آکاایران: نگاهی به کاربرد رنگ سبز در طراحی داخلی

پالت رنگی: زمردی رنگی است که مستقیما از طبیعت گرفته شده است و به حالت مات و براق موجود است. در دکوراسیون منزل می توان رنگ زمردی را به شیوه ای روستایی (طرح شاخ و برگ) یا با جذابیت سنگ های شیک و مجلسی استفاده کرد.

 

جیمی دریک، طراح دکوراسیون داخلی، در این اتاق نشیمن از رنگ زمردی استفاده کرده و تمرکز خود را روی این رنگ گذاشته است.در این اتاق نشیمن رنگ زمردی حالتی طبیعی دارد و روی پرده و مبلمان دیده می شود. هم چنین رنگ زمردی روی پارچه های بالش ها، پرده، قالی، بشقاب ها، و ظروف دیده می شود.

 

این حمام سطوحی به رنگ زمردی براق دارد که به آن حالتی مدرن و معاصر داده است و حسی از تعادل و آرامش را در آن ایجاد کرده است.

 

فقط در در و دیوار نیست که می توان این رنگ را به کار برد، لوازم تزئینی و ظروف هم می توانند با رنگ زمردی برای خودشان جواهرات زیبایی محسوب شوند و در پس زمینه متالیک یا مرمری به زیبایی بدرخشند

 

 رنگ سبز

از آن جایی که این رنگ در طبیعت یافت می شود می توان از عناصر طبیعی مانند گیاهان استفاده کرد و وسایلی مانند شیشه، چوب، و طناب در کنار آن ها گذاشت.

 

نگاهی به کاربرد رنگ سبز در طراحی داخلی ترکیب رنگی

در آشپزخانه این تصویر، این کابینتِ جزیره است که به رنگ دلپذیر و لوکس زمردی درآمده است.

 

 پالت رنگی

زمردی می تواند در اتاق خواب حالتی رمانتیک و طبیعی ایجاد کند. برای مثال این دیوار منحصربه فرد زمردی رنگ در اولین نگاه شما را جذب می کند.

 

رنگ سبز در دکوراسیون داخلی

روتختی و ملحفه ها نیز با رنگ زیبای زمردی و طرح های جالب و لوکس پارچه حالتی مدرن و آرامش بخش پدید آورده اند.

 

اتاق کار هم می تواند زمردی و در عین حال شیک باشد. یکی از دیوارها را زمردی کنید و جلوی آن میزی دلپذیر و صندلی منحصربه فردی بگذارید.

 

سِت کردن کار مشکلی است، و همه چیز را نمی توان با هم ست کرد. در این راه پله رنگ های سبز زمردی به طور هوش مندانه ای با هم ست شده اند.

 

 رنگ سبز

درخشش رنگ زمردی براق بر روی سقف و دیوارها در کنار عناصر خنثی فضایی منحصر به فرد را خلق کرده. 

تبلیغات
بهترین را به ساختمان بپوشانید
بهترین را به ساختمان بپوشانید
<>
.

منبع : chidaneh.com