آکاایران: به سبک کلاسیک اطمینان کنید!

فضاهای کلاسیک: این خانه واقع در پالو آلتو در کالیفرنیا بازسازی شد تا تبدیل به مکانی دلپذیر و آرام برای یک خانواده فعال با دو کودک شود. ملانی کودینگتون طراح داخلی این خانه سیمای نوین آن را «پیچیده اما نه تصنعی، و شیک و دلپذیر اما کاربردی» توصیف می کند. بازسازی گسترده این خانه شامل نوسازی سرویس بهداشتی، حمام، و آشپزخانه، استفاده از اشیا و وسایل ارزشمند موروثی خانواده، استفاده از آثار هنری، و به کارگیری آخرین تکنولوژی ها در این خانه است.

در یک نگاه

مکان: پابلو آلتو، کالیفرنیا

مساحت: ۴۷۰ متر مربع، ۵ اتاق خواب، و ۵ حمام

آکاایران: به سبک کلاسیک اطمینان کنید!

از دهه ۱۹۸۰ این خانه به سبک مدیترانه ای هیچ تغییری نکرده است، و عناصری مانند سنگ مرمر سبز و استفاده زیاد از بلوک های سیمانی نشان می دهد که از تاریخ انقضای دکوراسیون این خانه خیلی وقت است که می گذرد.طراح می گوید: « از طرح ها و رنگ های مختلف استفاده کردیم تا این خانه با سبک زندگی اعضای آن تناسب داشته باشد.»
 

طراح از نقش مایه های رنگی در اتاق نشیمن استفاده کرد و از یک اثر هنری در مرکز کانونی اتاق بهره برد، او می گوید: «من عاشق انرژی پویایی هستم که نقاشی ها به فضا اضافه می کند. هم چنین این نقاشی به خوبی با کاناپه کلاسیک موجود در فضا هماهنگ شده است.»
 

 بازسازی فضاهای داخلی

در طرف دیگر اتاق نقره ای آنتیک زیبایی خاصی به میز پذیرایی و شومینه داده است.
 

 کلاسیک

طراح از تنالیته برنزی در سقف اتاق نهارخوری استفاده کرد. او می گوید: « این رنگ در شب روشنایی کمی ایجاد می کند و آن حس خوبی که همه ما در طراحی داخلی عاشق آن هستیم را به فضا اضافه می کند.» در فرش اتاق نهارخوری از تنالیته برنزی استفاده شده است تا پیوندی میان سقف و کف ایجاد شود. پرده های ابریشمی راه راه عنصری گرافیکی به فضا اضافه کرده است.
 

به سبک کلاسیک اطمینان کنید! فضاهای مسکونی

آشپزخانه خاص این خانه مرکز فعالیت های خانواده و نیازمند تغییرات وسیع ساختاری و ایجاد یک سقف برجسته بود.
 

 فضای کلاسیک با جزئیات تاریخی

 میز آشپزخانه مرکز فرماندهی خانواده است. آویزهای سقفی  الگوهای زیبایی به سقف و دیوارها در شب اضافه می کنند.
 

 طراحی داخلی به سبک کلاسیک

جنس دیوار بالای اجاق گاز از تراورتن نقره ای، پیش خان از کوارتز سبز، و جزیره آشپزخانه از چوب سخت و کابینت های آشپزخانه دست ساز هستند.
 

 سبک کلاسیک

لوسترهای برنجی آنتیک و یک میز گرد کلاسیک به فضای خوردن صبحانه سیمایی پیچیده داده است و صندلی ها از جنس وینیل هستند که پاک کردن آن ها را راحت می کند.
 

 خانه تاریخی

یکی از بخش های اصلی بازسازی این خانه شومینه بود که با یک شومینه نوین و سنگ های پیرامونی براق تعویض شد.
طراح از این مسئله آگاه بود که این خانواده از این اتاق برای دیدن فیلم و بازی استفاده می کنند، به همین دلیل در آن از یک کاناپه بزرگ، چندین نشیمن راحت، یک میز پذیرایی بزرگ، و چند کوسن استفاده کرد. کوسن ها و تابلوی نقاشی به اتاق بافت و طرح های دلپذیر اضافه کردند.
 

بازسازی

در اتاق خواب اصلی پارچه های مجلل و رنگ های غنی به فضا گرمی بخشیده اند. طراح می گوید: «من از نورها و رنگ های آرامش بخش در اتاق خواب لذت می برم.» او تم رنگی اتاق را از فرش قدیمی موجود در این اتاق الهام گرفت و یک کتاب خانه توکار به اتاق اضافه کرد.
 

این خانواده دوست نداشت تا پیش خان سرویس بهداشتی از اتاق خواب دید داشته باشد. یک دیوار T شکل پیش خان و آینه های سرویس بهداشتی را پنهان کرد و فضایی مناسب برای استفاده از یک تابلوی نقاشی، مهیا کرد.
 

هر حمامی نیاز به وسایلی دارد که به پاکیزه نگه داشتن فضا کمک کند.
 

 بازسازی فضاهای داخلی

کاشی های کف با لیزر بریده شده اند، و دیوارهای از جنس عقیق است که فضایی مناسب برای قراردادن وان فراهم کرده است.
 

 کلاسیک

دختر خانواده رنگ صورتی و بنفش را برای حمام انتخاب کرد.طراح می گوید: «او علاقه زیادی به این رنگ ها داشت، به همین خاطر ما از این رنگ ها در پارچه پرده و رنگ دیوارها استفاده کردیم.»
 از سنگ مرمر کارارا در پیش خان و کاشی مرمری در کف استفاده شده که با هر نوع رنگ و طرحی هماهنگ می شوند.

تبلیغات
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com