کار با اهالی فن: روزهایی در زندگی هست که همیشه ماندگار اند مثل روز اول مدرسه، روز فارغ التحصیلی، اولین روز کاری و روز عروسی... شاید یکی از مهم ترین چیزهایی که آنها را در ذهن پر رنگ نگه می دارد، ثبت لحظه هاست؛ لحظه هایی که با دیدن آنها حتی بعد از گذشت سال های زیاد اشک را به چشمانمان می آورد و با تمام وجود حس می کنیم که زمان به عقب برگشته است...

 تزیینات عروسی
آرزو رحمتی

خیلی خوب است که بتوانید بهترین روز زندگی، روز عروسی را به شکلی متفاوت تجربه کنید؛ خاطره ای از صحنه های واقعی و صمیمی. مراسمی که فقط مختص خودتان باشد و هیچ جای دیگر عکس هایی شبیه به آن را پیدا نکنید. خانم آرزو رحمتی به شکلی جذاب و متفاوت، تزیینات و دکوراسیون را برای مراسم عروسی و عکاسی طراحی می کند که حتماً شما هم با دیدن آنها هیجان زده می شوید!

شما می توانید با ایده های متفاوتی روز عروسی خود را خاطره انگیز کنید!

تزیینات دکوراسیون عروسی
 تزیینات عروسی
آرزو رحمتی

خبری از تزیینات لوکس عروسی نیست!

با سبک کاری متفاوت، طراحی فضای عکاسی به شکلی انجام می شود که خبری از صحنه های عجیب لوکس و یا عمارت سفید، با آن ستون و سقف  گچ بری نیست. نکته جالب توجه این است که هر دکوراسیون شبیه خود عروس و داماد طراحی می شود؛ شخصیت، سلیقه و حتی خصوصیات اخلاقی هر زوج است که تم و نوع دلخواه آنها را تعیین می کند.

 تزیینات عروسی
آرزو رحمتی

ما خیلی دوریم از این که لحظه را قشنگ زندگی کنیم. همه این کارها برای این است که عروس و داماد تبدیل شوند به خودشان و نقاب های ساختگی که شاید آنها را حتی معذب کند، از بین بروند و اولین سلاح خنده است. لبخند رضایتی که با دیدن فضای صمیمی روی لب ها می نشیند، اطمینان می دهد که ساعت های فوق العاده ای خواهند داشت و خاطره هاست که ساخته و ثبت می شود.

اگر شما هم در حال برگزاری مراسم عروسی هستید این مطلب را از دست ندهید، ۱۰ صفحه اینستاگرام برای خرید گیفت عروسی دلپذیر!

رویایی ترین تزیینات عروسی با سلیقه دختر طراح ایرانی کار با اهالی فن
 تزیینات عروسی
آرزو رحمتی

خانم طراح این تکنیک نوین را به عنوان دکوراسیون فضاهای مراسم و عکاسی عروسی اضافه می کند و سعی می شود که دکورها شبیه تر به خود افراد باشند. مسلماً یک پزشک و فردی نقاش از لحاظ خصوصیات رفتاری، سبک زندگی و سلایق با هم فرق دارند و نباید انتظار مراسم و موقعیت یکسان را برای آنها داشت. اینجاست که باید کمی ذهنیت را تغییر داد!

 طراحی دکوراسیون عروسی
 تزیینات عروسی
آرزو رحمتی

جزییات در تزیینات عروسی

وسایل تزیینی و لوازم دکوری ساده ای با صمیمیت در کنار هم چیدمان می شوند، پشت هر طرح و ایده ای فکری بوده است. اگر گل خاصی انتخاب شود، تم رنگی آن برای کل دکوراسیون حفظ می شود. با دکوراسیونی که از شمع، گل، پارچه، تور، لیوان، کیک و یا حتی میوه خواهید داشت، لطافت و مهربانی را در فضا احساس می کنید و ثبت لحظه هایی از این حس درست است که در سال های بعد خاطره آن را زنده نگه می دارد.

 تزیینات فضای عروسی
 تزیینات عروسی
آرزو رحمتی

این حس فضا و صمیمیت در روز عروسی همه را به وجد می آورد، چه برسد به عروس و داماد که مدت ها برای چنین روزی زحمت کشیدند. شاید بتوان با حس و حالی طبیعی، فضایی دل نشین و با احساساتی به جدا از چارچوب های همیشگی، مرد ایرانی را در این روز مهم کمی رمانتیک تر کرد!

در ادامه مراسم عروسی و ماه عسل شابد بد نباشد رمانتیک ترین مکان های دنیا برای سفرهای عاشقانه را هم بشناسید!

تزیینات دکوراسیون عروسی
 تزیینات عروسی
آرزو رحمتی

تزیینات عروسی فقط برای خودتان

در دکوراسیون عروسی فضاها خاص و منحصر به فرد هستند و افراد خوش آب و رنگ تر به نظر می رسند. می بینید که دیگر همه چیز خشک و مصنوعی نیست و شادی از ته دل فوران می کند! می دانید هدف این نیست که فضا فقط به چشم بیننده دلپذیر و گاهی غیر واقعی بیاید؛ حتی ممکن است گلی به خاطر گرما خیلی تازه و شاداب به نظر نرسد ولی واقعیت همین است! شکوهی که به عروس و داماد داده می شود ناشی از واقعیت درونی آنها باشد و نه فقط به خاطر ایده آل به چشم آمدن!
دیدن فضاسازی در روز عروسی حال همه را بهتر می کند. وقتی در مورد چیزی فکر و زحمت کشیده شده باشد، نشان می دهد که از روی تکرار نیست و برای انتخاب درست آنها  انرژی و وقت گذاشته شده تا چطور این اتفاق درست به انجام برسد.

 تزیینات عروسی
آرزو رحمتی

در این طراحی تزیینات و فضای عروسی همیشه چیز جدیدی وجود دارد که عروس و داماد را غافلگیر کند تا هیجان زده شوند. این کارها از ذوق و عشق طراحی است که نشان می دهد همه چیز فقط انجام وظیفه نیست، خلق اتفاق دلپذیر برای افراد آنها را در یاد نگه می دارد. "صحنه های واقعی و حس های طبیعی که به وجود می آید، چیزی است که در زندگی روزمره هم وجود دارد. ایدئولوژی اصلی این بوده است که آدم ها باید خودشان باشند و سعی می کنیم اتفاقات را شیرین تر کنیم."

رویایی ترین تزیینات عروسی با سلیقه دختر طراح ایرانی کار با اهالی فن
 تزیینات عروسی
آرزو رحمتی

"روال کاری به این شکل است که هر فرد خودش جهت می دهد. برخی چیزها روانشناسی است و حتی با گپ کوتاهی که با عروس و داماد زده می شود می فهمیم سلیقه شان چگونه است و چه رنگ و سبکی می خواهند. بر فرض میزی باشد با المان ها و فضاهایی که دوست دارند. با این روند فضایی را که قبلا جایی دیده باشند را هم می شود تا حدی اجرا کرد."

مطلب روانشناسی رنک در دکوراسیون داخلی را از دست ندهید!

 طراحی دکوراسیون عروسی
 تزیینات عروسی
آرزو رحمتی

از آنجا که هیچ چیز در دکوراسیون عروسی ساختگی نیست، در مورد انتخاب گل یا میوه ها، از انواعی استفاده می شود که مربوط به همان زمان و فصل سال هست تا حس و حال فضایی و زمانی هم در عکس ها و یادها حفظ شود.

 تزیینات فضای عروسی
 تزیینات عروسی
آرزو رحمتی

همه ما می دانیم که عروس و دامادها همیشه برای مراسم خود به دوستانی نیاز دارند تا کمکشان کنند! چه بهتر که در فضای طراحی هم شریک شوند و رد پایی از خودشان به یادگار بگذارند. نوشتن اسم ها و تابلوهای تزیینی نشانی از همکاری آنهاست!

تزیینات دکوراسیون عروسی
 تزیینات عروسی
آرزو رحمتی

" کاری را دو بار تکرار نمی کنیم تا فضاها شخصی باشد. خیلی از افراد راه درست رسیدن به ایده آل ها و چیزی که می خواهند را نمی دانند؛ آنها را راهنمایی می کنیم. حتی ممکن است وسایل شخصی یا المانی که دوست دارند و در خانه آینده شان هم استفاده شود، در دکوراسیون عروسی و عکس ها حضور دارا باشند."
فاقد شک با این فضای دوست داشتنی و واقعی، دسته گل هایی از گل های وحشی و دلپذیر، هماهنگی بیشتری با تزیینات دارند و حتی بیشتر هم به دل می نشیند.

 تزیینات عروسی
آرزو رحمتی

در دکوراسیون فضا برای عکاسی، شبیه سازی مراسم عروسی انجام می شود و اگر کیکی هم وجود دارد فقط برای دکور نیست و حداقل در ابعادی است که با دوست ها همان جا خورده شود! " لحظه ها و احساس مشترک بین افراد آنها را خاطره انگیز می کند."

اگر قصد انجام پروژه ای حرفه ای هستید و به دنبال عکاس و یا طراح می گردید، برای آشنایی بیشتر با افراد متخصص و استفاده از تجربیات و حرفه آنها به بخش اهالی فن و شرکت ها رجوع کنید!

تبلیغات
خانه ای دلپذیر با مبلمانی متفاوت
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
<>
.

منبع : chidaneh.com