آکاایران: بهترین کتری و قوری برای آشپزخانه شما کدام است؟

تجهیزات آشپزخانه: تصور نوشیدن یک چای عصرگاهی بعد از یک روزکاری خسته کننده برای همه ما لذت بخش است و داشتن یک کتری و قوری مناسب یکی از ملزومات زندگی روزمره ما محسوب می شود و همه را ترغیب به داشتن نوع باکیفیت آن می کند اما اینکه در انتخاب یک کتری و قوری مناسب فارغ از برند آن به چه نکاتی باید توجه کنیم موضوعی است که امروز در آکا ایران می خواهیم به آن بپردازیم پس با ما همراه باشید تا انواع کتری و قوری را با هم بررسی کنیم.

بهترین کتری و قوری برای آشپزخانه شما کدام است؟ تجهیزات آشپزخانه
مانی فرم

کتری و قوری لعابی

با تغییر سبک زندگی و پس از برکناری سماورهای قدیمی از خانه ها کنار رفتند و کتری و قوری لعابی جایگزین سماورهای بزرگ ذغالی، نفتی و برقی شدند، هر چند چایی که در سماورها به عمل می آیند تا حد زیادی طعم دلچسب و منحصر به فرد خودش را داشت اما کتری و قوری های لعابی کار را برای کاربران خود ساده تر کردند و تا حد زیادی عطر و طعم چای را حفظ می کنند.

 کتری و قوری لعابی
 کتری و قوری شیشه ای
شرکت مهر چوب آویژه

در بسیاری از خانه های امروزی می توانید در کنار سماورهای برقی یک کتری و قوری لعابی را برای مصارف روزانه ببینید. شما هم می توانید از سماور خود به عنوان المان دکوری در کنار کتری و قوری در فضای آشپزخانه خود استفاده نمایید.

 کتری و قوری رنگی
بهترین کتری و قوری برای آشپزخانه شما کدام است؟ تجهیزات آشپزخانه
مانی فرم

کتری و قوری رنگی

کتری و قوری رنگی از جمله کتری و قوری های فانتزی و پرطرفدار تازه عروس ها می باشد. کتری و قوری رنگی را می توانید تم رنگی فضای آشپزخانه ی خود هماهنگ کنید و یا علاوه بر کاربرد به عنوان یک عنصر دکوراتیو در فضای دکوراسیون آشپزخانه خود از آن استفاده نمایید.

گروه صنعتی فن آ...

کتری و قوری برقی

در دنیای مدرن امروز سرعت حرف اول را می زند و تکنولوژی توانسته است این سرعت عمل را برای تمام ابزار و تجهیزات به وجود آورد. کتری و قوری های برقی از جمله لوازمی هستند که امروزه در جهیزیه بیشتر تازه عروس ها یافت می شود هرچند برخی عقیده دارند که عطر و طعم چای را حفظ نمی کند اما به لحاظ عملکرد سریع در کمترین زمان ممکن بسیار پرطرفدار است.

بهترین کتری و قوری برای آشپزخانه شما کدام است؟ تجهیزات آشپزخانه
 کتری و قوری لعابی
آداک چوب ایرانیان

کتری و قوری برقی معمولا به دو صورت در بازار وجود دارد نوع سماوری و ساده ی آن که می توانید با توجه به فضای اپن آشپزخانه و سلیقه ی خود یکی از آن ها را برای فضای داخلی خود انتخاب کنید توجه داشته باشد که حضور کتری و قوری های برقی برای آشپزخانه های مدرن و یا سبک صنعتی می تواند بسیار جذاب باشد.

 کتری و قوری شیشه ای
 کتری و قوری رنگی
عرفان شریف
عکاس: 
عرفان شریف

کتری و قوری شیشه ای

قوری های پیرکس و یا شیشه ای امروز بسیار پر طرفدار شده اند این قوری ها که معمولا برای دم کردن گیاهان دارویی و دمنوش ها مورد استفاده قرار می گیرند به لحاظ شیشه ای بودن سطح شان فرآیند عمل آوردن دمنوش ها را به خوبی نشان می دهد و جذابیت خاصی را برای کاربرانشادن دارد، کتری این قوری ها معمولا از نوع لعابی بوده که با انواع قوری های چینی و شیشه ای و.... مورد استفاده قرار می گیرد.

کتری و قوری برقی

کتری سوت کش ویرگو برگهف

۲۵۰,۰۰۰تومان

کتری برقی رویال پرینسس

۱۷۹,۰۰۰تومان

کتری Primus Litech Kettle کوه گرد

قیمت نامشخص

اگر شما هم قصد خرید یک کتری و قوری با کیفیت و مقرون به صرفه را دارید و از رفتن به بازار در این روزهای گرم تابستان هراس دارید می توانید به سادگی به ویترین کالاهای آکا ایران و بخش لوازم جانبی آشپزخانه رجوع کنید و به سادگی کتری و قوری مناسب خود را انتخاب و خریداری کنید. 

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
دانستن حق شماست
ما میتوانیم را اجرا کردیم!
<>
.

منبع : chidaneh.com