگ چوب مبلمان خود انتخاب کنید و هماهنگی خاصی را در فضای دکوراسیون خود ایجاد نمایید. میز تلویزیون ام دی اف هم همانند میزهای چوبی محبوبیت چشمگیری در بازار دارد می توانید با توجه به بودجه ی خود آن را انتخاب کنید.

میز تلویزیون ال سی دی

میز تلویزیون و باکس چوبی

قیمت نامشخص

میز تلویزیون مدل آرک ایران میز

۲۴۰,۰۰۰تومان

میز تلویزیون چوبی با تزئین کاشی

قیمت نامشخص

میز تلویزیون کلاسیک

میز تلویزیون کلاسیک بهترین گزینه برای دکوراسیون های به سبک کلاسیک و یا لوکس می باشد. این میزها بر خلاف میز تلویزیون مدرن که می تواند از هر جنسی باشد غالبا چوبی بوده و طرح و نقش های خاصی در بدنه خود دارند که به خوبی با سبک کلاسیک دکوراسیون فضای نشیمن شما هماهنگ می شود.

 ترفندهای دکوراسیون

میز جلو مبلی یاشیل مدل لوکا

قیمت نامشخص
   

میز تلویزیون دیواری 

اگر فضای زندگی شما کوچک است بهترین گزینه برای دکوراسیون شما انتخاب میز تلویزیون دیواری است. این میزها که از جمله میزهای کم جا می باشد به خوبی می تواند به جای اشغال سطح کف شما فضای دیوارتان را اشغال کند و شما فضای کافی برای قرار دادن مبلمان بیشتر و یا لوازم و وسایل خود را داشته باشید. بنابراین در انتخاب میز تلویزیون خود ابعاد فضایی را در نظر بگیرید. 

برای خرید و دیدن مدل های مختلف میز تلویزیون موجود در بازار به ویترین کالاهای آکا ایران سر بزنید.

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com