آکاایران: ۷ راز چیدمان دکوراسیون اتاق خواب مهمان!

اتاق خواب: این موضوع که وقتی میزبان عزیزی می شوید باید همه ی شرایط آسایش و رفاهش را فراهم کنید بر هیچ کس پوشیده نیست، شاید شما در این روزهای پایانی تابستان میزبان مهمان عزیزی هستید و در تدارک آن هستید که خانه را برای مهمانان آماده کنید! به همین منظور امروز در آکا ایران می خواهیم دکوراسیون اتاق مهمان ایده آل را با هم بررسی کنیم پس با ما همراه باشید.

آکاایران: 7 راز چیدمان دکوراسیون اتاق خواب مهمان!

 ترفندهای دکوراسیون
دیوارپوش دکورات...

دکوراسیون اتاق مهمان: تخت خواب

حضور تخت خواب در اتاق مهمان بسیار لازم و ضروری است اگر برای این اتاق تخت خوابی تهیه نکرده اید حتما از لحاف و تشک مناسب برای استراحت مهمانتان استفاده کنید. همچنین در اتاق مهمان کالای خواب اختصاصی شامل تشک، بالش، پتو، ملحفه اضافی را برایشان کنار بگذارید تا آسایش بیشتری را دارا باشند، سعی کنید از ملفحه های هماهنگ استفاده کنید و با این کار تحسین عزیزانتان را نسبت به سلیقه و هنر خانه داریتان برانگیزید.

7 راز چیدمان دکوراسیون اتاق خواب مهمان! دکوراسیون اتاق خواب
 طراحی اتاق مهمان
دکوراسیون و مبل...

دکوراسیون اتاق مهمان: پاتختی

دکوراسیون اتاق مهمان را طوری بچینید که احساس کند در خانه خودش است، با قرار دادن یک پاتختی یا میز ساده در کنار تختش به سادگی می تواند لوازم مورد نیازش را روی آن قرار دهید و احساس راحتی داشته باشد، دقت داشته باشید که در این بخش پریز برق و تلفن وجود داشته باشد اگر چنین نیست حتما از یک سه راهی و سیم سیار برای این منظور کمک بگیرید و حضور آباژور برای کنترل نور را در این بخش فراموش نکنید.

 دکوراسیون اتاق مهمان
 دکوراسیون اتاق خواب مهمان
شیما خراسانی
عکاس: 
شیما خراسانی

دکوراسیون اتاق مهمان: کمد

وقتی مهمان شما از سفر می آید و قرار است برای چند روز مهمان شما باشد، بهترین گزینه این است که همه لباس ها و وسایل را از چمدان در بیاورد و در کمد یا کشو جای دهد. شاید اختصاص دادن یک کمد به طور کامل به مهمان ممکن نباشد. اما حداقل می توانید چند کشو از یک دراور را در اختیار او قرار دهید و به لباس ها و وسایل خود نظم و ترتیب دهد.

 دکوراسیون اتاق خواب
 اتاق مهمان
مانی فرم

دکوراسیون اتاق مهمان: آینه

 اتاق خواب مهمان
اتاق خواب
عرفان شریف

دکوراسیون اتاق مهمان: ایجاد کنترل نور

سعی کنید تا حد امکان بیشترین استفاده را از نور طبیعی در اتاق مهمان داشته باشید. اما نباید این نور طبیعی در زمان صبح موجب اذیت مهمان شود. پرده هایی برای پنجره ها در نظر بگیرید که به راحتی قابل باز کردن باشند و در مواقع لازم، مهمان اتاق بتواند آنها را ببندد یا باز کند.

علیرضا تغابنی

دکوراسیون اتاق مهمان: دسترسی به حمام 

یکی از مهمترین موارد بعد از انتخاب کالای خواب مناسب دسترسی به حمام و سرویس بهداشتی است. کمتر پیش می آید که اتاق خواب مهمان مجهز به حمام شخصی باشد، اما می توانید نزدیک ترین اتاق خواب به این فضا را به عنوان اتاق مهمان در نظر بگیرید.

 ترفندهای دکوراسیون

دکوراسیون اتاق مهمان: آماده کردن حمام 

حوله و لوازم شوینده و نظافتی اختصاصی را برای آن ها کنار بگذارید، درست است که لوازم شخصی را با خود حتما همراه دارند اما محض احتیاط یک دست حوله و مسواک و وسایل شوینده اختصاصی مربوط به مهمان تهیه کند و برایشان کنار بگذارید.

اگر هنوز هم فکر می کنید که برای دکوراسیون اتاق مهمان تان نیاز به مشورت و راهنمایی دارید سری به مشاوره دکوراسیون آکا ایران بزنید تا در کوتاه ترین زمان به بهترین جواب ها و راهنمایی ها برسید. 

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
<>
.

منبع : chidaneh.com