آکاایران: جلوه زیبای باغ و حیاط با آبنماهای بیرونی !

استخر،برکه،آبنما: آبنماها یکی از زینت بخش ترین عناصر در محوطه ی بیرونی محسوب می شوند، به خوبی می توانید از آن برای تلطیف فضای پیرامون خود استفاده کنید. آبنماها انواع مختلفی دارند که می توانید با توجه به نوع طراحی محوطه خود آن ها را انتخاب کنید و جلوه ی خاصی به فضای بیرونی خود ببخشید. با آکا ایران همراه باشید تا انواع آن را بررسی کنیم .

 زیباترین آبنماها
گروه طراحان رستاک

آبنماهای ساده

ساده ترین نوع آبنماها که شبیه یک حوض کوچک هستند و می تواند در کنار آلاچیق های شما به خوبی بدرخشند، این آب نماها را می توانید در رنگ ها و ابعاد متفاوت برای فضای بیرونی خود تهیه کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.

 آبنمای خانه
 زیباترین آبنماها
گروه طراحان رستاک

آبنماهای صخره ای

آبنماهای صخره ای یکی از زیباترین انواع آبنماهای فضای بیرونی می باشند که می توانید از آن برای فضاهایی مانند حیاط های بزرگ استفاده نمایید، توجه داشته باشید در انتخاب این مدل از آبنماها به ابعاد فضایی خود و آبنمای مورد نظر توجه کنید چرا که این مدل از آبنماها در فضاهای بزرگ زیبایی خودشان را بهتر تلاش می کنند تا فضاهای کوچک.

 آبنماهای بیرونی
 آبنما در محوطه بیرونی
شرکت نوشین امرو...

آبنماهای ترکیبی

آبنماهای ترکیبی یکی از پرطرفدارترین انواع آبنماها برای فضاهای خارجی و داخلی محسوب می شوند که به خوبی با هر سبک از محوطه سازی هماهنگ می شوند و می تواند چهره ی فضای بیرونی شما را دگرگون کنند.

 آبنما در دکوراسیون
 آبنما در محوطه بیرونی
شرکت نوشین امرو...

آبنماهای دیواری

این آبنماها به دلیل ظاهر لوکس و سبک کلاسیک خود به خوبی می توانید برای فضاهای مختلف داخلی و خارجی استفاده کنید و لذت ببرید، آبنماهای دیواری را به خوبی  می توانید برای فضاهای کوچکی همچون پاسیوها و یا حتی حیاط ها استفاده کنید.

 آبنما باغی
 آبنما
ساخت ویلا و محو...

آبنماهای واتر وال

واتر وال ها در واقع دیوارهایی سنگی یا بتنی هستند که آب از روی آن ها سرریز می شوند و برای فضاهایی مانند اطراف استخرها یکی از مناسب ترین گزینه ها محسوب می شوند.

 آب نماهای زیبا
 آب نما در محوطه بیرونی
ایده سازان آبان

آبنماهای پیش ساخته

این آبنماها یکی از گزینه های بسیار مناسب برای سرعت عمل بخشیدن به امر اجرا می باشد که به سادگی می توانید انواع مختلف آن را متناسب با سلیقه خود برای فضاهای بیرونی خود تهیه کنید و لذت ببرید.

 آب نما در محوطه
آب نما
مهندسین مشاورمی...

آبنماهای طراحی شده

آبنماهای طراحی شده می توانند زیبایی خاصی به فضای بیرونی شما ببخشند گاهی این آبنماها می توانند نقش یک المان و یا حتی تندیس و مجسمه را در فضای شما بازی کنید که در کنار یک نورپردازی مناسب می تواند ظاهری منحصر به فرد به فضای شما ببخشد.

گروه پارسا

آبنماهای آبشاری

آبنماهای آبشاری یکی دیگر از آبنماهای مناسب برای ترکیب با فضای استخر شما محسوب می شود که می تواندجلوه ی خاصی به فضای داخلی استخر شما ببخشند و آرامش خاصی را برای شما ایجاد نمایند. از این نوع آبنماها در کنار یک گلکاری و طراحی فضای سبز مناسب می توانید در فضاهای مانند حیاط استفاده کنید و از صدای پای آب در این فضاها لذت ببرید.

اگر علاقمند هستید تا طراوت و حس آرامش جریان آب را به درون خانه خود بیاورید و به دنبال آبنماهای دلپذیر و متفاوتمی گردید، فعالان در این حوزه در بخش آب نما از بخش اهالی فن آکا ایران می توانند به شما کمک کنند. با مشاهده پروفایل اهالی فن هرکدام از آنها به نمونه کارها و اطلاعات تماس شان دسترسی خواهید داشت.

مطالب بیشتر: ۸ استخر جذاب برای حیاط کوچک منزل شما
استخر شیشه ای در زمین کوچک
۱۰ استخر شیشه ای دیدنی
۱۰ استخر رویایی برای روزهای گرم تابستانی
سونا و جکوزی خانگی، آرامشی با حضور آب
آبنمای خانگی ، طراوت و آرامش در دکوراسیون منزل

نویسنده:  ثمینا فراهانی | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
راحت تکیه کنید!
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
<>
.

منبع : chidaneh.com