آکاایران: لوکس ترین روشنایی ها را از بازار لوستر تهران بخرید!

راهنمای خرید: وقتی تصمیم به خرید یک وسیله مهم برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان می گیرید مطمئنا ترجیح می دهید تا بورس آن را پیدا کنید و از آنجا خرید کنید، چرا که هم این خرید برای تان مقرون به صرفه تر از آب در می آید و هم از کیفیت کالای خریداری شده مطمئن هستید.  قبلا در برخی مطالب آکا ایران شما را بورس انواع لوازم خانگی آشنا کرده ایم اما این بار قصد داریم تا شما را با نورانی ترین بورس خرید تهران یعنی بازار لوستر تهران آشنا کنیم و ببینیم که چرا باید برای خرید لوسترها و چراغ های روشنایی تان از این بازار خرید کنید، پس این مطلب جذاب را از دست ندهید و تا انتهای آن با آکا ایران همراه باشید. 

بازار لوستر تهران
بازار لوستر تهران

بازار لوستر تهران را بیشتر بشناسیم 

بازار لوستر تهران جایی است که خیال تان راحت است وقتی به آن جا می روید دست خالی بر نمی گردید، این بازار بورس لوسترها و چراغ های روشنایی است، کامل ترین بازاری که می توانید برای خرید وسایل روشنایی به آنجا مراجعه کنید. 

بازار لوستر تهران
بازار لوستر تهران

انواع لوسترها، چراغ های تزئینی، آباژورها، روشنایی های دیواری و خلاصه هر ان چه را که از این وسایل احتیاج داشته باشید در این بازار پیدا خواهید کرد. در این بازار ۵۳ واحد تجاری وجود دارد که باعث می شوند هر کسی با هر سلیقه ای بتواند وسیله های مورد نظرش را پیدا کند. در این بازار انواع خدمات رفاهی نیز برای مراجعه کنندگان در نظر گرفته شده است که همین قضیه خیال شما را برای ساعت ها چرخ زدن در این بازار لوکس راحت می کند. 

لوکس ترین روشنایی ها را از بازار لوستر تهران بخرید! راهنمای خرید
بازار لوستر تهران
بازار لوستر تهران

دسترسی بازار لوستر تهران 

آدرس: لاله زارنو، نرسیده به منوچهری، مقابل پارکینگ طبقاتی و سینما کریستال، بازار لوستر تهران

بازار لوستر تهران درست در مرکز شهر تهران جانمایی شده است و هرطور که بخواهید می توانید به آن جا دسترسی پیدا کنید. چه با مترو چه با بی آر تی و چه با اتومبیل شخصی تان، البته خیال تان راحت باشد چرا که درست روبروی این بازار یک پارکینگ طبقاتی وجود دارد که می تواند اتومبیل شخصی تان را آن جا بگذارید. 

 رپورتاژ آگهی
بازار لوستر تهران
بازار لوستر تهران

نمای بیرونی خیره کننده بازار لوستر تهران 

اگر حتی دفعه اولی باشد که به این بازار سر می زنید به راحتی می توانید آن را تشخیص دهید، درخشش درون این بازار در طراحی نمای خارجی آن هم دیده می شود. سبک طراحی نمای این بازار شبیه ساختمان های دوره پهلوی و قاجار است و تزئینات و جزئیات زیادی در آن دیده می شود، حتی اگر قصد خرید لوستر را هم ندارید، شاید دیدن خود این شاختمان نیز بد نباشد. البته اگر به دیدن ساختمان هایی به این سبک علاقه دارید.

 بورس آباژور و لوستر
بازار لوستر تهران
بازار لوستر تهران

طراحی دکوراسیون داخلی بازار لوستر تهران 

در طراحی دکوراسیون داخلی بازار لوستر تهران نیز همان وسواس به چشم می خورد، استفاده از متریال ها و مواد و مصالح با کیفیت، ترکیب رنگ هایی که تکمیل کننده نورهای زیاد موجود در این مجموعه هستند باعث شده است که این بازار از کیفیت بالایی برخوردار باشد. در طراحی دکوراسیون داخلی این بازار فضایی راحت و توام با آرامش برای بازدید کنندگان فراهم آمده است و اگر مجبور شوید تا ساعت ها در این فضا وقت بگذرانید، خسته نخواهید شد. 

بازار لوستر تهران
بازار لوستر تهران

برای دیدن دیگر عکس ها و آشنایی بیشتر با این بازار می توانید به پروفایل اهالی فن بازار لوستر تهران در وبسایت آکا ایران مراجعه کنید. 

نویسنده: شمیم آقازاده| تحریریه آکا ایران 

تبلیغات
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
خانه ای دلپذیر با مبلمانی متفاوت
<>
.

منبع : chidaneh.com