آکاایران: میزهای اداری مدرن برای دکوراسیون دفتر کار

مبلمان: کاملا مطمئن هستم شما هم با من هم عقیده هستید که محل کار خانه دوم ما است، چرا که بیشتر زمان روزمان را رد آن جا سپری می کنیم و همان جور که در خانه آسایش و آرامش داریم، در محل کار هم باید تا حدی این آسایش و آرامش را داشته باشیم، اما این امر چگونه در فضاهای اداری و کاری محقق می شود؟ خب جواب واضح است، مبلمان های اداری در این زمینه حرف اول را می زنند و آرامش ما در محل کار مستقیما با راحتی مبلمان های اداری مان در ارتباط است، اما این مبلمان ها باید ویژگی های خاصی دارا باشند تا راحتی ما را فراهم کنند، اگر تا انتهای این مطلب با آکا ایران همراه باشید راجع به ویژگی هایی که مبلمان های اداری دارند با شما صحبت می کنیم، البته در این میان از تجربیات گروه مبلمان اداری فیلپا سیستم نیز استفاده خواهیم کرد. 

آکاایران: میزهای اداری مدرن برای دکوراسیون دفتر کار

مبلمان اداری فی...

۱. ویژگی مبلمان های ادرای: طراحی ساده میز های اداری 

میزهای اداری بیشترین وسیله ای هستند که ما در طول روز با آن ها در ارتباط هستیم بنابر این کارآیی آن ها بسیار حائز اهمیت است، مهم ترین نکته در طراحی میزهای ادرای، میزان فضایی است که سطح رویی آن ها در اختیارتان قرار می دهد، اگر این میزها دارای اشکال نامتعارف و گوشه های شکسته و زیاد باشند، قطعا خیلی زود شما را خسته و دلزده می کنند، طراحی میز های اداری باید ساده صورت بگیرد و تا حد امکان دسترسی به قسمت های مختلف را برای شما سهل و آسان کند. 

رپورتاژ آگهی
مبلمان اداری فی...

۲. طراحی میز های اداری با کشو 

بهتر است کشو هایی که برای هر فرد در نظر گرفته می شود همراه همان میز باشد، یعنی از آن جدا نباشد، با این کار فرد راحت تر به وسیله های خود دسترسی پیدا می کند و دیگر سر در گم نمی شود و راحت تر می تواند وسیله های خود را طبقه بندی و نظم دهی کند. در ضمن وقتی کشوها همراه میزهای اداری باشد از لحاظ طراحی هم دلپذیر تر است چون حس یکپارچکی را میان اجزای تشکیل دهنده دکوراسیون داخلی ایجاد می کنند. 

مبلمان اداری فی...

۳. میز اداری دو طرفه 

اگر قرار است دو میز روبروی هم قرار بگیرند، بهتر است طراحی آن ها به نحوی صورت بگیرد که در کنار هم شکلی جالب و دلپذیر را پدید بیاورند. با این کار طراحی دکوراسیون داخلی فضای اداری تان نیز تحت تاثیر قرار می گیرد. گروه مبلمان اداری فیلپا سیستم یکی از زبده ترین تیم ها در زمینه طراحی و اجرای میزهای اداری هستند، عکس بالا یکی از محصولات این گروه را به شما نشان می دهد. 

مبلمان اداری فی...

۴. کشو مخفی در دل میزهای اداری

میزها هر چه دارای کشوهای بیشتر باشند، کارآیی آن ها نیز بیشتر می شود، میزها می توانند دارای کشوهایی مخفی باشند. این کشوهای کم ارتفاع می توانند کلی فضا در اختیارتان قرار دهند که می توانید از آن ها استفاده کنید، در عکس بالا که یکی از میزهای اداری طراحی و اجرا شده توسط گروه مبلمان اداری فیلپا سیستم را نشان می دهد می توانید این نوع میز ها را ببینید. 

میزهای اداری مدرن برای دکوراسیون دفتر کار فضاهای اداری
مبلمان اداری فی...

۵. میزهای مدیریتی در طراحی دکوراسیون فضای های اداری 

میزهای مدیریتی یکی دیگر از انواع میزهای اداری هستند. ابعاد و اندازه این میزها به نسبت دیگر میزهای بزرگ تر است و معمولا فضای بیشتری را نیز اشغال می کنند. این نوع میزها هم مانند دیگر میزها دارای سبک های مختلف طراحی هستند و از انواع و اقسام متریال ها در طراحی و اجرای آن ها استفاده می شود و وجه تمایز این میزها با دیگر میزها در ابعاد و اندازه هایشان است. 

 مبلمان اداری فیلپا سیستم
مبلمان اداری فی...

۶. میزهای اداری دارای پارتیشن 

معمولا در فضاهای اداری چند میز در یک اتاق قرار می گیرد و برای جداسازی فضاهای آن از پارتیشن ها کمک گرفته می شود. اما ممکن است وجود همه این عناصر در اتاق باعث شلوغی و هرج و مرج شود، طراحان گروه مبلمان اداری فیلپا سیستم برای جلوگیری از پیش آمد این اشکال، چاره ای اندیشیده اند، آن ها میزها و پارتیشن ها را یکی کرده اند. این میزها جذاب ترین انواع میزهای اداری هستند که می توانید نمونه زیبایی از آن ها را در عکس بالا مشاهده کنید. 

 مبلمان اداری
مبلمان اداری فی...

۷. طراحی میزهای کنفرانس 

یکی دیگر از مبلمان هایی که در فضاهای اداری از آن استفاده زیادی می شود میزهای کنفرانس است. طراحی میزهای کنفرانس بسیار متعدد و زیاد است و اصلا نیازی نیست که این میزهای هم با دیگر میزهایی که برای فضای اداری تان تهیه می کنید یکی باشد، طراحی و حتی متریال های آن می تواند کاملا با دیگر میزها متفاوت باشد. 

 فضاهای اداری
مبلمان اداری فی...

۸. فایل های ادرای

فضاهای اداری فاقد وجود فایل های متعدد معنا ندارد، اگر فایل های ادرای وجود نداشته باشند، خودتان می دانید که چه اتفاقی می افتد، پس بهتر است در امر و زمینه خرید این فایل ها و کشو ها صرفه جویی را کنار بگذارید، البته که باید به میزان فضایی هم که در اختیار دارید توجه کنید. 

رپورتاژ آگهی

میز مدیریت فیلپا سیستم مدل امگا کد Omega 3

۴,۹۰۰,۰۰۰تومان

میز کنفرانس اداری فیلپا سیستم مدل ۳ تیکه امگا کد Omega c5

۵,۸۰۰,۰۰۰تومان

میز کارشناسی کارما کد ۳ فیلپا سیستم

۶۹۰,۰۰۰تومان

برای به دست آوردن اطلاعات تماس این گروه و همچنین دیدن نمونه کارهای آن می توانید به وبسایت گروه مبلمان اداری فیلپا سیستم مراجعه نمایید. تعدادی از محصولات این گروه در عکس های بالا به نمایش در آمده است. 

نویسنده: شمیم آقازاده | گرد آوری توسط تحریریه آکا ایران 

تبلیغات
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
مبلمانی متفاوت داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com