آکاایران: اعجاز در دکوراسیون منزل با وسایل بازیافتی ساده

خودتان بسازید: ایده های طراحی امروز یک گام دیگر به سمت بازیافت و استفاده از وسایلی که امکان استفاده مجدد از آنها وجود دارد، پیش رفته و به ما نشان می دهد چگونه وسایل دورریختنی (حتی آنهایی که فکرش را نمی کنید مانند قوطی های خالی رب یا بطری های شیشه ای خیارشور یا حتی بطری آب معدنی) را می توان برای استفاده مجدد طراحی کرد.

آکاایران: اعجاز در دکوراسیون منزل با وسایل بازیافتی ساده

در این راستا سعی کرده ایم این ایده های جذاب، منحصر به فرد و دلپذیر را گردآوری کنیم تا شما بتوانید از آنها در دکوراسیون منزل تان استفاده کنید. چنانچه شما هم از دوستداران طبیعت هستید، برای تان جذاب خواهد بود در فضایی زندگی کنید که به جای تولید زباله در پی استفاده صحیح و دوباره از وسایل بازیافتی است.

 وسایل دور ریختنی

گلدان هایی از جنس کنسرو

 وسایل بازیافتی در خانه

در این مطلب می بینیم که با کمی خلاقیت و اضافه کردن کمی رنگ یا تور و کنف می توان استفاده های جدیدی از این قوطی ها کرد.

 وسایل بازیافتی

شیشه هایی که خانه گیاهان می شوند

اگر می خواهید فضای خانه شما مملو از گیاهان تزیینی باشد، به این نیاز دارید که چند عدد گلدان دیواری به دیوارهای تان نصب کنید.

بازیافتی

با استفاده از چند شیشه خالی و تعدادی بست و یک تخته چوب به عنوان صفحه نگهدارنده شیشه ها می توانید در مدت کوتاهی دیوارکوبی به این زیبایی بسازید. شیشه های خالی معمولا در گوشه و کنار هر خانه ای پیدا می شود.

تنه درختی که لانه گیاه جوان شد

این ایده را تنها زمانی اجرا کنید که درخت حیاط شما خشک شده است. در این صورت می توانید تنه درخت خشکیده را با ابزار مناسب گود کرده و گلدانی منحصر به فرد داشته باشید.

گیاهانی که از دل بطری ها بیرون آمده اند

بطری های آب معدنی و نوشابه به وفور در خانه ها یافت می شود. شما می توانید با ایجاد برش روی بدنه آنها مطابق شکل و کاشت بذر گلدان هایی خاص داشته باشید.

برای دیدن ایده های مرتبط و جذاب دکوراسیونی و دیدن می توانید مجله منزل را تهیه کرده و از دیدن و خواندن درباره ی چنین دکوراسیون داخلی های دلپذیر و دوست داشتنی لذت ببرید.

تبلیغات
راحت تکیه کنید!
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com