آکاایران: دکوراسیون سلطنتی در خانه های مدرن امروزی!

ترفندهای دکوراسیون: تا به حال به داشتن یک خانه اشرافی و یا سلطنتی فکر کرده اید؟ این که برای داشتن خانه به سبک سلطنتی چه نکته هایی را باید رعایت کنید یا این که باید چه چیزهایی را مد نظر داشته باشید؟ خب خبر خوب برای شما طرفداران سبک سلطنتی این است که این مطلب به شما کمک می کند تا بتوانید دکوراسیون داخلی خانه های تان را به سلطنتی تغیر دهید. البته در این راه از تجربیات و راهنمایی های گروه مبلمان تیس که در امر و زمینه دکوراسیون های لوکس و سلطنتی بسیار ماهر هستند کمک می گیریم. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. 

آکاایران: دکوراسیون سلطنتی در خانه های مدرن امروزی!

 مبلمان تیس
مبلمان تیس

۱. رنگ های مناسب برای دکوراسیون سلطنتی 

در طراحی دکوراسیون داخلی رنگ ها حرف اول را می زنند، رنگ های طلایی، زرد برق، قهوه ای روشن وترکیبی از رنگ های قهوه ای تیره نماد دکوراسیون داخلی سلطنتی هستند. اما باید توجه داشته باشید هیچ کدام از این رنگ ها به صورت خالص در طراحی دکوراسیون داخلی خانه های سلطنتی استفاده نمی شوند و بیشتر این رنگ ها بافت دار هستند. 

 سبک سلطنتی
 مبلمان تیس
مبلمان تیس

۲. مبلمان ها در طراحی دکوراسیون سلطنتی 

به نوعی می توان گفت در میان تمام سبک های دکوراسیونی سبک سلطنتی دارای خاص ترین مبلمان ها است. این مبل ها تا دلتان بخواهد جزئیات دارد. مبل های دارای تاج که بعضا این تاج ها به وسیله حکاکی ها و کنده کاری ها تزیین می شود، دسته های منحنی شکل، پایه های کار شده و غیره. معمولا در طراحی مبلمان های مناسب برای دکوراسیون سلطنتی هیچ عضوی فاقد تزیین رها نمی شود. 

دکوراسیون سلطنتی
 مبلمان تیس
مبلمان تیس

۳. ویژگی مبلمان ها در سبک سلطنتی 

 مبلمان تیس
مبلمان تیس

۴. وسیله های تزئینی در دکوراسیون خانه های سلطنتی 

اگر قصد دارید برای خانه ای به سبک سلطنتی وسیله تزئینی خریداری کنید، بهتر است دست روی وسیله های بگذارید که ظاهری لوکس و فریبنده دارند. چراغ های روشنایی که بدنه آن ها تراشکاری شده است. لوستر هایی که تعداد شاخه های آن ها زیاد است، گلدان های حجیم و کوسن هایی با ابعاد و اندازه های بزرگ که لبه های آن ها کار شده است برای این خانه ها مناسب است. 

۵. انواع متریال ها در طراحی دکوراسیون داخلی به سبک سلطنتی 

به گفته کارشناسان گروه مبلمان تیس سبک سلطنتی نیز متریال های خاص خودش را دارد، به عنوان مثال چرم یکی از نمایندگان سبک سلطنتی است که معمولا در طراحی دکوراسیون خانه به این سبک زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل استفاده از این متریال دلپذیر ظاهر لوکس و جذابی است که دارد. 

 مبلمان تیس
 مبلمان تیس
مبلمان تیس

۶. چوب؛ مناسب ترین متریال برای سبک سلطنتی 

یکی دیگر از متریال هایی که در طراحی دکوراسیون به سبک سلطنتی مورد استفاده قرار می گیرد، چوب است. چوب در کل معرفی سبک کلاسیک است و با کمی تغییر در ظاهرش تبدیل به بهترین متریال برای سبک دکوراسیونی سلطنتی می شود. 

 رپورتاژ آگهی

میز کار چوبی کلاسیک مبلمان تیس

قیمت نامشخص
دکوراسیون سلطنتی

مبلمان کلاسیک تیس

قیمت نامشخص

۷. محصولات گروه مبل تیس 

اگر با خواندن این مطلب به سبک دکوراسیون سلطنتی برای دکوراسیون داخلی خانه های تان علاقه مند شدید، می توانید یسری به محصولات گروه مبلمان تیس بزنید و ان ها را برای خانه تان تهیه کنید. 

 مبلمان تیس
مبلمان تیس

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و هم چنین به دست آوردن اطلاعات تماس این گروه می توانید به  وبسایت گروه مبلمان تیس مراجعه فرمایید. 

نویسنده: شمیم آقازاده| تحریریه آکا ایران 

تبلیغات
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
مبلمانی متفاوت داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com