آکاایران: خانه ای مد روز داشته باشید، ۱۰ پیشنهاد شگفت انگیز!

ترفندهای دکوراسیون: قطعا این مطلب یکی از مطلب ها مورد علاقه شما است، حتما می پرسید چرا؟ خب باید بگویم که امروز می خواهیم به یک بحث جذاب بپردازیم. بحثی مثل "خانه ای مد روز" و این که چگونه می توانیم خانه ای مد روز داشته باشیم. قطعا همه ما دوست داریم تا خانه ای با چنین دکوراسیونی داشته باشیم. پس با آکا ایران تا انتهای این مطلب همراه باشید تا ببینیم که با چه وسیله ها و لوازمی می توانیم این کار را انجام دهیم. 

مبل راحتی مدرن ایتال فوم طرح اچ پی

قیمت نامشخص

 مبلمان های مد روز

ست مبلمان دیانا تن آسای

قیمت نامشخص

۱. خانه ای مد روز: مبل های راحتی و مینیمال 

دکوراسیون مینیمال، دکوراسیونی ساده اما شیک است. اگر می خواهید خانه ای مد روز داشته باشید، یکی از راه های آن این است که مبلمان هایی مینیمال را به دکوراسیون داخلی خانه تان بیاورید. این مبلمان ها معمولا دارای زوایای ۹۰ درجه هستند، تزئینات بسیار بسیار کمی دارند، معمولا هم پایه هایی چوبی دارند. رنگ های روشن و نشیمن های عمیق هم از دیگر نشانه های این نوع مبلمان ها است. خلاصه آن که اگر خانه ای مد روز می خواهید روی مبلمان های مینیمال فکر کنید. 

 مبلمان خانه

مبلمان مدرن راحتی مبلمان مریکس

قیمت نامشخص

۲. خانه ای مد روز: مبلمان هایی با پارچه های گل گلی 

این روزها پارچه های گل گلی به واسطه حس جالب و دوست داشتنی ای که در دکوراسیون داخلی خانه به وجود می آورند، طرفداران زیادی دارند، در واقع این پارچه ها به نوعی پارچه های مد روز محسوب می شوند. راه های زیادی وجود دارد که به وسیله آن ها می توانید این پارچه های گل گلی را به دکوراسیون داخلی خانه تان بیاورید. کوسن ها، پرده ها و پارچه های رومبلی از جمله وسیله هایی هستند که می توانند پذیرای پارچه های گل گلی باشند، اگر هم به ایده های بیشتری برای استفاده از پارچه های گل گلی نیاز دارید، به مطلب ۷ ایده استفاده از پارچه های گل گلی در دکوراسیون منزل مراجعه کنید.

خانه های مد روز

کوسن طرح خط

۴۰,۰۰۰تومان

استیکر کد ۱۳۳ استیکر های برجسته چوبی

۱۸,۰۰۰تومان

استیکر کد۳۰۶ ایران استیکر

۳۵,۰۰۰تومان

۳. خانه ای مد روز: لوازم دکوری خوشنویسی شده 

یکی دیگر از لوازم مد روزی که در بیشتر خانه ها می توانید آن ها را ببینید، لوازم دکوری خوشنویسی شده است. که البته بسیار هم دلپذیر و پر از اصالت هستند. این خوشنویسی ها در وسیله های مختلفی می توانند پدیدار شوند، به طور مثال استیکر های خوشنویسی شده و کوسن های خطاطی شده را از ویترین کالاهای آکا ایران می توانید پیدا کنید، البته ایده های دیگری هم وجود دارد که در مطلب زیبایی هنر خوشنویسی در طراحی دکوراسیون ایرانی به آن ها اشاره کرده ایم. 

خانه ای مد روز داشته باشید، 10 پیشنهاد شگفت انگیز! ترفندهای دکوراسیون

آینه دکوراتیو دیواری مدل شریل هنر کده کریستال

۸۰,۵۰۰تومان
 مبلمان های مد روز

آینه مدرن شانو مدل دارسی

۱۰۴,۵۰۰تومان
 مبلمان خانه

آینه دیواری شانو مدل دلانی

۱۰۴,۵۰۰تومان

۴. خانه ای مد روز: آینه های دکوراتیو و فانتزی 

یک خانه مد روز و امروزی قطعا دیوارهایی تزیین شده با اینه های دکوراتیو و فانتزی دارد. این آینه ها چشم هر کسی را به خود خیره می کنند. آن ها همانند تابلو های هنری نفیسی هستند که کل دکوراسیون داخلی خانه را تحت تاثیر قرار می دهند. در واقع آینه دکوراتیو، بهترین انتخاب برای منزل خاص پسندان است. نمونه های 

خانه های مد روز

میزناهارخوری مدرن چهارنفره مبلمان مریکس

قیمت نامشخص

ست میز و صندلی لهستانی کارگاه نجاری ساقه

۱۵۰۰۰۰۰تومان

۵. خانه ای مد روز: میز ناهارخوری های جمع و جور 

درست است که خانه های امروزی بسیار کوچک و جمع و جور هستند و دارای فضاهای کوچکی هستند، اما طراحان هم بی کار ننشسته اند، آن ها هم برای این خانه ها مبلمان های خاص خودش را طراحی کرده اند. به طور مثال میز ناهارخوری های مینیمال و کوچکی که در اغلب خانه های امروزی یافت می شود یکی از همین گزینه ها است. این میز ها هم به مد روز شدن خانه تان کمک می کند. آن ها انواع و اقسام مختلف و متنوعی دارند که شما می توانید متناسب با دکوراسیون داخلی خانه تان آن ها را تهیه کنید.  البته خوب است که سری هم به ویترین کالاهای آکا ایران بزنید و میز و صندلی های ناهارخوری موجود در آن بررسی کنید، صد در صد به مواردی خوبی برخورد خواهید کرد. 

روشنایی آویز کد D3 روشنایی مجلسی

قیمت نامشخص
خانه ای مد روز داشته باشید، 10 پیشنهاد شگفت انگیز! ترفندهای دکوراسیون

لوستر کد ۸۰۵۱/۱۲R روشنایی مجلسی

قیمت نامشخص
 مبلمان های مد روز

لوستر کد ۵۷۰۱۱B روشنایی مجلسی

قیمت نامشخص

۶. خانه ای مد روز: درخشش لوسترهای مدرن 

درخشش لوستر های دلپذیر در دکوراسیون داخلی منزل را نمی توان نادیده گرفت. این لوستر ها می توانند حسابی در دکوراسیون داخلی خانه تان غوغا کنند. اما اگر می خواهید که این لوسترها جلوه بیشتری دارا باشند باید در انتخاب آن ها دقت و وسواس خاصی داشته باشید. لوستر هایی که در عکس های بالا می بینید، برازنده خانه های مد روز هستند. مطلب مدرن ترین لوسترهای فانتزی که در دکوراسیون تان می درخشند به شما کمک می کند تا این نوع لوستر ها را بهتر بشناسید. 

 مبلمان خانه

فرش کد ۲۱۵ فرش شاهکار مشهد

قیمت نامشخص
خانه های مد روز

فرش کد ۹۶۹۸ فرش شاهکار مشهد

قیمت نامشخص

فرش گالری کیمیا کد ۳

قیمت نامشخص

۷. خانه ای مد روز: فرش های مدرن 

اگر به خانه های مدرن و مد روز نگاه کنید، متوجه خواهید شد که در بیشتر این خانه فرش های مدرن؛ که معمولا دارای طرح های فانتزی و رنگ های جیغ و روشن هستند وجود دارند. این فرش های مدرن معمولا دارای ابعاد و اندازه های کوچک تری هستند و بیشتر به قالیچه ها شباهت دارند و معمولا برای تحت تاثیر قرار دادن دکوراسیون و تغییر آن و همچنینی ایجاد یک نقطه عطف در خانه به کار برده می شوند. 

مطلب پیشنهادی آکا ایران به شما: درخشش فرش های فانتزی در دکوراسیون مدرن

پیاله سفالی گل سرخ خاک و خیال

قیمت نامشخص
خانه ای مد روز داشته باشید، 10 پیشنهاد شگفت انگیز! ترفندهای دکوراسیون

بشقاب سفالی لعاب کهکشانی خاک و خیال

قیمت نامشخص
 مبلمان های مد روز

کاسه طرح ماهی راستین

قیمت نامشخص

۸. خانه ای مد روز: ظروف سفالی 

در خانه های امروزی یا به اصطلاح خانه های مد روز حتما می توانید حضور این ظروف سفالی را ببینید. این ظروف سفالی حس و حال خاصی دارند. آن ها به نوعی نماینده طبیعت در دکوراسیون داخلی خانه ها هستند. آن ها می توانند در گوشه و کنار خانه قرار بگیرند، هم می توانند نوعی وسیله دکوری باشند، هم به عنوان ظروف مصرفی مورد استفاده قرار بگیرند. این دیگر بسته به نظر شما است.  

مطلب پیشنهادی آکا ایران به شما: با این سفالینه های قدیمی دکوراسیون منزل تان را به روز کنید

 مبلمان خانه

جلو مبلی ونوس دکوراک

۹۰۰,۰۰۰تومان

۹. خانه ای مد روز: میز های جلو مبلی پایه کوتاه 

میز جلو مبلی یکی از قوی ترین مبلمان ها در دکوراسیون داخلی منزل است، چرا که به راحتی می تواند کل نشیمن تان را تحت تاثیر قرار دهد و خودنمایی کند. تازگی ها هم نوع جالبی از این میزهای جلو مبلی مد شده اند، که پایه کوتاه هستند و حسابی هم دلپذیر هستند، اگر قصد دارید که خانه تان را به خانه ای مد روز تغییر دهید حتما یکی از این میزهای جلو مبلی را تهیه کنید. مطلب ۸ میز جلو مبلی و میز عسلی شیک برای دکوراسیون منزل شما را بیشتر در زمینه خرید این میز ها راهنمایی می کند.

خانه های مد روز

شلف موج دکو وسنا

۱۱۰,۰۰۰تومان

شلف پرنده دکو وسنا

۱۰۰,۰۰۰تومان

شلف ضربان قلب دکو وسنا

۱۲۰,۰۰۰تومان

۱۰. خانه ای مد روز: شلف های فانتری 

فکر می کنم که شما هم با من هم عقیده هستید که شلف، عنصری کاربردی برای خانه ای دلپذیر است. حضور شلف ها می تواند حسابی دکوراسیون داخلی خانه را تغییر دهد و آن ها را دلپذیر تر جلوه دهد. خانه های مد روز هم از این قاعده مستثنی نیستند. اما شلف هایی که در این خانه استفاده می شود با دیگر خانه ها کمی متفاوت است، این شلف ها دارای ظاهری فانتزی و بامزه هستند. تعدادی از آن ها را می توانید در عکس ها بالا ببینید. 

حالا نوبت شما است که به ما بگویید فکر می کنید در خانه ای مد روز چه مبلمان و وسیله هایی پیدا می شود، ایده های خود را از طریق همکاری با تحریریه آکا ایران برای ما ارسال کنید. 

نویسنده: شمیم آقازاده | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
خانه ای دلپذیر با مبلمانی متفاوت
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com