آکاایران: دکوراسیون منزل تان را تابستانی کنید، ۲۰ تغییر چشمگیر!

ترفندهای دکوراسیون: اول تابستان است! هر چند که به لحاظ آب وهوایی از ماه ها پیش تابستان مهمان خانه های ما شده است. همه ی ما اقدامات اولیه برای حضور این مهمان خون گرم را مدت ها پیش مهیا کرده ایم! اما دیگر زمان آن رسیده است تا دکوراسیون منزل خود را تابستانه بچنیم! پس با آکا ایران همراه باشید.

تعویض لوازم پارچه ای برای تابستان

پیش از هر چیز باید پتوها و لباس های پشمی را به گنجه ها باز گردانیم با این راه حل فضای اطراف خود را خلوت تر خواهیم کرد اجازه می دهیم خانمان نفس بکشد!

 دکوراسیون تابستانی منزل

کوسن ها و پوف های پشمی و یا خز، را با کوسن های ساتن و کتان به رنگ های روشن تعویض کنید. ترکیب رنگ تابستانی صورتی و نارنجی در دکوراسیون داخلی منزل را فراموش نکنید!

 دکوراسیون تابستانی

فرصت خوبی است که در فصل تابستان پرده های ضخیم را با پرده های حریر تعویض کنیم .

 دکوراسیون تابستانه

اگر کفپوش منزل شما سرامیک یا سنگ است بهتر است فرش های اضافی را از داخل منزلتان جمع کنید، سرامیک و سنگ منظره و احساس خنکی را برای شما با خود به همراه خواهند داشت.

 دکوراسیون تابستان

تغییرات تابستانه در نشیمن

اگر در دکوراسیون منزل خود شومینه دارید، کافی است آن را برای ورود تابستان تزیین کنید! شمع های بلند سفید، مرجان های دریایی همه و همه ایده ها است که می توانید از آن ها استفاده کنید.

 تغییر دکوراسیون تابستانی

رنگ های پر جنب و جوش را مهمان نشیمن خود کنید! تابستان فصل انرژی است پس این انرژی را با رنگ های تابستانی مهمان دکوراسیون داخلی خود کنید.

 تغییر دکوراسیون تابستانه

تعویض روکش های مبلمان می تواند تا حد زیادی حس و حال تابستانی به دکوراسیون شما ببخشد، این احساس می تواند حس یک دریا و عرشه ی کشتی باشد یا یک دشت با گل های آفتابگردان.

تغییر دکوراسیون

استفاده از مبلمان سفید در ترکیب با  آبی کم رنگ می تواند ایده خنک تابستانی برای دکوراسیون منزل شما باشد!

سفرهای تابستانه به زادگاه یا نقاط خوش آب و هوای کشور یا دنیا یکی از لذت بخش ترین بخش های فصل تابستان است، حتی اگر امکان این کار برای شما موجود نیست نقشه ای تهیه کنید و مقصد سفرتان را روی آن علامت بزنید و لذت ببرید!

تابستان در اتاق خواب

با اضافه کردن یک سایبان حریر به تخت خواب خود حس و حال جذاب به دکوراسیون اتاق خواب خود ببخشد، انتخاب یک رو تختی به رنگ روشن هم می تواند فضای اتاق خواب شما را دو چندان خنک جلوه دهد!

دکوراسیون منزل تان را تابستانی کنید، 20 تغییر چشمگیر! ترفندهای دکوراسیون

حضور عناصر سبز در فضای اتاق خواب بیش از بیش می تواند حال و هوای طبیعت را به دکوراسیون اتاق خواب شما بیاورد کافی است یک گلدان را به اتاق خواب خود بیاورید یا اگر توانایی نگهداری آن را ندارید از پارچه ها، عکس ها و المان هایی با طرح های گل و گیاه استفاده کنید.

 دکوراسیون تابستانی منزل

اتاق خواب خود را به سبک ساحلی دکوراسیون کنید، رو تختی های راه راه، استفاده از صدف های دریایی همه می تواند حس و حال دریا را برای شما همراه داشته باشد.

 دکوراسیون تابستانی

تعویض تجهیزات آشپزخانه در تابستان

به آشپزخانه ی خود سری بزنید! ماگ ها و فنجان های بزرگ شیرگرم و قهوه داغ را جمع کنید! جای آن ها را با لیوان های شیشه ای بلند برای یک شربت خنک تابستانی پر کنید!

 دکوراسیون تابستانه

در دکوراسیون آشپزخانه خود فضای تنفسی برای آشپزی ایجاد کنید! این کار را می توانید با استفاده از شلف ها انجام دهید. و از لوازمی با رنگ های سر زنده و خنک برای تزیین شلف های خود استفاده کنید.

 دکوراسیون تابستان

اگر برای شما مقدور نیست که ظروف پذیرایی و غذا خوری خود را تعویض کنید کافی است مقرون به صرفه عمل کنید و از دستمال سفره های رنگی با تم های تابستانی استفاده کنید.

 تغییر دکوراسیون تابستانی

لوازم دکوری تابستانه

دکوراسیون تابستانی رابطه ی صمیمی با دریا و ساحل دارد، حتی اگر فرصت سفر به کنار دریا را ندارید کافی است دریا و ساحل را به خانه ی خود بیاورید! یک ظرف استوانه ای شیشه ای تهیه کنید و درون آن را با شن و صدف های مختلف پر کنید و از حس دریا در دکوراسیون خود لذت ببرید.

 تغییر دکوراسیون تابستانه

گل های صحرایی را فراموش نکنید دسته ای از گل های صحرایی را در ظروف دلپذیر قرار دهید و گوشه وکنار منزل خود را با آن تزیین کنید.

تغییر دکوراسیون

تابستان در تراس خانه

روزهای تابستان معمولا بلند و صد البته کسل کننده است! برای آنکه در عصرهای نسبتا خنک تابستان سرگرمی داشته باشید و از فضای بیرونی خود لذت ببرید مبل تابی برای فضای بیرونی خود درنظر بگیرید و از اوقات خود لذت ببرید.

برای خود بهار خواب بسازید! هیچ چیز لذت بخش تر از خوابیدن در یک پشه بند زیر نور ماه نیست! اگر این امکان برای شما فراهم است در فضای تراس خود مبلمان تختی قرار دهید یا تخت خواب های قدیمی را قرار دهید و فضایی برای خوابیدن لذت بخش مهیا کنید!

یک میز کوچک دوست داشتنی برای یک عصرانه منحصر به فرد در فضای حیاط یا تراس خود ترتیب دهید تابستان فصل خانه نشینی نیست!

اگر قصد تغییر دکوراسیون داخلی خود را دارید یا به دنبال افراد حرفه ای برای انجام این کار می گردید به اهالی فن آکا ایران مراجعه کنید. در آنجا می توانید تصاویر مربوط به افراد یا شرکت های مختلف را ببینید و نمونه کارهای قبلی آنها را بررسی کنید. مناسب ترین افراد را با توجه به بودجه و نیاز هایتان در اهالی فن آکا ایران بیابید.

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه آکا ایران 

تبلیغات
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
مبلمانی متفاوت داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com