آکاایران: چگونه یک ناهارخوری کلاسیک داشته باشیم؟

اتاق غذاخوری: سبک کلاسیک یکی از سبک های دوست داشتنی دکوراسیونی است. معمولا فضاهایی که به سبک کلاسیک طراحی می شوند دارای شکوه و جلال خاصی هستند. یکی از فضاهای داخلی خانه که می تواند به سبک کلاسیک طراحی شود، اتاق غذاخوری است. به نظر من برازنده ترین سبک برای این فضا سبک کلاسیک است چرا که به آن شخصیتی در خور می بخشد و باعث می شود ارزش این فضا بیش از بیش حفظ شود. امروز را با من و آکا ایران همراه باشید تا ببینیم چگونه می توانیم سبک کلاسیک را به فضای غذاخوری خانه وارد کنیم. البته در این راه از تجربیات گروه میز و صندلی غذاخوری ستلر نیز استفاده می کنیم، این گروه یکی از بهترین گروه هایی است که مبلمان هایی کلاسیک برای ناهارخوری خانه تولید می کند بنابراین فکر می کنم که این مطلب می تواند جذاب باشد. 

 کلاسیک
مبلمان لیونل

۱. متریال چوب برای دکوراسیون اتاق ناهارخوری کلاسیک 

در طراحی دکوراسیون داخلی هر فضایی متریال ها حرف اول را می زنند، آن ها قوی ترین عناصری هستند که می توانند شما را به خواسته های تان برسانند، مخصوصا اگر این خواسته سبک دکوراسیونی خاصی مانند سبک کلاسیک باشد. حتماخوب می دانید که هر سبکی متریال خاص خودش را دارد در سبک کلاسیک این چوب های تراش خورده و ظریف کاری شده هستند که حرف اول را می زنند. بیشتر میز و صندلی های ناهارخوری کلاسیک از چوب تهیه می شوند.
 

چگونه یک ناهارخوری کلاسیک داشته باشیم؟ غذاخوری

۲. رنگ طلایی برای ناهارخوری کلاسیک 

فضاهای کلاسیک معمولا دارای مشخصه های زیادی هستند؛ یکی از این مشخصه ها رنگ طلایی است. اگر دوست دارید فضای غذاخوری کلاسیک تان دارای شکوه خاصی باشد باید رنگ طلایی را مهمان آن کنید. البته وارد کردن طلایی به میز و صندلی های ناهارخوری کلاسیک باید با دقت و ظرافت صورت بگیرد در غیر این صورت دکوراسیون داخلی غذاخوری کلاسیک تان را تبدیل به فضایی غیر قابل تحمل می کند. بهتر است این رنگ با رنگی مثل رنگ سفید ترکیب شود تا شکوه و جلالش بیشتر از قبل به چشم بیاید. 

 میز و صندلی غذاخوری ستلر
 کلاسیک
مبلمان لیونل

۳. سطوح براق در طراحی دکوراسیون اتاق غذاخوری کلاسیک 

طراحان گروه میز و صندلی غذاخوری ستلر می گویند: یکی دیگر از مشخصه های بارز سبک کلاسیک سطوح براق هستند. وقتی می خواهید میز و صندلی ناهارخوری کلاسیک تهیه کنید به براق بودن سطح های آن توجه کنید. رعایت همین نکته های کوچک باعث می شود تا اتاق ناهارخوری کلاسیک شما به نسبت دیگر فضاهای کلاسیک متمایز تر باشد. 

 سبک کلاسیک
 کلاسیک
مبلمان لیونل

۴. وسیله های تزیینی میز های ناهارخوری کلاسیک 

اتاق غذاخوری کلاسیک، وسیله های دکوری کلاسیک هم می طلبد. این وسیله ها معمولا وسیله هایی از جنس چوب و یا نقره، استیل و شیشه  هستند. به طور مثال برای تزیین میزهای ناهار خوری می توانید از شمعدان های پر کار و حکاکی شده نقره و یا سیاه قلم استفاده کنید. خودتان در عکس بالا می توانید ببینید که چگونه این وسیله ها می توانند کل طراحی دکوراسیون داخلی اتاق را تحت تاثیر قرار دهند. 

اتاق غذاخوری

۵. مبل های چرمی برای فضای ناهارخوری کلاسیک 

بنا بر گفته های کارشناسان و طراحان گروه میز و صندلی غذاخوری ستلر یکی دیگر از متریال هایی که می تواند سبک کلاسیک را به زیباترین شکل ممکن در فضای غذاخوری خانه تان به وجود بیاورد، پارچه های چرم هستند. ترکیب چرم و چوب می تواند مبلمان هایی با شکوه به شما تحویل دهند. 

۶. دیواری با تزیینات کلاسیک در غذاخوری کلاسیک 

اگر فکر می کنید که به غیر از این تزئینات به تزئینات دیگری هم در اتاق ناهارخوری تان احتیاج دارید، بد نیست به دیواری پوشیده از انواع و اقسام وسیله های دکوری کلاسیک فکر کنید. یک کنسول چوبی، چند قاب آینه و تابلو می تواند زیبایی فضای غذاخوری کلاسیک شما را تکمیل کند. 

میز ناهارخوری ستلر کد ۰۲

قیمت نامشخص
 مبلمان

میز ناهار خوری ستلر کد ۰۳

قیمت نامشخص
 کلاسیک

میز ناهار خوری ستلر کد ۰۵

قیمت نامشخص

محصولات گروه میز و صندلی ستلر 

اگر به میز و صندلی های ناهارخوری کلاسیک و مبلمان های آن علاقه مند شده اید، می توانید با سر زدن به محصولات گروه میز و صندلی غذاخوری ستلر انواع زیبایی از آن ها را ببیند و هر کدام را که مد نظرتان هست را سفارش دهید. 

برای به دست آوردن اطلاعات تماس و هم چنین دیدن نمونه کارهای بیشتر این گروه می توانید به وبسایت گروه میز و صندلی غذاخوری ستلر مراجعه نمایید. 

نویسنده: شمیم آقازاده| تحریریه آکا ایران

تبلیغات
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
<>
.

منبع : chidaneh.com