آکاایران: بهترین مبل راحتی برای دکوراسیون خانه های کوچک

فضاهای کوچک: دغدغه ی فضای کوچک در خانه های امروزی تمامی ندارد! همه ی ما از معجزه ی مبلمان جمع و جور در خانه های امروزی آگاه هستیم، امروز در آکا ایران می خواهیم این مبلمان پر کاربرد را در فضاهای کوچک بررسی کنیم با ما همراه باشید.

 طراحی و دکوراسیون فضاهای کوچک
باتیک

ابعاد و اندازه مبلمان در فضاهای کوچک

پیش از هر اقدامی برای خرید مبلمان متراژ فضایی خود را بدست آورید، این موضوع تاثیر به سزایی در انتخاب مبل مناسب شما دارد. محل مورد نظر مبلمان در دکوراسیون خود را مشخص کنید و به سادگی ابعاد و اندازه آن را بدست آورید، با داشتن این ابعاد به راحتی می توانید مبل مناسب فضای خود را انتخاب نمایید.

 طراحی و دکوراسیون داخلی
 راهنمای خرید مبلمان
مبلمان دی دریم

مبل ال در فضاهای کوچک

برای فضاهای کوچک و زاویه دار "مبل ال" بهترین گزینه محسوب می شود، مبلمان ال شکل معمولا به خوبی در فضاهای کوچک جای می گیرند، و به دلیل فرم خاصشان تعداد افراد بیشتری را در خودشان جای می دهند، پس گزینه مناسبی برای شماست.

 دکوراسیون فضاهای کوچک
 دکوراسیون داخلی
آریا معماران نق...

مبلمان خاص برای فضاهای کوچک

 تک مبل
ابعاد و اندازه مبلمان
عرفان شریف

نیم ست ها مناسب برای فضاهای کوچک

وقتی فضای شما کوچک است پس یعنی فکر ست کامل مبلمان را از سرتان بیرون کنید! یک "نیم ست" جمع و جور همان چیزی است که فضای شما به آن نیاز دارد. این نیم ست شما می تواند از یک مبل دو نفره به همراه تک مبل هایش تشکیل شده باشد.

مبل نیمکتی گالری صوفیان طرحvictoria

۸۰۰۰۰۰تومان

مبل های نیمکتی برای فضاهای کوچک

مبل های نیمکتی راه حلی نجات دهنده برای خاص پسند ها می باشد، به خوبی می توانید این مبل ها را در گوشه و کنار دکوراسیون داخلی خود جای دهید و از کاربرد بی نظیرشان شگفت زده شوید.

 فضاهای کوچک
گالری مبلمان صبوری

تک مبل برای فضاهای کوچک

تک مبل ها را در فضای کوچک فراموش نکنید، این مبلمان می تواند در هر غالبی ظاهر شوند، غالبی مدرن از یک راک اصیل! یا چهره ای ساده از مبل راحتی همگی ایده های مناسبی برای دکوراسیون فضای کوچک شما محسوب می شوند!

اگر شما هم قصد تغییر در دکوراسیون داخلی خانه تان را دارید حتما این ترفند ها به شما کمک می کند. دوستان آکا ایران ای شما در بخش مشاوره دکوراسیون آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما هستند، اهالی فن آکا ایران نیز با متخصصان و طراحان مجرب و حرفه ای برای اجرای خواسته هایتان در کنار تان هستند.

مطالب بیشتر:۱۰ اشتباه دکوراسیونی که خانه شما را کوچکتر نشان می دهد!
معجزه مبلمان جمع و جور در دکوراسیون آپارتمان های کوچک
۷ ایده برای طراحی داخلی خانه مجردی
۸ راه حل کمبود جای مهمان ها در خانه های کوچک!
آپارتمان های کوچک، کوچک نیستند!
۷ ترفند دکوراسیون آشپزخانه کوچک اما جادار
۱۰ ایده هوشمندانه طراحی دکوراسیون اتاق خواب های کوچک
۸ ایده برای کتابخانه در آپارتمان های کوچک
نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
الان چی می چسبه !
هنری ماندگار از جنس چوب
<>
.

منبع : chidaneh.com