آکاایران: جذاب ترین ترکیب رنگ مبل راحتی در دکوراسیون منزل!

ترکیب رنگی: پرداختن به موضوع رنگ ها همیشه جذاب و جالب بوده است، مخصوصا وقتی پای مبلمان وسط باشد، هر چه ترکیب رنگ های بیشتری را بشناسیم، می توانیم انتخاب های مناسب تری برای دکوراسیون داخلی خانه هایمان داشته باشیم. امروز هم می خواهیم با هم تعدادی از ترکیب رنگی های مناسب برای مبل های راحتی را بررسی کنیم و برای این کار به سراغ محصولات گروه نیلپر رفته ایم، به نظر من که مطلب جذابی شده است، بهتر است آن را از دست ندهید و تا انتهای آن با من و آکا ایران همراه باشید.

آکاایران: جذاب ترین ترکیب رنگ مبل راحتی در دکوراسیون منزل!

 ترفندهای دکوراسیون
مبلمان نیلپر

ترکیب رنگ سورمه ای، فیروزه ای، صورتی

رنگ سورمه ای یکی از جذاب ترین و گیرا ترین رنگ هایی است که می تواند مبل های راحتی را در بر بگیرد. این رنگ کشش خاصی را در بیننده ایجاد می کند. اما اگر با رنگ های دیگر ترکیب نشود، ممکن است حس تیرگی خاصی را در فضای داخلی ایجاد کند، پس پیشنهاد می کنم که این رنگ را با دیگر رنگ ها مانند آبی فیروزه ای و صورتی ترکیب کنید تا جذابیت آن دو چندان شود. نمونه جالبی از آن ها را می توانید در عکس بالا ببینید که یکی از مبلمان های تولید شده توسط گروه نیلپر است. 

جذاب ترین ترکیب رنگ مبل راحتی در دکوراسیون منزل! ترکیب رنگی
 ترفندهای دکوراسیون
مبلمان نیلپر

عکس بالا هم نمونه دیگری از این ترکیب رنگی جذاب برای مبلمان را به شما نشان می دهد، در این عکس بر خلاف تصویر قبل، رنگ سورمه ای و و آبی فیروزه ای جا به جا شده اند. شما می توانید از این ترفند دکوراسیونی برای ایجاد ترکیب رنگی های متفاوت استفاده کنید. مثلا لزومی ندارد که رنگ صورتی را حتما با کوسن ها به فضا بیاورید، رنگ صورتی می تواند به وسیله فرش ها هم به دکوراسیون داخلی خانه تان اضافه کنید. 

 نیلپر
 ترفندهای دکوراسیون
مبلمان نیلپر

ترکیب رنگ طوسی، صورتی چرک و بنفش چرک 

این ترکیب رنگی، یک فضای آرام و دکوراسیونی آرامش بخش را برای شما به وجود می آورد. رنگ طوسی می تواند کل مبل شما را در بر بگیرد، و رنگ های صورتی و بنفش می تواند به وسیله کوسن ها به دکوراسیون داخلی تان اضافه شود. حتی در بعضی مبل ها، مثلا مبل های تکی ، رنگ صورتی می تواند در پشتی و نشیمن مبل هم به کار رود که به کاربردن این ترفند مستقیما با نوع مبل های راحتی شما درگیر است. 

 مبل راحتی
 ترفندهای دکوراسیون
مبلمان نیلپر

از آن جایی که این ترکیب رنگ مبلمان می تواند کمی فضای خانه را یکنواخت کند، شما می توانید از کوسن هایی با طرح و نقش های ریز هم استفاده کنید. حتی شاید بافت این کوسن ها نیز متفاوت باشد. اما رنگ و طرح های آن باید کاملا متضاد رنگ مبل ها باشد. 

 ترکیب رنگی مبلمان
 ترفندهای دکوراسیون
مبلمان نیلپر

رنگ سرخابی برای مبل های راحتی 

یکی از رنگ های جذابی که می توانید برای مبلمان منزل تان به کار ببرید، رنگ سرخابی است. استفاده از این رنگ گرم، جرات و جسارت زیادی را می خواهد، اگر فکر می کنید سریع از چنین رنگ هایی خسته می شوید. پس فکر استفاده از آن را از سر بیرون کنید، اما اگر فکر می کنید که دلتان می خواهید این رنگ مهمان خانه تان باشد، درنگ نکنید. برای این که جلوه مبل های تان از دست نرود، تعدادی کوسن با پس زمینه های روشن، مثلا سفید به آن اضافه کنید.  برای به وجود آمدن ترکیب های رنگی، کوسن ها قابل اعتنماد ترین اند. 

ترکیب رنگ برای مبل
 ترفندهای دکوراسیون
مبلمان نیلپر

ترکیب رنگ نارنجی و آبی فیروزه ای 

یک ترکیب رنگی دیگر که می تواند همانند یک بمب انرژی در دکوراسیون داخلی خانه شما عمل کند، ترکیب رنگ های با انرزی نارنجی و آبی فیروزه ای است. البته این ترکیب رنگی کمی هم حس خانه های قدیمی ایرانی را برای تان تداعی خواهد کرد. در واقع این ترکیب رنگ چشمگیر، یک ترکیب رنگ کلاسیک در قالب مدرن است که گروه مبلمان نیلپر به زیبایی آن را در طراحی مبل های راحتی اش مورد استفاده قرار داده است. 

 ترفندهای دکوراسیون
مبلمان نیلپر

ترکیب رنگ سبز یشمی تیره و سبز مغز پسته ای روشن 

رنگ سبز جلوه طبیعت در دکوراسیون داخلی خانه است. این رنگ می تواند به دکوراسیون داخلی خانه شما طراوت و شادابی ببخشد. فرقی هم نمی کند که از کدام طیف رنگی سبز استفاده کنید، هر کدام از آن ها می تواند در دکوراسیون داخلی خانه تان خودنمایی کند. اما یکی از جذاب ترین ترکیب ها همین ترکیب رنگ سبز یشمی تیره و و سبز مغز پسته ای است. شما می توانید یک مبل را کامل سبز یشمی با کوسن های مغز پسته ای در نظر بگیرد و دقیقا مبل کناری آن را برعکس و با این کار علاوه بر زیبایی رنگ ها، جذابیت بصری را نیز در دکوراسیون داخلی خانه تان به وجود بیاورید. 

برای دیدن دیگر نمونه کارهای این گروه و به دست آوردن اطلاعات تماس آن ها می توانید به وبسایت گروه نیلپر مراجعه فرمایید. 

نویسنده: شمیم آقازاده | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
مرکز آموزش های تخصصی معماری
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com