آکاایران: بازی هنرمندانه با رنگ ها در دکوراسیون منزل!

ترکیب رنگی: شاید خیلی از ما فکر می کنیم انتخاب اصولی رنگ ها را بلدیم اما قطعا این حجم از اطمینان تا زمانی باقی خواهد ماند که به صورت عملی اقدام به طراحی و اجرای یک فضا کنیم! بنابراین تا زمانی که چه در دکوراسیون و چه انتخاب رنگ لباس های مان آزمون و خطا نداشته باشیم یا نمونه های موفق را نبینیم، نمی توانیم از دانش نسبی مان استفاده کنیم؛ به همین منظور در آکا ایران تصاویری را انتخاب کرده ایم که مهم ترین ویژگی آن ها بازی هنرمندانه با رنگ هاست؛ فضایی که رنگ ها در آن با ریتمی خوب در گردش است. این تصاویر در یک جمله ساده، دلنشین و در عین حال هنرمندانه طراحی شده است، با ما همراه باشید.

آکاایران: بازی هنرمندانه با رنگ ها در دکوراسیون منزل!

اولین چیزی که در این تصویر مخاطب را جذب می کند همنشینی کم نظیر رنگ هاست. همه چیز در این فضا به شکلی ملایم حسی خوب و گرم دارد و این فرق می کند با ترکیب رنگ های گرمی که همیشه دیده ایم. مهم تر از همه این موارد قرار دادن حرفه ای این وسایل کنار هم در جوار یک پنجره قدی و داشتن نمایی از فضای بیرون عالی است.

بازی هنرمندانه با رنگ ها در دکوراسیون منزل! ترکیب رنگی

با وجودی که رنگ های گرم مثل نارنجی، گلبهی، طلایی و... را در تصویر نمی بینیم اما حس و حال فضا سرشار از انرژی مثبت است و رنگ های ملایم و گرم فضا اصلا توی ذوق نمی زند.  

 رنگ در دکوراسیون

رنگ پارچه پرده ترکیبی از طوسی و زرد کم رنگ است که انتخابی حرفه ای محسوب می شود تا فضا بی روح و کسالت بار به نظر نرسد؛ چراکه اگر ذره ای رنگ پرده به طوسی نزدیک تر بود، هارمونی فضا را به هم می زد.

 رنگ
ترکیب رنگی
مبلمان ایتال فوم

انتخاب یک رنگ تیره برای کوسن و ست کردن آن با رنگ مبلمان بسیار حرفه ای است. رنگ خنثی، فرم ساده و راحت این تک مبل به خوبی در فضا نشسته است؛ مبلی مدرن که رنگ بنفش ملایم آن گرمای بیش از حد هر فضایی را خنثی و به تعادل می رساند.

عرفان شریف
عکاس: 
عرفان شریف

هماهنگی بیش از حد رنگ ها با هم فضا را یکنواخت می کند؛ همان طور که در تصویر می بینید دلیلی ندارد که رنگ چوب میزها با رنگ کفپوش ست باشد!

بازی هنرمندانه با رنگ ها در دکوراسیون منزل! ترکیب رنگی
 رنگ در دکوراسیون
گروه طراحی شارپی

طاقچه از المان هایی است که در گذشته روی دیوار اکثر خانه های قدیمی وجود داشت. در این سال ها که شلف های مختلفی به بازار آمده فراموش کرده ایم که گاهی حضور یک طاقچه کوچک نقش گیراتری در القای حس صمیمیت فضا ایفا می کند. گذاشتن دو تک قاب کوچک، گلدان و بطری شیشه ای تاثیر زیادی در حس و حال خوب این فضا دارد. 

 رنگ
عرفان شریف
عکاس: 
عرفان شریف

یکی از اکسسوری هایی که با ظرافت انتخاب شده آباژور کوچک روی میز است که از نظر مقیاس، رنگ و فرم انتخابی حرفه ای و هوشمندانه محسوب می شود.

پرده کرکره سان ...

به نظر می رسد این سبک فضاها برای همه خوشایند است؛ مگر افرادی که سبک مینیمال یا مدرن را در دکوراسیون داخلی نمی پسندند. این فضا جان می دهد برای نوشیدن یک فنجان چای، مطالعه کتاب و خلوت کردن در انتهای یک روز پرمشغله.

برای دیدن ایده های مرتبط و جذاب دکوراسیونی و دیدن می توانید مجله منزل را تهیه کرده و از دیدن و خواندن درباره ی چنین دکوراسیون داخلی های دلپذیر و دوست داشتنی لذت ببرید.

تبلیغات
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
معماری را حرفه ای بیاموزید!
<>
.

منبع : chidaneh.com