آکاایران: مدرن ترین لوسترهای فانتزی که در دکوراسیون تان می درخشند!

نورپردازی: فکر نمی کنم کسی باشد که بتواند خانه ای فاقد نور و روشنایی را تصور کند. همه ما خوب اهمیت نور در طراحی دکوراسیون داخلی را می دانیم و به همین دلیل است که همان قدر که برای انتخاب مبلمان خانه وقت می گذاریم برای انتخاب لوسترها و روشنایی های خانه هم وقت می گذاریم. اما این روزها لوسترهای فانتزی حسابی مد شده اند و الحق هم که بسیار دلپذیر هستند، به همین دلیل ما هم تصمیم گرفتیم به شما بگوییم کدام لوستر فانتزی برای کدام فضای داخلی مناسب است. پس تا انتهای این مطلب با آکا ایران همراه باشید. 

آویز کد ۱۴۲۵۵ روشنایی مجلسی

قیمت نامشخص
مدرن ترین لوسترهای فانتزی که در دکوراسیون تان می درخشند! نورپردازی

آویز کد ۱۴۲۰۴ روشنایی مجلسی

قیمت نامشخص
 لوستر های فانتزی

لوستر تیسرا طرح اسپیکا

قیمت نامشخص

۱. لوسترهای فانتزی مناسب برای غذاخوری خانه 

اگر قرار است که برای غذاخوری خانه تان لوستر تهیه کنید، بهتر است برای انتخاب مدل مناسب به مدل میز و صندلی های غذاخوری تان نگاه کنید. اگر آن ها گرد هستند، بهتر است لوسترهای فانتزی ای که انتخاب می کنید هم گرد باشد، اگر هم مستطیل شکل هستند، بهتر است لوستر ها هم از طرح آن ها تبعیت کند. در بالا تعدادی از لوستر های مناسب برای میز غذاخوری را می توانید ببینید.

لوستر

لوستر تیسرا طرح زنیا

۱تومان

لوستر کد ۸۰۵۱/۱۲R روشنایی مجلسی

قیمت نامشخص

لوستر تیسرا طرح کورتن

۱تومان

۲. لوستر های فانتزی برای نشیمن 

لوسترهایی که برای نشیمن خانه تان استفاده می کنید می تواند کمی پر کارتر و پر جزییات تر باشد. یعنی در واقع آن ها می توانند فانتزی ترین لوستر هایی باشند که در دکوراسیون داخلی خانه تان استفاده می کنید. البته در انتخاب این لوستر ها باید به سبک دکوراسیونی نشیمن تان نیز کمی توجه کنید. این طور نیست که لوسترهای فانتزی فقط برای سبک مدرن کاربرد دارا باشند، لوستر های فانتزی ای هم پیدا می شوند که با دیگر سبک های دکوراسیونی همخوانی دارند. 

 راهنمای خرید

آویز خطی روندا RNL آرپ دیزاین

۱,۲۱۰,۰۰۰تومان
مدرن ترین لوسترهای فانتزی که در دکوراسیون تان می درخشند! نورپردازی

آویز ونتو VNP آرپ دیزاین

۴۱۰,۵۰۰تومان
 لوستر های فانتزی

لوستر تیسرا طرح وینتگ

قیمت نامشخص

۳. لوستر فانتزی برای کتابخانه 

بهتر است قبل از انتخاب لوسترهای فانتزی برای کتابخانه تان حتما به نوع چیدمان مبلمان های این فضا توجه کنید تا ببینید که برای فضای کتابخانه تان لوسترهای فانتزی گرد مناسب تر است یا لوسترهای خطی، گرچه برای کتابخانه بهتر است لوسترهایی با نورهای متمرکز در نظر بگیرید.

[[nid:۵۸۴۰۲]]

لوستر

چراغ آویز کالیگرافی

قیمت نامشخص

لوستر کوچک ادواگالری

۴۰۰,۰۰۰تومان

۴. لوستر های فانتزی برای طراحی دکوراسیون داخلی 

شاید شما بخواهید از لوستر های فانتزی تان به عنوان یک وسیله دکوری جذاب استفاده کنید، پس باید به دنبال خاص ترین نوع این لوستر ها باشید. در قسمت ویترین کالاهای آکا ایران می توانید این نوع لوسترها را برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان را پیدا کنید. 

لوستر کد ۲ متال لوکس حامکو

قیمت نامشخص
 راهنمای خرید

لوستر کد۱ متال لوکس حامکو

قیمت نامشخص
مدرن ترین لوسترهای فانتزی که در دکوراسیون تان می درخشند! نورپردازی

آویز لنترنا LNPM آرپ دیزاین

۷۳۴,۵۰۰تومان

۵. لوسترهای فانتزی گرد در طراحی دکوراسیون داخلی 

از لوسترهای گرد می توانید در اغلب فضاهای داخلی خانه استفاده کنید. این لوسترها می توانند به عنوان هیجان بصری دکوراسیون هم مورد استفاده قرار بگیرد. اگر دوست دارید تا در دکوراسیون داخلی خانه تان مرکزیت ایجاد کنید؛ حتما از این لوسترها استفاده کنید. 

 لوستر های فانتزی

آویز والوولا VLPS آرپ دیزاین

۱۷۳,۰۰۰تومان
لوستر

آویز والوولا VLPM آرپ دیزاین

۳۸۹,۰۰۰تومان

آویز شکلات CHP آرپ دیزاین

۴۱۰,۵۰۰تومان

۶. لوستر های فانتزی مکعبی در دکوراسیون داخلی خانه 

عمدتا در بالای کانتر آشپزخانه از این نوع لوسترهای فانتزی استفاده می کنند. درخشش لوستر های فانتزی و دلپذیر در دکوراسیون داخلی منزل می تواند به شما کمک کند تا حس و حال بهتری را در دکوراسیون خانه تان تجربه کنید. 

لوستر کریستال ریسه ای باران چشمه نور

۴۲۴۹۰۰تومان

 راهنمای خرید

لوستر تیسرا طرح سینوس

قیمت نامشخص

۷. لوسترهای فانتزی کریستالی برای دکوراسیون داخلی 

اگر شما هم جزو کسانی هستید که به لوسترهای کریستالی علاقه دارید اما به دلیل گران بودن و اندازه های شان از خرید آن ها منصرف شده اید، باید بگویم شما می توانید نمونه های مدرن این لوسترهای فانتزی را تهیه کنید و در دکوراسیون داخلی خانه تان از آن ها استفاده کنید. این لوسترهای کریستالی به نسبت آن هایی که شما می شناسید، کوچکتر و مینیمال تر هستند و بودنشان جلوه لوکس و دلپذیر را به خانه شما می بخشند.

نویسنده : شمیم آقازاده| تحریریه آکا ایران 

تبلیغات
خانه ای دلپذیر با مبلمانی متفاوت
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com