آکاایران: دکوراسیون جین پوش، شلوارهای جین کهنه را دور نیندازید!

ترفندهای دکوراسیون: شلوارهای جین پارچه ضخیم و مقاومی دارند که به راحتی پاره و خراب نمی شوند فقط شاید استفاده طولانی مدت از آنها باعث ساییدگی و بی رنگ و رویی شان شود یا حتی شما را دچار دلزدگی کند. پس اگر شما هم در منزل تان شلوار جین کهنه دارید، دور نیندازیدش و استفاده مجدد از آن را مد نظر قرار دهید. با کمی حوصله و خلاقیت می توانید از این شلوارها استفاده ای دوباره کنید. پس با آکا ایران در این مسیر همراه باشید.

۱. شما می توانید از شلوارهای کهنه تان به راحتی کیف بدوزید و از ابتکاری که به خرج داده اید، لذت ببرید. این کیف دخترانه از یک شلوار کهنه و قدیمی درست شده است. مطمئنا شما هم با استفاده از چنین کیفی سلیقه تان را به همه نشان می دهید.

 شلوارهای جین کهنه

۲. به این جامدادی های دلپذیر نگاه کنید. اینها جیب های شلوارهای کهنه و قدیمی هستند که با کمی خلاقیت وسیله ای کاربردی برای جمع و جور کردن مدادهای بچه ها شده اند. واقعا زیباست؛ این طور نیست؟

 شلوارهای جین

۳. روش دیگر دوختن جیب پشت شلوارها روی یک زیربشقابی است. در این صورت زیربشقابی شما هم جایی برای قرار دادن دستمال سفره یا قاشق و چنگال دارد.

 دکوراسیون جین پوش

۴. اگر در خانه تان یک کوچولوی بانمک و دوست داشتنی دارید، می توانید با درست کردن این بالشتک های دلپذیر هم او را خوشحال کنید و هم اینکه از تزیین اتاقش با دست سازه خودتان لذت ببرید.

مطلب پیشنهادی: تزئین دیوار اتاق کودک، ۱۰ ایده شگفت انگیز!

دکوراسیون با پارچه جین

۵. ابتکار به خرج دهید و از شلوار جین های قدیمی تان روتختی ای به این زیبایی درست کنید. برای این کار بهتر است از جین هایی که رنگ های مختلفی دارند، استفاده کنید و آنها را خیلی خوب و مساوی کنار هم بنشانید. هم زیباست و هم مقرون به صرفه!

۶. درست کردن یک پیشبند آشپزخانه هم با جین های قدیمی کار چندان سختی نیست. امتحان کنید و هنر دست تان را به نمایش بگذارید.

۷. به این جا ابزاری دلپذیر نگاه کنید. هر چه تعداد جیب های این جا ابزاری بیشتر شود، شما جای بیشتری برای گذاشتن ابزارهای تان دارید. ضمنا می توانید از آن به عنوان جاجورابی نیز استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی: بهترین ایده ها برای جاجورابی و لباس های کوچک

 خودتان بسازید

۸. این صندلی هم ابتکار دیگری در استفاده از شلوارهای جین است. شما حتی می توانید با این شلوارها صندلی و چهارپایه های تان را متنوع روکش کنید.  

اینها فقط چند نمونه از کاربردهای شلوارهای جین قدیمی بود. مطمئن باشید با کمی فکر و سلیقه وسایل خیلی مفیدی می توانید از این شلوارهای کهنه و قدیمی بسازید. برای دیدن ایده های جذاب دیگر که دکوراسیون داخلی شما را منحصر به فرد می کنند، مجله منزل را از دست ندهید.

تبلیغات
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
مبلمانی متفاوت داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com